אפשר לחבר שני כרטיסי קול באותו זמן לאותו המחשב? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחבר שני כרטיסי קול באותו זמן לאותו המחשב?

Green

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שקואקסיאלי זה פשוט כבל מסוכך. זהו סוג הכבל

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%91%D7%9C_%D7%A7%D7%95%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99

RCA (יש הקוראים לו "בננה") = ראש עם שפיץ (לא חד) באמצע המוקף במתכת (לפעמים המתכת מורכבת מ-4 "כנפיים").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע

דרך אגב, למה חשוב שהמיניג'ק יהיה מונו?

בדיוק כמו שה-RCA משני הצדדים של הכבל הוא מונו (הרי סטריאו בא ב-2 RCA ימין ושמאל) ככה גם המיניג'אק צריך להיות מונו. אתה מעביר ממונו למונו, ולא ממונו לסטריאו.

בקיצור, זה לא יעבוד אם זה לא מונו. הכבל הרי מעביר לך 6 ערוצים באותות (בשיטה אחרת). הוא לא צריך שמאל וימין. הוא צריך רק "ישר" ;D

אותו הרעיון מיושם עם כבל אופטי... שגם הוא דיגיטלי, רק מעביר את האותות באמצעות אור. כמובן שצריך יציאה אופטית בשביל זה.

בבקשה על המידע (גם אם הוא לא הכי ברור או מדוייק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב

יש לי מחשב דיי ישן העניין הוא שהוא מחובר לטלוויזיה LCD

רוב השימוש הוא לסרטים וקצת משחקים

עד היום היה לי כרטיס ישן ורק עם סטריו והוא היה מחובר לרסיבר הזה: (יש תמונות לאחורה שלו גם)

http://www.homecinemachoice.com/reviews/hccreviews/Amplifiers/Denon/DenonAVR-1602.php

עם כבל שצד אחד בננה כמו של וצד לרסיבר עם RCA2 וזהו היתי שומע בסטריו

עכשיו שקיבלתי את הLIVE 24BIT אני רוצה לחבר אותו לאותו הרסיבר רק לשמוע סראונד AC3 5.1 או כל שם אחר שיש לזה

מקווה שעכשיו אני יותר ברור

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לקנות כבל קואקסיאלי(דיגיטלי). לדאוג שיהיו לו את הראשים שדיברנו עליהם והוא כבר יעשה את העבודה... בגלל שזה דיגיטלי הוא יעביר לך 6 ערוצים (כולל סאב).

הרסיבר שלך "יפרק אותם" אל תידאג. (כמובן שלא הכבל עצמו, הוא רק מעביר אותות, הוא לא יודע כלום :) )

בהתקנה של הדריבר לכרטיס הוא ישאל אותך איך הוא מחובר, ואם כבר התקנת - פשוט לך למיקסר שלו או איפה שבוחרים כמה מחוברים וסמן שם אופציה של דיגיטלי.

אל תשכח - משחקים תשמע בסטראו בלבד אם תשתמש בדיגיטלי.

ד"א, אם תחבר באנלוגי (3 כבלים בדיוק כמו זה שהיה לך עם הסטריאו), הכרטיס "יפרק" את הערוצים ויעביר אותם בנפרד לרסיבר, בעזרת 3 הכבלים.

(כל כבל 2 ערוצים = 6 ערוצים סך הכל. במגבר שלך זה החיבורים מצד שמאל למטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא עדיף לי לחבר את זה עם 3 כבלים ולקבל סראונד גם בסרטים וגם במשחקים?

גם אני לא מוצא כבל קואקסאלי שצד אחד שלו בננה של והצד השני RCA

עדיף לך גם וגם להנות ממשחקים כמו שצריך :xyxthumbs: אני הייתי הולך על זה (3 כבלים)

אמרתי שיהיה קשה למצוא כבל קואקסאלי שצד אחד שלו בננה של והצד השני RCA... בגלל זה אתה קונה כבל קואקסאלי שמשני הצדדים יש לו RCA, ואז אתה קונה מתאם מ-RCA ל-Minijack mono ב-5 שקל מקסימום ונגמר הסיפור.

לך להום סנטר יש שם קיר כזה עם כבלים

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, 3 כבלים בניגוד לקואקסיאלי כן נותן סראונד במשחקים?

ובאמת יש שם כזה קיר עם מלא כבלים בקופסאות, מוזהבים, כסופים, לא בטוח מה זה מה? תשאל את ההוא עם הסרבל האדום לבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה הבדל בסאונד בין שני שיטות החיבור? (הבדל שבן אדם רגיל יוכל לשמוע)

נ.ב.

האנשים עם הסרבלים האדומים שם מבינים באלקטרוניקה כמו שאני מבין סינית (ואני לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 כבלים נותן סראונד במשחקים... אני מתפלא שאתה שואל fighter... איך אתה מחבר את ה-X-FI אם לא אנלוגית עם 3 כבלים ???

מבחינת ההבדל בסאונד אתה לא תשמע הבדל... תוכל לראות את ההבדל בגרף.

בעיקרון זה גם תלוי באיכות הכרטיס . שמעת על SNR ?

(Signal to Noise Ratio) - יחס אות לרעש בדציבלים.

Signal-to-Noise Ratio. The ratio of the overall rms signal level to the rms noise level, expressed in dB.

כמה שה-SNR גבוה יותר כך הסאונד נקי יותר. אפשר למצוא את ה-SNR של הכרטיס בספסיפיקציות שלו, באתר של .

אצלך זה SNR 100db ואצלי ב-extrememusic X-FI זה 109db.

בכל מקרה אני לא מאמין שתשים לב לזה. זה רעש כל כך מינימלי שהוא לא מורגש. רק וודא שאין בעיות מגעים בכבלים... שלא תבהל :smile1:

עריכה:

אני רואה שיש בכרטיס הזה את האופציה לפצל Stereo לסראונד (CMSS). ז"א לשמוע מוזיקה בכל הערוצים בטכנולוגיה של .

אם תשתמש בדיגיטלי לא תוכל להשתמש בזה. מה שכן לרסיבר יש דומה הנקראת Prologic (שאישית אני שונא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...