משקאות דיאט - מזיק? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקאות דיאט - מזיק?

Rhx

Recommended Posts

בטח שזה מזיק, אל תאמינו לאף אחד שאומר לכם אחרת... אני מוכן להתערב שיש לחברת קוקה קולה "יד" במחקרים האלו שמוןציאים כי לכאורה אין נזק.

בדיוק כמו שלחברות הפלאפון יש "יד" במחקרים שמוצאים כי אין נזק מהקרינה הסלולארית!

אל תאמינו להם, אין כמו משקה טבעי ומזין. הוא בריא והכי חשוב הוא טעים! ;D

לא שמעתי על מחקרים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקולה רגילה שמים סוכר בניגוד לדיאט ששים ממתיקים אחרים כמו שכבר אמרו.

נכון שהממתיקים האלא מסוכנים אבל לא בטוח שהם יותר מסוכנים מהסוכר. צריכה גבוהה של סוכר יכולה לגרום לסוכרת ובעיות בכבד או בחלק אחר לא זוכר בדיוק. בכוס קולה אחת יש מס' כפיות סוכר שזה כמות לא קטנה בכלל. בגלל זה קשה לדעת אם הקולה או הדיאט יותר מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אספרטיים זה כלום - במשקאות הדיאט יש הידרוג'ן מונוקסיד! צריך לאסור את השיווק שלהם מיד.

זה פשוט מגוחך. אין ראיות שצריכה סבירה של משקאות דיאט מזיקה (כמו שאין ראיות שקרינה של מכשירים סלולאריים מזיקה), אבל אנשים מכניסים לעמם לראש שלא יתכן שזה לא מזיק ופוסלים כל מחקר שאומר אחרת, כי "זה לא יכול להיות ככה".

אני, בכל אופן, מחכה ליום שישתמשו בסוכרלוז במשקאות הדיאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אספרטיים זה כלום - במשקאות הדיאט יש הידרוג'ן מונוקסיד! צריך לאסור את השיווק שלהם מיד.

זה פשוט מגוחך. אין ראיות שצריכה סבירה של משקאות דיאט מזיקה (כמו שאין ראיות שקרינה של מכשירים סלולאריים מזיקה), אבל אנשים מכניסים לעמם לראש שלא יתכן שזה לא מזיק ופוסלים כל מחקר שאומר אחרת, כי "זה לא יכול להיות ככה".

אני, בכל אופן, מחכה ליום שישתמשו בסוכרלוז במשקאות הדיאט.

תבין, ככל שיש לך יותר כח אתה מסוגל "למחוק ראיות". חלק שמייצרות את המוצרים הנ"ל בעצמן ממנות, לדוגמא לא חסרים מחקרים על נזקי הקרינה הסלולארית שחברות הסלולאר בעצמן ממנות, אי אפשר להסתמך על מחקרים כאלו, הם לא אובייקטיבים.

אני סתם אתן דוגמא בארץ על ספר נגד תעשיית החלב בטענה ל-X נזקים שהוא גורם ובוא נגיד שהספר לא בדיוק יצא... נחש למה. :lol:

התעשיות האלו מגלגלות כסף כמו מים, יש להם כוח כמו מים.

אני אישית חושב שלכל (או רוב גדול מאד שלהם. 90%+) החומרים הסינתטיים שמוכנסים למזון שאנחנו צורכים יש קשר למחלות מסויימות ולבעיות שונות ומשונות. :-\

לחברות הגדולות לא איכפת מהבריאות שלנו באמת, השיקולים שלהם הם שיקולים כלכליים, קפיטליסטיים טהורים נטו. הם רוצים להכניס יותר ולהוציא פחות.

לדוגמא במשקה פאנטה, לא חסרים צבעי מאכל טבעיים שיתנו לכל העסק את הצבע הכתום ובכל זאת החברה בוחרת להשתמש בטרטזין, חומר מסרטן. שימו לב שיש מקומות שהחברות שמשווקות צריכות לרשום רק "צבעי מאכל" בטרטיזין משרד הבריאות חייב אותם לרשום בפירוש את שם צבע המאכל, נחשו למה...

ודרך אגב, גם הסוכרלוז הוא חומר סינתטי וגם הוא לא בדיוק "חף משפע"... ממה שידוע לי יש ממתיק שנקרא "סטיביה" שהוא ממתיק טבעי ללא קלוריות... יש מדינות שמשתמשות בו כממתיק במשקאות דיאט.

בקיצור, תעשו את החשבון שלכם... אם אתם מחפשים איכות חיים טובה בלי להיות תלויים במערכת הבריאות בארץ... כי היא ממש לא משהו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די-הידרוןג'ן מונוקסיד

זה בטח מצחיק רק פיסקאים וכימאים, אבל האתר הזה האו אחד הדברים הכי מצחיקים שקראתי

וואלה נכון. "סתם" הידרוג'ן מונוקסיד בכלל לא יציב. ימוגר הדיהידרוג'ן מונוקסיד! מזעזע לחשוב איזו כמות ממנו שנפכת כל יום לים בלי שאף אחד יעשה כלום בנוגע לזה ;D.

תבין, ככל שיש לך יותר כח אתה מסוגל "למחוק ראיות". חלק שמייצרות את המוצרים הנ"ל בעצמן ממנות, לדוגמא לא חסרים מחקרים על נזקי הקרינה הסלולארית שחברות הסלולאר בעצמן ממנות, אי אפשר להסתמך על מחקרים כאלו, הם לא אובייקטיבים.

נו באמת. זו תאורית קונספירציה קלאסית. יש ראיות - אז אני צודק. אין ראיות - זה רק מוכיח שהם שם למעלה משתיקים את זה, מה שמוכיח שאני צודק.

נכון, לא חסרים מחקרים שהחברות מממנות. מצד שני, לא חסרים מחקרים שהן לא מממנות. הנה, פסלת בעצמך את התזה שלך:

לדוגמא במשקה פאנטה, לא חסרים צבעי מאכל טבעיים שיתנו לכל העסק את הצבע הכתום ובכל זאת החברה בוחרת להשתמש בטרטזין, חומר מסרטן. שימו לב שיש מקומות שהחברות שמשווקות צריכות לרשום רק "צבעי מאכל" בטרטיזין משרד הבריאות חייב אותם לרשום בפירוש את שם צבע המאכל, נחשו למה...

רואה? קוקה קולה, עם כל הכח שלה, לא הצליחה "למחוק" את זה.

מה איזה שטויות :screwy:

בכלל לא שטויות. אפילו לא צריך עשרות ליטרים בשביל לקבל הרעלת מים. הגוף זקוק למלחים והמים סופחים אותם, תשתה מספיק מים וזה יכול להרוג אותך. רואה? דיהידרוג'ן מונוקסיד הוא חומר מסוכן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שתמיד הם מצליחים לשחד אנשים, אבל עדיין יש להם הרבה מאד כוח לכל החברות האלו... והרי מן הסתם הם ישתמשו בו אם הם צריכים.

העניין הוא שבציבור אין מודעות ממש לגבי זה, ובטח שלא תהיה בשביל להבין את כל הסימונים על האריזות אתה צריך להיות דוקטור לרפואה...

במקום שהמדינה תגיד "עד כאן" ומהיום והלאה נוקבים בשם של החומר ולא בסימן שלו וגם לציין לגבי כל חומר "במה הוא חשוד" בדיוק כמו שמציינים על סיגריות שהן מזיקות, האבסורד הוא שכל המעשנים יודעים שהסיגריות מזיקות... בעוד שאמא קונה לילד שלה מרמשלו, ברוב המקרים היא לא יודעת שהעסק מפוצץ בצבעי מאכל שעשויים מנפט בשילוב של חומרים אחרים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממה נראה לך ששמן תינוקות עשוי בדיוק ? מנפט ! כן כן... הבעיה היא שתראה לי אמא אחת שתמרח על התינוק שלה שמן נפט ולכן בה גאון אחד והמציא לזה שם אחר

שמן תינוקות שאם אתה שואל אותי נשמע הרבה יותר גרוע אבל מה אתה יודע כל האמאות קונות את זה גם אם הוא עשוי מנפט ולא מתינוקות בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...