מכתב פתוח לערביי ישראל... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב פתוח לערביי ישראל...

bla7

Recommended Posts

לדעתי זה צריך להיות ככה:

1) כל בוגד במדינה, סופו צריך להיות מוות, למשל: אחמד טיבי שנפגש על החמאס ועם חברים שלו בלבנון וזאתי שהלכה להשתרלל עם המחבל הזה מעזה (שכחתי את השם שלה).

2) כל מי שלא מכיר בקיום מדינת , לא יחיה בה. או שהוא עף מפה לבד או שהמדינה תביא דחפור ויעיפו אותו לתוך הים ביחד עם הבית שלו.

3) כל מי שיורה על חיילי מדינת או באזרחיה- מוות+ הריסת הבית שלו ושל המשפחה שלו+ לקיחת כל הרכוש שלו ושל המשפחה לאוצר של המדינה+ העפת המשפחה לחו"ל או לים (הרתעה... כדי שאימהות לא ישלחו את הבנים שלהן להתאבד).

4) כל חבר כנסת שלא מכיר בקיומה של מדינת או חותר תחתה ומנסה לפגוע בה - מוות (אם אפשר אז שזה ישידרו את זה גם בטללויזיה- להתייחס אליהם כמו שהתייחסו לאלי כהן- לתלות באיזה כיכר מרכזית) + לקיחת הרכוש שלו ושל המשפחה שלו לאוצר המדינה (לקחת פשוט הכל!).

5) כל מי שנמצא בתחום מדינת משלם מיסים בצורה שווה- לא משנה אם הוא בתוך הקו הירוק או מחוצה לו (לא משלם? שיעוף לחו"ל או לים התיכון), לא משנה אם הוא עשיר או עני, ולא משנה אם הוא חילוני או חרדי.

1) לא מוות , אנחנו לא סין ולא ברית המועצות --> גלות קבועה ושלילת אזרחות

2)לא מכיר לא אזרח

3)לא מוות כנ''ל --> הריסת בתים,גלות ושלילת אזרחות

4)כמו בא' ,אתה שוכח מה דעת העולם תיהיה על שלילת רכוש משפחתי

5) אם אני מרוויח 3K ש''ח לחודש

אני צריך לשלם את אותו סכום שמשלם מנהל בנק ?

כל אחד אחוזים שווים מהכנסתו חוץ מאימהות חד הוריות או עולים חדשים

וצריך בנוסף להגביר את האכיפה על העבודות שאנשים עושים "מתחת לשולחן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זה ממש לא בסדר שאין עונש מוות (הייתי מחזיר גם את העינויים).... ותאמין לי שאם היינו קצת פחות דמוקרטיים, הומניים ואוהבי ערבים היינו יכולים להפוך את המדינה שלנו למדינה נקייה מטרור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים מבינים כוח. כל הוויתורים האלה רק מחזקים אותם.

אני יודע שלחסל את כולם זה לא ריאלי, אבל עונשים קולטיביים שיבהירו להם את המשמעות של "ריבונות מדינית" בהחלט נחוצים. כל עוד הם מתייחסים לחוק כהמלצה בלבד ולא מוכנים לקחת חלק בפיתוח המדינה כמדינה יהודית דמוקראטית, המדינה לא צריכה לנגב להם ת'תחת עם כסף שאנשים נתנו בתיקווה שהוא יחזור אליהם בצורת תשתיות ושרותים משופרים! יש מספיק אנשים שתרמו למדינה הזו ועכשו בקושי סוגרים את החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...