Panasonic FZ7,Canon PowerShot S2 IS או Sony DSC-H2? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Panasonic FZ7,Canon PowerShot S2 IS או Sony DSC-H2?

roadrunner

Recommended Posts

עדיפה הקאנון לדעתי... בסוני המסך קטן יותר מהדגם הקודם הקודם ולפי מה שקראתי באתרים לתמונות יש גוון סגלגל, את הפנסוניק אני לא מכיר אבל בטח כמו כל שאר הדגמים שלהם קשה להם לפקס בלילה, יש גרעיניות גבוהה גם כשמשתמשים באסא נמוך ואת זה אני אומר מדעה אישית לא ממשהו שקראתי, כי אם לFZ30 שלהם אין תוצאות טובות והיא אמורה להיות מצלמת הדגל שלהם לקטגוריה הזאת אז בטוח שזאת לא תהיה טובה...

הS2 לדעתי עדיפה בהרבה, אין גרעיניות גבוהה כמו ב2 הדמגים האחרים, היא עובדת בתנאי תאורה גרועים הרבה יותר טוב ומהר מאלה אבל המסך שלה קטן

1.8 אינץ' :P

גם הS3 שלהם שאמור להיות דגם משופר בקושי ושיפרו בו משהו שממש לא מצדיק עוד קרוב ל-800 שקל יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כלום... הם טוענים שהם שיפרו את המייצב תמונה אבל לפי מה שראיתי הוא בקושי ושפר במשהו, הצבע של המצלמה שחור במקום כסף, המצלמה מגיעה ל רגישות של 800 אסא לעומת 400 שהיה ועוד כל מיני שטויות שהם הכניסו בתוך התוכנה של המצלמה כמו שצריך נגיד להרים את הפלאש אז המצלמה אומרת לך את זה או שנגמרות הסוללות אז המצלמה מודיעה לך כמה לפני ולא כמו בדגם הקודם שהמצלמה פשוט הייתה נכבית, או עוד כמה מצבי צילום אוטומטים...

סתם ממש שום דבר מיוחד ששווה להוסיף בשבילו עוד קרוב ל 800 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון... באמת יוצא ככה כי מי שזה חושב שמה שחדש זה תמיד יותר טוב וזה "שווה" יותר אז שיחשוב שלא בהכרח זה ככה

בביקורות של ה FZ7 כותבים שיש לה יותר NOISE מהFZ5 (הדגם שאותו היא מחליפה)

הדבר היחידי שמפריע לי זה בS2 זה שהמקרו המינימלי הוא 10 ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורות של ה FZ7 כותבים שיש לה יותר NOISE מהFZ5 (הדגם שאותו היא מחליפה)

הדבר היחידי שמפריע לי זה בS2 זה שהמקרו המינימלי הוא 10 ס"מ.

על מה לעזזל אתה מדבר יש לS2 שתי מצבים מצב

Macro עם זום אופטי!!!!!!!!

SMacro שזה סופר זום תווך צילום 0מ"מ!!!

אם אתה באמת רוצה ב90 שקל מתאם מכפיל מאקרו גם זה אפשרי!

בניסויים שלי אני נגעתי באובייקט עם העדשה וקבלתי חדות מדהימה של התמונה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שלגעת עם העדשה באוביקט נראה לי קצת מסוכן,אני מתכוון לצלם מקרו של יהלומים במסגרת עבודתי

וכל נגיעה של העדשה ביהלום משמעותה שריטה בעדשה.

תוכל להסביר לי מה זה זום אופטי במקרו? (אני די חדש בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שלגעת עם העדשה באוביקט נראה לי קצת מסוכן,אני מתכוון לצלם מקרו של יהלומים במסגרת עבודתי

וכל נגיעה של העדשה ביהלום משמעותה שריטה בעדשה.

תוכל להסביר לי מה זה זום אופטי במקרו? (אני די חדש בנושא)

במצב Macro אתה יכול להתרחק למרחק של כחצי מטר מהאובייקט והשתמש בזום כרגיל הזום של העדשה ואתה מקבל תוצה של הגדלה או התקרבות לאובייקט

שהיא פשוט מדהימה!!! יש לו זום של יותר מ400 ממ שווה ל X12 שזה המון!!!

אני לא אומר שאתה צריך לגעת עם העדשה אבל אתה יכול... אם אתה רוצה - זה פשוט ייתרון עצום שאתה לא מאבד פוקוס במרחק 0ממ.

החסרון היחיד של המצלמה הזאת הינו פוקוס מעט איתי במצבים מסויימים חוץ מזה היא מושלמת ואתה יכול לראות את זה בביקורת.

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקלת את ה- Fuji Finepix S5200 / S5600?

התמונות באיכות לא פחות טובה ויכולת איזו הרבה הרבה יותר טובה...

ויותר כסף בכיס.

כנס ל:

http://royia.pic.co.il

יש את הטיולים האחרונים מחו"ל, תוכל להתרשם מאיכות המצלמה (ניתן לראות שם בגודל מלא).

אותי היא הדהימה בטיול וגם שמקומות שפגשתי חברה עם קנון היא הייתה הרבה יותר טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FUJI מצלמות מצויינות אבל יש להן חיסרון גדול אחד אפשר למות בין צילום לצילום , דילאי מזעזע! (עבדתי עם כמה דגמים ובכלם זה היה ככה וגם באינטרנט הרבה אומרים את זה)

לדעתי ה CANON זה הבחירה הכי טובה אני גם חושב לקנות אותה רק שאין לי את הכסף הדרוש (2048 שקל בלי כרטיס זיכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...