משקאות דיאט - מזיק? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקאות דיאט - מזיק?

Rhx

Recommended Posts

אני חושב שהכוונה לזה שאם שותים יותר מדיי ממה שהבנאדם יכול אז זה מסוגל להרוג אותו לא כמו גמל שיכול לאגור כמויות גדולות

:screwy:

קרה פעם 1 בעולם שאדם מת מזה שהוא שתה המון מים...לפני משהו כמו 10-15 שנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תשתו מים בכמות ענקית כמו שתכולו לשתות ואם אין לכם בעיות כליות ואתם בריאים

אז הסיכוי שתמותו מהמים הוא אפסי

רק במקרה אחד אישה מת משתייה של מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו בדר"כ הגורם הוא לא המיים עצמם אלה משהו נלווה והמיים הם רק סימפטום

אני בעצמי גומר קנקן של ליטר וחצי פטל בארוחה אחת (אבל משתין את זה במשך שעתיים אחר כך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממה נראה לך ששמן תינוקות עשוי בדיוק ? מנפט ! כן כן... הבעיה היא שתראה לי אמא אחת שתמרח על התינוק שלה שמן נפט ולכן בה גאון אחד והמציא לזה שם אחר

שמן תינוקות שאם אתה שואל אותי נשמע הרבה יותר גרוע אבל מה אתה יודע כל האמאות קונות את זה גם אם הוא עשוי מנפט ולא מתינוקות בסופו של דבר

גם וזלין הוא תוצר לוואי של נפט, ואני לא צריך להגיד לך מה אנשים עושים עם זה. :P

אין מודעות, אנשים יודעים שסיגריות זה מזיק אבל לא יודעים שכשהם שותים "פאנטה" הם מקבלים חומרים מסרטנים לגוף, כך שאין ממש הבדל בין פאנטה לסיגריה.

הממשלה צריך לחוקק חוק שעל כל מרכיב סינתטי לרשום במה הוא חשוד באותיות גדולות על כל אריזה של מוצר, ככה לאנשים תהיה אינדיקציה יותר טובה לגבי האיכות של המוצר ולגבי מה שהם מכניסים לגוף שלהם! אבל בטוח שזה לא יקרה, למה? כי לכל החברות האלו יש כוח, הרבה כוח, עובדה שזה לא קרה עד עכשיו ואני לא מוצא סיבה אחרת מלבד התנגדות מצד החברות שמשווקות את המוצרים האלו.

ת'כלס, לא באמת צריך את הכיתוב הדפוק הזה על הסיגריות, כל מעשן יודע שהעסק מזיק.

אבל כן צריך את הכיתובים האלו על מוצרים "תמימים" לכאורה שאנחנו צורכים ביומיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית ספר הייתה לי מורה משוגעת שהסבירה לנו

שבמשקאות דיאט החומר הממתיק יכול לגרום לנזק מוחי

אני לא יודע אם זה נכון אבל זה מה שהיא אמרה...

כניראה שבגלל זה תמיד יש אנשים שמנים שמזמינים דאבל צ'יזבורגר עם דייט קולה אה ? :smile1:

גם וזלין הוא תוצר לוואי של נפט, ואני לא צריך להגיד לך מה אנשים עושים עם זה. :P

מוזלין אתה יכול להריח את הריח של הנפט אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מה שאני יודע שבכל הדברים הדיאט במיוחד בדיאט קולה ספרייט וכל אלה יש חומרים שגורמים לשיתוק עצבים או שירים אני כבר לא זוכר. קראתעי איזה מחקר בנושא אני לא בטוח לגבי האמינות שלו.

אבל עדיף לך לשתות קולה רגיל מאשר דיאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר הוא לא בריא אם צורכים אותו בצורה לא נכונה , גם דברים שהם לכעורה מגודרים כבריאות טהורה בצריכה מוגזמת יכולים לגרום לאשלכות קטלניות

כך שאם לוקחים משהו שמההתחלה לא מתיימר להיות פסגת התזונה הבריאותית שלכם וצורכים אותו בכמויות מסחריות אין פלא שהוא יכול לגרום לבעיות

דבר שני רפואה היא לא מדויק , רחוק מזה . ע"ע חלב שכל חודש יוצא מחקר חדש על השלכותיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...