מה המשחק הכדורגל הכי טוב שיצא עד עכשיו ( שיהה חדש עם גרפיקה טובה והכול )? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק הכדורגל הכי טוב שיצא עד עכשיו ( שיהה חדש עם גרפיקה טובה והכול )?

yuval1101

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פיפא הוא משחק מחשב שהנושא שלו כדורגל

PES הוא סימולצית כדורגל

לדוגמא בבעיטה חופשית אין שום חץ, נקודה, הכוונה

המגע של הכדור נכון ואמיתי יותר, התנועה של השחקנים הכל

לפי מה שתיארת כנראה שלא תאהב אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיפא הוא משחק מחשב שהנושא שלו כדורגל

PES הוא סימולצית כדורגל

לדוגמא בבעיטה חופשית אין שום חץ, נקודה, הכוונה

המגע של הכדור נכון ואמיתי יותר, התנועה של השחקנים הכללפי מה שתיארת כנראה שלא תאהב אותו

ואיך זה בא לידי ביטוי??? כלומר איך אתה שולט על זה? על הדיוק של הבעיטה/מסירה/הרמה וכאלה?

ותסביר את עצמך שאתה אומר סימולציית כדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה בא לידי ביטוי??? כלומר איך אתה שולט על זה? על הדיוק של הבעיטה/מסירה/הרמה וכאלה?

ותסביר את עצמך שאתה אומר סימולציית כדורגל.

המישחק פשוט הרבה יותר מציאותי

אתה לא תנצח את ניבחרת ברזיל 10 \0 אם אירן לדוגמה

וביכלל לנצח את ברזיל ברמה נורמלית זה לא קל ומאוד כדי לשחק אם ידית טובה

הדיוק זה לפי הכיוון שאתה מכוון לפי תחושה אבל בלי חיצים ודברים מטומטמים אחרים שאין גם ככה בכדורגל אמיתי

בPES צריך ליתאמן הרבה בישביל באמת לישלוט במישחק ונוב לא ינצח שחקן מאומן שהקבוצות באותה רמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך שבה הכדור "בורח" אם הגעת אליו מהר מידי, הצורה המדויקת של השחקן ברגע הבעיטה קובעת (אי אפשר להסתובב ומיד לבעוט וזה יצא כמו שצריך) הדרך שבה השחקנים מתנהגים בשינוי מהירות או כיוון חדים מידי הכל הרבה הרבה הרבה יותר ריאלסטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לך על פיפא 06 זה משחק בין החזקים ששחקתי..!

זאת גם הפיפא היחידה ששחקתי 14 עונות...!

זה משחק יפה...!

לא יעזור לכם כול חובבני PES5

זה אחד המשחקים הכי חזקים שיש..!!

ומשפיל את PES5 :jump::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך שבה הכדור "בורח" אם הגעת אליו מהר מידי, הצורה המדויקת של השחקן ברגע הבעיטה קובעת (אי אפשר להסתובב ומיד לבעוט וזה יצא כמו שצריך) הדרך שבה השחקנים מתנהגים בשינוי מהירות או כיוון חדים מידי הכל הרבה הרבה הרבה יותר ריאלסטי

עכשיו אתה וזה שמלפניך מפתים אותי ל-SEC5.

רק תוכלו לפרט יותר על בעיטות ובעיטות חופשיות בפרט. כי איך אפשר לכוון לאן שקוצים אם אין את החץ הזה על המסך, אם יש לך רק את הלחצנים האלה שאתה לא יכול ממש לדייק איתם כי כבר כמה אפשר ללחוץ עליהם? ל-3מ"מ ( אני מקווה שהבנתה אותי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pes5 \4 פשוט משחקים מדהימים וכיפים בטירוף

הם כל כך כיפיים שחברים שלי שלא מבינים במחשבים ובמשחקים (חלקם) ,נהנים שאנחנו

עושים טורנירים עם כל החברה!

זה הדבר הכי מצחיק שתראו, 8 חברה עושים טורניר פרו אבולושן עם יבירות פיצה ושאר ירקות

ממש מדורת השבט סטייל 2006 :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amilo, בדיוק מה שאנחנו עושים, יושבים איזה 5 חבר'ה בסלון של מישהו, פלזמה 42, מזגן מקפיא, חטיפים ובירות, ומשחקים ככה כמה שעות, משלימים פערים מהצבא, עושים רעש לכל השכנים, אחת ההנאות שיש לי בשנתיים האחרונות.

אתה רואה רק את הכיוון הכללי שאליו השחקן מביט

ומנחש בגדול לאן זה יגיע

הבעיטות החופשיות מאד קשות לביצוע

צודק, אבל בעקרון אפשר להשתמש גם בX ובמשולש בבעיטות החופשיות(לא יודע איך זה באקסבוקס), ותאמין לי אחרי שמתמקצעים בבעיטות החופשיות אין דבר יותר מיהנה מאשר לתת עם הנרי גול מ30 מטר ועוד בקלילות. :)

ולאלו שבאמת אומרים שפיפ"א עדיף, איפה אתם חיים?

אני בעצמי כל שנה הייתי משחק בפיפא, מקווה לשינוי לטובה אבל חוץ משינויים קוסמטיים פה ושם המשחק עצמו נשאר אותו דבר, אמנם משחק מיהנה אך ארקיידי להחריד ונמאס אחרי שבוע, לפחות עליי.

תמיד המליצו לי על PES\WE אבל כאשר ניסיתי אותו במחשב לא היתה לי סבלנות אליו והוא היה נראה לי מסובך מדי אז די נטשתי אותו, עד שנתתי לו עוד צ'אנס בפלייסטיישן ומאז אנחנו בסיפור אהבה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי, כל שבת שיש מספיק חברים לא בצבא, באים אלי לטורנירים מטורפים

מה איקס ומשולש עושים בבעיטות חופשיות? זה החלק היחיד של המשחק שלא הצלחנו להתחבר אליו בגלל הקושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...