מכתב פתוח לערביי ישראל... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב פתוח לערביי ישראל...

bla7

Recommended Posts

בלי קשר נכון או לא..לא הבנתי מה מיוחד במכתב הזה?

הוא מנוסח בצורה די עילגת ומעוררת רחמים, נראה כאילו השקעה בו חשיבה מינימאלית.

אני לא בטוח שהוא אפילו נכון מבחינה לשונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

overload, מעבר לתקיפת המכתב על בסיס לחלוטין לא ענייני, אולי תנסח משהו יותר טוב בעצמך?

ברור שלא תעשה את זה, כי אתה לא "גזען" כמו מנסח המכתב הזה, ולכן לא תתקוף את האוכלוסיה החלשה והמסכנה הזאת... ::)

בקיצור, תודה שאתה לא מצליח למצוא פגם ענייני בדברים אז אתה תוקף על בסיס "העילגות בניסוח" (מה שאני לחלוטין לא מסכים איתו, אגב...). כי הרי שמאלני כמוך לא יוכל להסכים למשהו כזה, שלא מלטף את ערביי בכפפות של משפטי-משי... ;)

WarMachine - המטרה שלו, מבחינתי, זה להוציא קיטור. כי יותר מזה אני לא יכול לעשות (יותר מזה ומלהצביע ליברמן כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו נפט? אתה מתכוון לכל מני מיני-מאגרים (או שלוליות) שמוצאים מדי פעם שלא משתלם לחפור אותם כי נרוויח פחות ממה שיעלה הפרוייקט? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא כי קראתי בTHEMARKER לפני איזה שבוע שיש מאגר חדש של נפט קשה (או כבד איך שלא קוראים לזה) עם כמה מיליוני חביות. זה אומנם לא המון אבל עם מחירי הנפט של היום כתוב שהוא כנראה יהיה רווחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכמות שצויינה שם היא 20 או 30 מליון חביות לכל המאגר, אם אני לא טועה.

ערב הסעודית לבדה מפיקה כל יום 80 מליון חביות.

רווחיות המאגר היא 160 מליון דולר אם אני לא טועה,

ועכשיו תחשב כמה כסף ערב הסעודית מרוויחה כל יום

(וכמה היא יכולה באופן פוטנציאלי להשקיע בטרור בינ"ל...)

הפתרון לסוגיית הנפט הוא אחד: למצוא חלופות לנפט, מימן, גפ"מ, חשמל...

ואז נוכל לממש את המשפט הידוע: "לפני 100 שנה, הסעודים ישבו באוהלים וכרתו אחד לשני את הראש; בעוד 100 שנים, הם יחזרו לעשות זאת".

אבל נושא הת'רד הוא ערביי , ושוב, לדעתי אין כבר מה להוסיף על הנאמר. צריך ללא ספק לתרגם את זה לכמה שיותר שפות, אבל ספק בעיניי אם יאמינו לזה בחו"ל או יבינו את המשמעות והחוויה של שירות בצה"ל או מילואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר של ההודעה שלך, באמת...

חוץ מזה נפט יש לנו קצת ופצצות אטום די הרבה...

א. לישראל אין נפט, אפשר קישור שקיים בשטח מדינת נפט? גם אם יש, זה עדיין כלום ביחס למדינות הערביות.

ב. אנחנו לא מנפנפים בנשק האטומי שלנו מול כל העולם כמו אחמדינאג'ד.

ג. הקשר הוא שנמאס לי מיפי נפש שישר קופצים נגד הכללות, יש גזענות ויש גזענות.

געזנות נגד עם שסתם יושב לך במדינה ופתאום בא לך לשרוף 6 מיליון מהם -> לא טוב.

הכללות כנגד אוכלוסייה שלמה שרק עושקת, הורסת ומסייעת לאויבים של המדינה שבה הם יושבים -> טוב ואפילו פשוט

לנקוט זהירות שלא תעורר יום אחד ולראש הממשלה שלך יקראו אבו-מאזן ולך יקראו אבו-אחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload, מעבר לתקיפת המכתב על בסיס לחלוטין לא ענייני, אולי תנסח משהו יותר טוב בעצמך?

ברור שלא תעשה את זה, כי אתה לא "גזען" כמו מנסח המכתב הזה, ולכן לא תתקוף את האוכלוסיה החלשה והמסכנה הזאת... ::)

בקיצור, תודה שאתה לא מצליח למצוא פגם ענייני בדברים אז אתה תוקף על בסיס "העילגות בניסוח" (מה שאני לחלוטין לא מסכים איתו, אגב...). כי הרי שמאלני כמוך לא יוכל להסכים למשהו כזה, שלא מלטף את ערביי בכפפות של משפטי-משי... ;)

WarMachine - המטרה שלו, מבחינתי, זה להוציא קיטור. כי יותר מזה אני לא יכול לעשות (יותר מזה ומלהצביע ליברמן כמובן).

ואו...אתה טיפש.

מי אמר לך שאני לא מסכים עם המכתב?איפה זה היה כתוב? בסך הכל התיחסתי לרמת הכיתבה הנמוכה שלו (לא כך רושמים מכתב רשמי רציני).

מה הקשר לזה שאני לא ימני או גזען? במכתב בכלל מתיחס לעובדה שערבי הם נטל על בתחומים מסוימים ולא מדבר על שום גזע.

ואו...אתה ממש טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הדתיים הם נטל, כנ"ל לגביי אמהות חד הוריות, נכים, זקנים וכן הלאה. בוא נשמיד חלק, ונעשה טרנספר לשאר וכך יגמרו לנו כל הבעיות. כי כך תישאר האוכלוסיה האיכותית בארץ, ואז באמת המדינה תפרח.

ולמי שלא הבין, ציניות.

בקיצור, המדינה הזאת דפוקה מכל פינה. במקום לעשות רעש לגביי ערביי , שרובם אגב תומך במדינה ולא להיפך, כדאי להתחיל להתמקד בדברים חשובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הדתיים הם נטל, כנ"ל לגביי אמהות חד הוריות, נכים, זקנים וכן הלאה. בוא נשמיד חלק, ונעשה טרנספר לשאר וכך יגמרו לנו כל הבעיות. כי כך תישאר האוכלוסיה האיכותית בארץ, ואז באמת המדינה תפרח.

ולמי שלא הבין, ציניות.

בקיצור, המדינה הזאת דפוקה מכל פינה. במקום לעשות רעש לגביי ערביי , שרובם אגב תומך במדינה ולא להיפך, כדאי להתחיל להתמקד בדברים חשובים יותר.

אני מבין לאן אתה חותר - אבל מאיפה לך לדעת שרוב הערבים תומכים במדינה??

לא דובר על להשמיד את כל מי שהוא נטל -אבל אני מעדיף שהם לא יהיו חלק מהמדינה שלי, ואם צריך לקבוע גבולות צרים יותר כדי שזה יקרה אז נקבע

אני לא מכיר שום נתון כזה

ועוד לפני הבעיה הפלסטינית

יש בעיה דמוגרפית חמורה עם ערביי .בעיה שחייבת להפתר לטובת העם היהודי

אתה חושב שיהיה פה רוב יהודי עוד 20 או 30 שנה ?

מתאים לך לחיות תחת שלטון ערבי -תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...