אפשר לחבר שני כרטיסי קול באותו זמן לאותו המחשב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחבר שני כרטיסי קול באותו זמן לאותו המחשב?

Green

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פיזית אתה יכול

לוגית זה מטומטם:

א. יכול להיות התנגשות

ב. זה לא מוסיף ביצועים

ג. רק אחד יכול להתחבר לרמקולים או לכל רכיב חיצוני אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, אין התנגשות (לפחות לא בין מובנה לפשוט או משהו כזה).

אפשר בחלק מהתוכנות להגדיר באיזה התקן קול אתה רוצה שהן ישתמשו עבור קלט/פלט, וככה ניתן לחבר זוג של רמקולים/אוזניות/שילוב, שאחד ישמיע , לדוגמא, והשני ישמיע לך משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע

הראשון הוא בלאסטר לייב הישן שתומך רק 4.1

והשני הוא הסאונד בלאסטר לייב 24 ביט? אם כן אז ה24 ביט יותר טוב, אבל אם נכנסים לקטע של המשחקים האודיג'י אוכל את שניהם והx-fi אוכל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באמת משנה מה אוכל את מה כי אני לא הולך לקנות עכשיו כרטיס חדש

את אלו קיבלתי מתנה פשוט

אוקיי חיברתי את הלייב 24ביט ועכשיו יש לי שאלה חדשה אם אתם יודעים

איך אני מחבר את הכרטיס לרסיבר שלי?

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך את הפאנל הקדמי...

החיבור הכתום של הסנטר והסאבוופר משמש גם בתור דיגיטלי, אפשר לשנות את זה בדרייברים וגם בווינדוס שאתה בוחר באפשרויות מתקדמות של הווליום שישתמש ביציאה דיגיטלית

ולחבר משם כבל לרסיבר.. אני רק לא יודע איזה כבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 2 אפשרויות ,כמובן שיש תלות באופציות של הרסיבר, אבל אני מניח שיש לך אופציה ל-COAX (דיגיטאלי) ו-5.1 אנאלוגי.

DIGITAL:

כבל אחד - מתחבר לכרטיס עם חיבור MiniJack (רגיל של , אבל mono) ומצד שני RCA אחד שמתחבר לרסיבר.

כבל זה נקרא קואקסיאלי (COAXIAL או COAX בקיצור). אתה צריך לקנות כבל coax (בד"כ בא עם RCA מכל צד) ולשים לו מתאם בצד אחד - מ-RCA ל-MINIJACK וחשוב שיהיה MONO. אפשר למצוא כבל כזה מוכן אצל . קשה להשיג אותו.

ANALOGUE:

3 כבלים, כאשר כל אחד מהם מתחבר לכרטיס עם MINIJACK Stereo ומתפצל ל-2 RCA שמתחברים לרסיבר.

יש כאילו כבלים בכל חנות חשמל\מחשבים.

ישנם 3 יציאות על הכרטיס למטרה זאת, אך אני לא מכיר את הצבעים.

יציאה אחת - קדמיים (שמאל\ימין)

יציאה שנייה - אחוריים (שמאל\ימין)

יציאה שלישית - סנטר\סאב (יציאה זאת משמשת גם ליציאת ה-COAX, כמו ש-fighter אמר)

שני החיבורים מסוגלים להעביר DolbyDigital / DTS וכו' מאחר וישנו מפענח פנימי על הכרטיס.

עכשיו יתרונות\חסרונות

דיגיטלי:

* רק כבל אחד ... לא זול אבל.

* משתמש במפענח שברסיבר - ישנה הגבלה מבחינת התערבות הכרטיס בצליל. במקרה שלך - לא נורא כי אין לך יותר מדי פיצ'רים בכרטיס גם ככה.

* איכות טובה יותר (ז"א פחות רעשים, נאמנה למקור). לא משהו שאתה תשים לב אליו אלא אם כן יש לך ציוד מוגזם ואתה אודיופיל.

* הכרטיס לא יוצר את ה-DolbyDigital, אלא רק "מעביר" אותו - ז"א, אם משחק או סרט לא תומכים ב-DD אתה יכול לשכוח מסראונד אמיתי (מקסימום סראונד "מזוייף" של הרסיבר (ProLogic I / II). מבחינת אתה מסודר, אבל תשכח מלשחק משחק ולשמוע מאיפה באמת יורים עליך :)

משחקים התומכים ב-DD הם נדירים מאוד.

אם אתה משחק במחשב - לא כדאי לך דיגיטלי !!!

אם היה לך כרטיס רציני יותר היתי אומר לך בכלל לשכוח מדיגיטלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא, הכרטיס מסדר את כל העיניינים האלה

תנסה קודם לבדוק אם יש לך אפשרות להשיג כבל של מיניג'ק לrca

אם לא תנסה את האפשרות האנלוגית

רק אל תשכח להגדיר בדרייבר שהרמקולים הם 5.1

הייתי גם ממליץ לך להוריד את הדרייבר האחרון מהאתר של קרייטיב ואז אם אתה צריך אז להתקין את התוכנות של הכרטיס דרך התקליטור חוץ מהדרייברים של התקליטור במידה שקיבלת אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז כבל שיש לו מיניג'אק לכרטיס מצד אחד ומצד שני קואקסיאלי?

לא, הכבל עצמו הוא קואקסיאלי, עם מיניג'אק לכרטיס ו-RCA מצד שני! זה חשוב כי כבל רגיל לא יעבוד.

אני מקבל אבל 5.1 אמיתי?
שני החיבורים מסוגלים להעביר DolbyDigital / DTS וכו' מאחר וישנו מפענח פנימי על הכרטיס.

עכשיו יתרונות\חסרונות

דיגיטלי:

* רק כבל אחד ... לא זול אבל.

* משתמש במפענח שברסיבר - ישנה הגבלה מבחינת התערבות הכרטיס בצליל. במקרה שלך - לא נורא כי אין לך יותר מדי פיצ'רים בכרטיס גם ככה.

* איכות טובה יותר (ז"א פחות רעשים, נאמנה למקור). לא משהו שאתה תשים לב אליו אלא אם כן יש לך ציוד מוגזם ואתה אודיופיל.

* הכרטיס לא יוצר את ה-DolbyDigital, אלא רק "מעביר" אותו - ז"א, אם משחק או סרט לא תומכים ב-DD אתה יכול לשכוח מסראונד אמיתי (מקסימום סראונד "מזוייף" של הרסיבר (ProLogic I / II). מבחינת אתה מסודר, אבל תשכח מלשחק משחק ולשמוע מאיפה באמת יורים עליך

משחקים התומכים ב-DD הם נדירים מאוד. רוב המשחקים (כמעט כולם) משתמשים ב5.1 אנלוגי.

אם אתה משחק במחשב - לא כדאי לך דיגיטלי !!!

אם היה לך כרטיס רציני יותר היתי אומר לך בכלל לשכוח מדיגיטלי.

Fighter, אם תחבר בדיגיטלי אתה יכול לשכוח מכל הפיצ'רים של ה-X-FI. יציאה דיגיטלית יש לך בכל היום. אל תהפוך את ה-X-FI לזונה דיגיטלית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...