מה המשחק הכדורגל הכי טוב שיצא עד עכשיו ( שיהה חדש עם גרפיקה טובה והכול )? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק הכדורגל הכי טוב שיצא עד עכשיו ( שיהה חדש עם גרפיקה טובה והכול )?

yuval1101

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לקנות משחק כדורגל חדש למחשב בשבל לשחק איתו בשלט של ה-XBXO360 שלי.

אז מה המשחק הכי טוב שיש של כדורגל?? כמובן שהיה עם גרפיקה כמה שיותר טובה, שיהיה אפשר לעשות בו הרבה תרגילים כמו ב-NBA וכאלה.

גם שיהיה בו הרבה אופציות כמו להקים קבוצה, אימונים וכאלה.

מחכה להצעות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי פיפא 06 אבל כולם יגידו לך פרו אבלושין 5 ..

כי כולם חולים על המשחק הזה אבל אני לא ממליץ לך עליו ..

יש לך את ההורלד קאפ החדש אבל הוא לא משו בכלל..

עדיף תקנה את הפיפא 06 .. אני ממליץ בחום משחק טוב וגרפקיה סבבה לאלללה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי הכי מומלץ זה Pro Evolution Soccer 5..

אם אתה רוצה משו בסגנון של כדורגל רחוב יש את STREET 2 למחשב,אבל קשה מאוד להשגה[אני בפורטלים של ווארז של פאבים וכאלה ולא ראיתי לזה הרבה לינקים,גם לא נראה לי שמוכרים את הגרסה למחשב בארץ..] ויש גם לכדורגל רחוב את Urban Street Soccer/Football[שכחתי ><] 2007..

כמובן שיש את 2006/WORLDCUP אבל הם לא מומלצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת די ברור שזה יתפתח לדיון PES VS , בכל מקרה לכל אחד מהנ"ל יש את היתרונות והחסרונות שלו, למשל בפיפ"א יש לך את כל הזכיונות של הקבוצות, כל השחקנים כל השמות וכל הקבוצות, מצבי משחק נוחים, גרפיקה מעולה.

לעומת זאת PES הרבה הרבה יותר ריאליסטי, משחק מחושב, יותר תרגילים, ופשוט מרגיש יותר חי, ואפשר לפתור את הבעיו תש להזכיון עם פאצ'ים פשוטים שיש להשיג בקלות ברחבי הרשת.

בעקרון אני כרגע משחק ב Winning Eleven 10 ל-PS2 , ללא ספק משחק הכדורגל הטוב ביותר בכל הזמנים, בעקרון זאת הגרסא היפנית אבל בלי בעיה מורידים פאץ' שהפך את כל המשחק לאנגלית, כולל כל הקבוצות, השחקנים, האודיו, ובעצם כל אספקט שיש.(למי שלא יודע WE זה הגרסא האסייתית של PES מה שאומר שזה המקביל לPES6 שייצא, בטח עם כמה שינויים קלים).

בכל מקרה אם חשובה לך הכי הרבה גרפיקה, פשטות ומשחק ארקיידי לך על פיפא, אם מה שחשוב לך זה חווית משחק ריאליסטית ומחושבת שמעבירה הכי טוב את תחושת הכדורגל אז לך על PES\WE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד חשוב לי הגרפיקה והמשחקיות שזה אומר בעיטות חופשיות טובות שמכוונים עם חץ/נקודה ואפשר לדייק וכאלה וגם מאוד חשו שיהיו הרב התרגילים ושטויות וגם שיהיו את השמות של כל השחקנים ויהיו את כל הקבוצות כמו ברצלונה, ארסנל, ריאל-מדריד וכאלה...

אבל אך מתבטאת הריאלסטיות שיש ל-PES5???

ומה זה זכיונות? זאת אומרת שאין את השמות של כולם וכאלה??

וראיתי שיש למחשב גם את ה-World Soccer Winning Eleven 9, מה אתם אומרים עליו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד חשוב לי הגרפיקה והמשחקיות שזה אומר בעיטות חופשיות טובות שמכוונים עם חץ/נקודה ואפשר לדייק וכאלה וגם מאוד חשו שיהיו הרב התרגילים ושטויות וגם שיהיו את השמות של כל השחקנים ויהיו את כל הקבוצות כמו ברצלונה, ארסנל, ריאל-מדריד וכאלה...

אבל אך מתבטאת הריאלסטיות שיש ל-PES5???

ומה זה זכיונות? זאת אומרת שאין את השמות של כולם וכאלה??

וראיתי שיש למחשב גם את ה-World Soccer Winning Eleven 9, מה אתם אומרים עליו???

לפי מה שאמרת שאתה צריך, תלך על פיפה..

WE9 זה PES5..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא רוצה שסתם תזרקו מי יותר טוב. אני רוצה לדעת למה.

מה ההבדלים בניהם?? באיזה מהמשחקים יש יותר תרגילים, יותר אופציות לדוגמא כמו אימונים וכל מני שטויות וסוגי משחק, ובאיזה משחק בועטים יותר טוב את הבעיטות החופשיות כמו שיש כזה חץ או נקודה על השער וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפיפא יש מלא תרגילים אבל צריך לגלות אותם ..

האנשים שאומרים שאין טריקים בפיפא טועים ובגדול ...

יש מלא פשוט צריך לשחק עם Z ,C ו Shift והחצים ביחד .. אז יוצא ..

תרגילים נחמדים לאללה ..

לך על הפיפא אחי .. מילה שלי .!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום הסתייגות בכלל הייתי ישר ממליץ לך על PES.

אבל לפי מה שאתה רושם פה אתה לא מחפש משחק כדורגל, אלא טקסטורות יפות.

אז לך על פיפא :xyxthumbs:

רוצה את דעתי הרצינית? פיפא זה לא משחק כדורגל. פרו אבולושן הוא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...