מה המשחק הכדורגל הכי טוב שיצא עד עכשיו ( שיהה חדש עם גרפיקה טובה והכול )? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק הכדורגל הכי טוב שיצא עד עכשיו ( שיהה חדש עם גרפיקה טובה והכול )?

yuval1101

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה זמן לוקח לך בערך עד שאתה קולט את הקטע של בעיטות חופשיות ומכניס גולים כמו שצריך?

אם תעשה אימון ויהיה לך ידית טובה אתה תישלוט טוב תוך כמה שעות ברוב התרגילים

לישלוט מצוין צריך הרבה שעות כי זה מישחק רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איקס ומשולש עושים בבעיטות חופשיות? זה החלק היחיד של המשחק שלא הצלחנו להתחבר אליו בגלל הקושי

בעקרון אני משתמש באיקס כאשר הבעיטה היא בטווח קרוב, עד איזה 22 מטר, זה אמור לעשות את הבעיטה יותר קשתית, כלומר לעקוף את החומה ביתר קלות.

המשולש אני משתמש בו מטווח רחוק אם אני רוצה פשוט להפציץ את השער, בעיטה מתונה בקו ישיר לשער, טווחים של 25 מטר פלוס.

כמובן שזה לא תמיד עובד ובכלל לא חייבים להשתמש בזה, אבל מתי שאפשר זה יכול רק לתרום.

נסה כמה פעמים אתה כבר תבין על מה כל העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, כמו שאמרו לך כבר, פיפא זה לילדים, אם אתה רוצה משחק כדורגל אמיתי, ולא משחק שמתאים לפלאפון יותר מלמחשב אז לך על הפרו :xyxthumbs:

אני באופן אישי לא מכיר בן-אדם אחד שעבר לשחק בפיפא מהפרו, ההיפך אני מכיר הרבה.

אני לא מאלה שיכולים להגיד לך שישחקו בפרו מאז הראשון, ממש לא, שנה אחרי שנה ציפיתי ש-EA ירימו את הרמה של המשחק, והרמה רק הדרדרה, שיפורים מינוריים, וכל מיני קוריוזים שבגרסה הבאה פשוט התפוגגו, עד שאמרתי חאלס, ניסיתי את הפרו ואני לא עוזב אותו, EA עם הפיפא שלהם שימשיכו למכור לילדים.

דבר נוסף שלא הוזכר פה, אין טקטיקה בפיפא, פשוט לא קיים הנושא הזה שם, רק לקבוע אם לשחק 442 או 433 וכו' אין שליטה על צורת המשחק של הקבוצה ושל כל שחקן בנפרד, כמה יעלה להתקפה, כמה ירד, לאיזה כיוונים ירוץ ועוד הרבה דברים אחרים.

בכל מקרה אתה יכול להוריד את הדמו של שני המשחקים ולהתרשם בעצמך, רק אם בכמה משחקים הראשונים שלך בפרו לא תבעט יותר משתי בעיטות לשער אל תתייאש, קשה לעבור לשחק בו אחרי הפיפא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שלא הוזכר פה, אין טקטיקה בפיפא, פשוט לא קיים הנושא הזה שם, רק לקבוע אם לשחק 442 או 433 וכו' אין שליטה על צורת המשחק של הקבוצה ושל כל שחקן בנפרד, כמה יעלה להתקפה, כמה ירד, לאיזה כיוונים ירוץ ועוד הרבה דברים אחרים.

אתה יכול לפרט לי יותר בעניין הזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפרט לך.

בפיפא אתה יכול לקבוע את המערך של הקבוצה שלך בכלליות, כלומר 4-4-2, 4-3-3 וכדומה. וזה הכל.

בPES\WE זה לא מסתכם בכך, אתה יכול לקבוע כל שחקן איפה הוא יעמוד בדיוק במערך הנ"ל, מה מידת העליה שלו להתקפה ומידת הירידה שלו, כיווני הריצה של שטחים שהוא ירוץ אליהם, איזה תפקיד בדיוק הוא ישחק(נגיד שחקנים באמצע אז קשר מרכזי, קשר התקפי, מאחורי חלוץ וכו'), כמו כן אתה יכול לקבוע את מידת השימוש של יציאה לנבדל, לקבוע בדיוק איזה בלם שלך ישמור חלוץ של היריב, ובקיצור עוד המון אפשרויות שלא הזכרתי כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, אתה יכול לבחור מיקום מדויק של כל שחקן במגרש, ולא איפה שהמפתחים החליטו שהשחקן צריך לעמוד.

אפשר לשלוט על כיווני תנועה של שחקנים, לדוגמא, אם אתה שם לקשר הדפנסיבי שלך חץ לכיוון הגנה אז הוא לא יעלה לתמוך בהגנה וההיפך.

יותר תפקידים על המגרש, חלוצים, קיצוניים, קשרים תוקפים והגנתיים, ועוד ועוד, אפילו עשו תפקיד מקביל לתפקוד רוברטו קרלוס בנבחרת ברזיל של חצי קיצוני חצי מגן.

אתה יכול להגדיר אם שחקן ישאר למעלה כשאתה בהגנה או שירד וכמה ירד.

אתה יכול להגדיר לקבוצה כמה תהיה הגנתית או התקפית.

כמה להתבסס על מתפרצות.

כמה גבוה קו ההגנה שלך יעמוד.

ועוד ועוד עוד

הכי פשוט שתוריד את הדמו מפה http://www.gamespot.com/pc/sports/proevolutionsoccer5/downloads.html?mode=demos, ותתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם דמו, אני הולך על ה-PES5 וזהו :xyxthumbs: הלהבתם אותי מאוד מהמשחק!!! ותודה על העזרה.

רק דר אחד לא הבנתי, למה התכוונתם שאמרתם: "יכול לקבוע את מידת השימוש של יציאה לנבדל"???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם דמו, אני הולך על ה-PES5 וזהו :xyxthumbs: הלהבתם אותי מאוד מהמשחק!!! ותודה על העזרה.

רק דר אחד לא הבנתי, למה התכוונתם שאמרתם: "יכול לקבוע את מידת השימוש של יציאה לנבדל"???

שתשחק תראה באפשרויות.

ככל שיותר תקפיד על הנבדל, ככה יגמר לשחקני הההגנה הכח יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא מתכוון שככל שתקפיד יותר על מלכודת הנבדל ככה השחקנים שלך ינסו לצאת יותר לנבדל בהתקפות של היריב, אבל לכל דבר טוב כמובן יש את החסרונות שלו, שחקני ההגנה שלך יתעייפו יותר מהר ותמיד יש סיכוי שהמלכודת לא תעבוד :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי עדין :s07::kopfpatsch::bash:

מזה מלכודת נבדל???

ומה הכוונה שהשחקנים שלי ינסו לצאת לנבדל בהתקפות של היריב???

מלכודת נבדל זה מושג בכדורגל שאומר

שהקבוצה המגינה מנסה ליגרום לקבוצה המתקיפה לעשות נבדל

ואם אתה לא יודה מה זה נבדל-

נבדל

נבדל או אופסייד באנגלית הוא מושג מעולם הכדורגל.

שחקן הנמצא בעמדת נבדל הוא שחקן מתקיף אשר נמצא קרוב יותר לקו השער של הקבוצה היריבה מאשר הכדור והשחקן השני של הקבוצה המגינה.

עבירת נבדל תיקבע אם שחקן נמצא בעמדת נבדל כאשר הכדור שוחק על-ידי שחקן מקבוצתו והוא השתתף במשחק, השפיע על מהלך המשחק או השיג יתרון מהימצאו בעמדת הנבדל. נבדל אינו עבירה אם הכדור הגיע אל השחקן משחקן יריב, או ישירות מבעיטת קרן, הוצאת חוץ או בעיטת שער, או שהוא נמצא במחצית המגרש של קבוצתו. הרגע הקובע לגבי נבדל הוא רגע המסירה לעבר השחקן התוקף.

במקרה של נבדל על עוזר השופט (קוון) להניף את הדגל, ושופט המשחק ישרוק. במקרה ששופט המשחק הוא שהבחין ראשון בנבדל - ישרוק, ועוזרו יניף את הדגל.

העונש על עבירת נבדל הוא בעיטה חופשית בלתי ישירה.

אני לא חסיד של ויקי אבל אני מקווה שזה יסביר לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מזה ניבדל, אני לא טיפש!!!

אבל איך עושים את המלכודת הזאת שאת מדברים עליה? פשוט להתרחק מהשער של הקבוצה שלי ולבדא שיש שחקן אחר שכן קרוב יותר מהקבוצה היריבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...