אפשר לחבר שני כרטיסי קול באותו זמן לאותו המחשב? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחבר שני כרטיסי קול באותו זמן לאותו המחשב?

Green

Recommended Posts

התכוונתי אחרי שמחברים את זה לרסיבר דרך 3 כבלים

כי שמעתי שהרסיבר מבטל את הסראונד הזה לגמרי או שהתכוונו רק לקואקסיאלי

ולcmss3d של הx-fi בgaming mode יש אפשרות לחשב מאיפה יורים במנועים תלת מימדיים ולהשמיע גם אם אין תמיכה בeax advanced HD

זה לא סתם cmss מאודיג'י ולייב

הרבה יותר טוב מפרולוג'יק

זה טכנולוגיות שהם לקחו מסנסורה אחרי שהם קנו אותה וככה הם יצרו את הvirtual headphones surround של הx-fi שמאפשר לכרטיס לחשב מאיפה יורים וככה ליצור מסטריאו פשוט באוזניות, צליל שישמע כאילו הוא סראונד כדי לאפשר לך לדעת מאיפה הצליל בא אפילו שמה שאתה שומע זה סטריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרסיבר לא מבטל כלום. אם אתה עובד עם 3 כבלים (5.1 Channels Input) הכרטיס קול קובע מה ישמעו ומה לא. הרסיבר רק משמיע מה שהוא מקבל.

עם קואקסיאלי זה סיפור אחר - פה הרסיבר נותן את המילה האחרונה - הוא בעצמו מפענח את האות שהגיעה מהכרטיס. ופה הבעיה - השליטה על האות הזה היא מינימלית. הכרטיס לא יודע "לשחק" עם האות הדיגיטלי כמו שהוא "משחק" עם האנלוגי. לפחות לא הכרטיסים של .

המון אנשים מתבאסים על שלא מכניסים DolbyDigital Encoder לכרטיסים שלהם--> יכולת לקודד כל סוג צליל ל-DolbyDigital ואז לשלוח בדיגיטלי לרסיבר. יענו לעבד את הצליל איך שבא לך ואז לשלוח אותו לרסיבר ב-DD -- וזה חיסרון רציני שאין את זה :pissed: זו בעצם הסיבה היחידה שאנלוגי עדיף נכון לעכשיו.

ד"א, יש כרטיסים שעושים את זה. אבל עדיין ל- יש שם חזק יותר בשוק הביתי (במיוחד לגיימרים), בין היתר בגלל טכנולוגיות ה-EAX שייחודית רק להם (יש להם חוזים עם חברות המשחקים שמאפשרות תמיכה ב-EAX בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה יודע אולי קצת מה זה דולבי דיגיטל לייב?

שמעתי שזה משהו שפותח בהתחלה לקונסולות, כאלה שהיכולות סראונד שלהם בקרשים והוא עושה מחדש את כל הסראונד או משהו, בדיוק כמו cmss3d

ויש איזה כרטיס אחד של חברה אחת ששכחתי את שמה שמכיל את הטכנולוגיה הזאת שאפשר לחבר אותו לרסיבר והוא מייצר את כל הסראונד במשחקי פעולה בפלייסטיישן 2 למשל

ויש הבדל היום בין צליל דיגיטלי לאנלוגי?

היום הסאונד של הכרטיסים האחרונים באנלוגי כל כך טוב שכבר אני לא חושב שזה משנה אם דיגיטלי או אנלוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרסיבר לא מבטל כלום. אם אתה עובד עם 3 כבלים (5.1 Channels Input) הכרטיס קול קובע מה ישמעו ומה לא. הרסיבר רק משמיע מה שהוא מקבל.

עם קואקסיאלי זה סיפור אחר - פה הרסיבר נותן את המילה האחרונה - הוא בעצמו מפענח את האות שהגיעה מהכרטיס. ופה הבעיה - השליטה על האות הזה היא מינימלית. הכרטיס לא יודע "לשחק" עם האות הדיגיטלי כמו שהוא "משחק" עם האנלוגי. לפחות לא הכרטיסים של .

המון אנשים מתבאסים על שלא מכניסים DolbyDigital Encoder לכרטיסים שלהם--> יכולת לקודד כל סוג צליל ל-DolbyDigital ואז לשלוח בדיגיטלי לרסיבר. יענו לעבד את הצליל איך שבא לך ואז לשלוח אותו לרסיבר ב-DD -- וזה חיסרון רציני שאין את זה :pissed: זו בעצם הסיבה היחידה שאנלוגי עדיף נכון לעכשיו.

ד"א, יש כרטיסים שעושים את זה. אבל עדיין ל- יש שם חזק יותר בשוק הביתי (במיוחד לגיימרים), בין היתר בגלל טכנולוגיות ה-EAX שייחודית רק להם (יש להם חוזים עם חברות המשחקים שמאפשרות תמיכה ב-EAX בלבד)

הכרטיסים שלהם גם ככה עולים טונה כסף יש לך מושג כמה כסף יעלו הכרטיסים אם הם יתחילו להכניס טכנ' בזיכיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1* אחי אתה יודע אולי קצת מה זה דולבי דיגיטל לייב?

2* ויש הבדל היום בין צליל דיגיטלי לאנלוגי?

היום הסאונד של הכרטיסים האחרונים באנלוגי כל כך טוב שכבר אני לא חושב שזה משנה אם דיגיטלי או אנלוגי

1 - זה בדיוק מה שהתכוונתי כשאמרתי DD Encoder.

2 - ענית לעצמך :):xyxthumbs:

הכרטיסים שלהם גם ככה עולים טונה כסף יש לך מושג כמה כסף יעלו הכרטיסים אם הם יתחילו להכניס טכנ' בזיכיונות?

בגלל זה העצבים, שאם כבר אתה משלם כל כך הרבה לפחות שיהיה שם את ה DD Live הזה. גם ככה מרויחים עלינו טונות.

יודע מה, שיפתחו טכנולוגיה כזאת משלהם... מה זה פטנט שמור כל כך ה-DD Live ? אתה רוצה לומר של- אסור לייצר משהו דומה בשיטה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

יש כבר כרטיס עם DD Live :

HDA X-Mystique 7.1 Gold

Supports Dolby Digital Live Real-Time Contents Encoder / The World First Dolby Digital Live Certificated

סיקור: http://www.nvnews.net/reviews/x-mystique/index.shtml

אם אני לא טועה יש עוד איזה אחד או 2 עם הטכנולוגיה הזאת...

Dolby® Digital Live, a real-time encoding technology, converts any audio signal into a Dolby® Digital bit stream for transport and playback through a home theater system. With it, your or game console can be hooked up to your Dolby® Digital-equipped audio/video receiver or digital speaker system via a single digital connection, ensuring the integrity of the audio signal.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מרוצה מה-X-FI. למרות שה-software שלו מבאסת את כולם. יפה יפה אבל סתם מסבך את העניינים.

סך הכל כרטיס חזק ביותר :yelclap:

ממיר למחשב ? שיא הפשוט ---> כבל 2 RCA לאחד minijack (כמו שאנחנו מכירים) מתחבר עם ה-RCA ל-Audio Out שבממיר לתוך ה-Line In / Mic של הכרטיס קול. עם CMSS-3D ו-24bit Crystalizer זה כיף !!

אתה רוצה לשמוע את הטלויזיה במחשב כן ? אחרת תסביר את עצמך (או תן קישור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדיוק על זה חשבתי, תודה

פשוט רציתי אישור ממישהו שאני צודק ושלא אני ילך סתם לקנות משהו שאני לא צריך

בx-fi הline in הוא בחור של המיקרופון והדיגיטל?

והסוד האמיתי של הכרטיס הזה הוא שהמעבד שלו כל כך חזק שלא משנה כמה העמסה תיהיה עליו בעתיד הוא תמיד יוכל להביא תוצאות מדהימות

אם רק לא היתה קיימת ההתנגשות ההיא אצל אנשים מסויימים הוא היה יותר פופולארי...

אני למשל לא מבוהל, אני ככל הנראה יעבור למערכת קונרו יחד עם צ'יפסט של או VIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בx-fi הline in הוא בחור של המיקרופון והדיגיטל?

2. והסוד האמיתי של הכרטיס הזה הוא שהמעבד שלו כל כך חזק שלא משנה כמה העמסה תיהיה עליו בעתיד הוא תמיד יוכל להביא תוצאות מדהימות

1. כן.

2. עם כל העוצמה שלו, שים לב שיש DELAY כששומעים את הטלויזיה דרך ה-Line IN ב-Entertainment Mode .

(ב-games mode אין delay :s05: )

ה-DELAY הוא באמת מזערי ותשים לב אליו רק אם תשמע מהטלויזיה במקביל. אבל עדיין מרגיז שזה קיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני הולך לקנות 3 כבלים כאלו RCA2 ובננה של אוזניות

מה אתם אומרים לקנות משהו יקר או שזולים מספיק טובים בשביל הכרטים הזה?

אם מישהו חושב אחרת אז תגיבו ואם לא אז מחר אני חוזר ומספר מה הולך

תודה רבה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא חושב שזה כזה משפיע אבל אומרים שציפוי זהב יותר איכותי וגם בכל חור היום מוכרים ציפוי זהב

applejack

האם בgaming mode יש גם תמיכה בדולבי דיגיטל?

אה וסתכל על הממיר הזה

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=324

יש מצב שהם יהיו מוכנים להחליף אחד המהישנים שיש לי בבית בממיר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

applejack

האם בgaming mode יש גם תמיכה בדולבי דיגיטל?

יש מצב שהם יהיו מוכנים להחליף אחד המהישנים שיש לי בבית בממיר הזה?

את האמת אני לא ניסיתי לראות ב- mode אז אני לא יכול לענות על זה, אבל כמעט בטוח שיש

(אם המשחק תומך ב-DD ? למרות שזה נדיר)

למה , אתה רוצה לחבר את הממיר לכרטיס עם דולבי דיגיטל ? זה אפשרי אבל בכל מקרה לא כדאי לך לעשות את זה ב-game mode

ידעת שאיכות השמע טובה יותר ב-entertainment mode ...? יש המון אנשים כעוסים על העניין הזה של הפרדת פיצ'רים ואיכויות בין המודים.

בקשר להחלפות ממירים , אני ממש לא בעניינים. אני בעצמי בדילמה אם לשלם על ממיר לחדר או לדרוש בחינם (יש לנו רק אחד בסלון - HOT ).

כרגע אני מחבר ישירות מהטלויזיה לכרטיס ושומעים הפרעות ו-"humm" בגלל האנטנה המזדיי......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא ניסיתי לראות ב- mode אז אני לא יכול לענות על זה, אבל כמעט בטוח שיש

(אם המשחק תומך ב-DD ? למרות שזה נדיר)

למה , אתה רוצה לחבר את הממיר לכרטיס עם דולבי דיגיטל ? זה אפשרי אבל בכל מקרה לא כדאי לך לעשות את זה ב-game mode

ידעת שאיכות השמע טובה יותר ב-entertainment mode ...? יש המון אנשים כעוסים על העניין הזה של הפרדת פיצ'רים ואיכויות בין המודים.

בקשר להחלפות ממירים , אני ממש לא בעניינים. אני בעצמי בדילמה אם לשלם על ממיר לחדר או לדרוש בחינם (יש לנו רק אחד בסלון - HOT ).

כרגע אני מחבר ישירות מהטלויזיה לכרטיס ושומעים הפרעות ו-"humm" בגלל האנטנה המזדיי......

:lol:

חזק אחי

יכול להיות שאין את הדיליי הזה בבממירים של יס אחרי הכל אם בדקת את זה על ממיר של זה יכול להיות שונה

בקשר לממיר המסויים

הוא עושה סראונד דולבי רק לסרטים שמשדרים ומידי פעם יש מצב שיש סרט שכתוב לו בתקציר דולבי דיגיטל

פשוט הוא לא עושה דאון מיקס למקרה שאין לך סראונד, אבל לי יש אז מה אכפת לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...