מספר שאלות ועצות **חדש בתחום** - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות ועצות **חדש בתחום**

nimrodh

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז שילמד פייתון.

זה שונה, זה שפת סקריפט.

אם כבר, שלח אותו ללמוד HTML ו-JavaScript... זה יקח לו פחות משבוע ללמוד את הבסיס ויותר מזה, אבל זה לא מה שהוא מחפש.

הוא רוצה ללמוד לתכנת.

ברור לי שעקרונית אין ממש הבדל, הדברים ששפות כמו פיתון פרל וכו' יודעות לעשות הם מאד מתקדמים.

אני גם יודע שאמרתי שצריך להתחיל במשהו קל, אבל קודם כל פיתון היא לא בהכרח שפה יותר קלה מJAVA, יש לה את המוזרויות שלה.

שנית, צריך למתוח גבול תחתון, למשל הצורך לקמפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה, האמת אני כבר איבדתי אותכם.

בכל זאת אעדכן.

הספר של הC היה מיועד לאנשים עם נסיון בשפות קודמות, הלכתי לחנות, היו מלא ספרים לC++ ולC#.

לשאר השפות היה ספר אחד והוא היה בד"כ ספר תרגול למתקדמים וממש לא ספר למתחיל.

רק ספר אחד היה ממש למתחילים, היה נראה לי טוב (מעיון) ובכללי נראה ידידותי והוא היה java.

אז החלפתי את ספר הC בספר הjava, התחלתי ללמוד את הjava.

BTW

כנראה ג'וואה לא רעה למתחילים, בבצפר שלי כל מגמת מדעי המחשב זה רק java (ופיתוח עם ג'וואה בסביבות איטנרנט משהו כזה.)

אני היום בן 15 ועוד שנה וקצת אני בכל מקרה אתחיל בבצפר ללמוד ג'וואה.

אז החלטתי להתחיל היום עם java.

תודה לכולם ואשמח לעוד תגובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hod Ami זהו ספר די טוב כי הוא פשוט התרגום המוצלח ביותר של ספר מאנגלית.

חד וחלק.

הוד עמי זו חברת הוצאה לאור.

כבר נתתי לינק למאמר שמסביר למה לא להתחיל ללמוד ג'אווה (בעיקרון זה קל מדי, כדי לפתח חשיבה של מתכנת צריך להיאבק בפוינטרים ורקורסיה).

פוינטרים ורקורסיה? שילמד קודם לבנות אלגוריתם של מיון או משהו כזה... עם מערכים...

אני עדיין חושב שבשביל התחלה הכי טוב למצוא ספר של בנית אלגוריתמים ולא לקפוץ ישר לשפת תיכנות... כשיודעים לבנות אלגוריתמים C וג'אווה זה כבר עניין של חודש גג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוינטרים ורקורסיה? שילמד קודם לבנות אלגוריתם של מיון או משהו כזה... עם מערכים...

אני עדיין חושב שבשביל התחלה הכי טוב למצוא ספר של בנית אלגוריתמים ולא לקפוץ ישר לשפת תיכנות... כשיודעים לבנות אלגוריתמים C וג'אווה זה כבר עניין של חודש גג...

בשביל שתוכל לבדוק אלגרותמים שאתה לומד אתה חייב לדעת איזושהי שפת תכנות... זה סוג של ביצה ותרנגולת.

כבר נתתי לינק למאמר שמסביר למה לא להתחיל ללמוד ג'אווה (בעיקרון זה קל מדי, כדי לפתח חשיבה של מתכנת צריך להיאבק בפוינטרים ורקורסיה).

מילת המפתח כאן היא להיאבק.

בשביל רקורסיה אתה לא צריך דווקא C, ואין שום קשר בין פוינטרים לחשיבה של מתכנת, פוינטרים הם כאב ראש שמסיט אותך מנושאים חשובים יותר כמו אלגוריתמים, מבני נתונים וOOP.

זה נכון שאם אתה רוצה לשלוט באמת בתכנות תיאלץ להתעסק עם C ופוינטרים וכל השאר, אבל בשביל מישהו שרוצה לעשות צעדים ראשונים יש היום חלופות הרבה יותר נוחות ומתקדמות להתחיל איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבדוק אלגוריתם אתה יכול לבנות טבלת מעקב. לא חייבים ללמוד שפה... כל הפואנטה של מדעי המחשב זה לדעת לבנות אלגוריתם יעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...