7800gs works bad - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7800gs works bad

104952

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ספק כוח. מנסיון.

אני עובד עכשיו על ספק של שנותן קצת יותר מ-12A ל-12V, מסילה אחת. הכרטיס שלי (79GT) הוריד את הקלוקים ב-50%, 350/300, כשהוא אמור להיות על 475/680, זו לא בעיה בכרטיס, כי בדקתי אותו כבר עם ספק אחר. אמנם ה-coolbits לא מראה ירידה בקלוקים, אבל ה-systool כן. כל נסיון של העלאת מהירות הוביל לארטיפקטים איומים, גם אם זה היה מגהרץ אחד. זה הספק שלי. עכשיו אני ממתין לספק שלי (enermax liberty 400W) שיגיע מפנדה. לא זול, שווה כל שקל.

אני לא זוכר מי זה היה, אבל שלחו לי ביקורת על ספק של tiger משהו ש-topower מייצרים, שעולה יותר מהtopower p5 ועל הנייר יש לו אותם ביצועים.

בביקורת העמיסו עליו והוא יצא עם קצת יותר מ-14A לכל מסילה..

אני הייתי בודק ספקים של HEC ו-FSP כי הם יותר זולים מ-Enermax, אבל קודם תוריד תכנה שהיא לא coolbits ותבדוק מה המהירות של הכרטיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא.

הוא נותן מסילה של 14A ואחת של 15A ל-12V. אתה מחפש משהו בסביבות שתיים של 18...

שוב, HEC או FSP, לא THERMALTAKE, לא ג'נרי ולא TOPOWER... פתרונות זולים לא משתלמים לטווח רחוק.

לא אני ולא אף אחד אחר יכולים להגיד לך אם זה הספק בבירור. תנסה לעשות דבר כזה: תוריד תכנה שנקראת SYSTOOL, תכנס שם ל- overclocking, תלחץ read, ותכתוב את המספרים שכתובים לך ב- 3d preformance clock.

תברר מה אמורות להיות המהירויות סטוק של הכרטיס שלך (לפי איזה יצרן הוא? איזה דגם? ולא לפי GPU...)

ותשווה.

אם שלך גבוה/שווה לאלה של הסטוק, מצבך טוב.

אם שלך נמוכות: תבדוק טמפ', ואם הטמפ' טובות לכרטיס שלך אז יש סבירות לבעיה בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק כנראה לא הבעיה

אבל אולי רשום מה הקלוקים שלי אבל הביצועים לא אותו הדבר?

זאת אומרת הספק לא נותן את מירב הכוח כדי להגיע לקלוקים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממממממממממממממממממממ

1. אני הייתי ממליץ לך להחליף ספק, השקעה של 300-350 שקל ואתה מקבל בטחון שכל העסק מפמפם כמו שצריך.

2. אני למשל מקבל 3-4FPS בבדיקת מעבד. אני מציע לך לבדוק 1.התחממות יתר של המעבד 2.יציבות של המעבד (S&M)

3. ספר לי על: הזכרונות שלך.

4. 7800GS זה AGP, לא? יכול להיות שהפס מנוצל ב-100%. תנסה להוסיף 5-6 MHZ ל-AGP בביוס ולראות אם יש השפעה. ההשפעה לא אמורה להיות עצומה, אבל אם יש, אז נוכל להאשים בין היתר את העומס על פס ה-AGP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממממממממממממממממממממ

1. אני הייתי ממליץ לך להחליף ספק, השקעה של 300-350 שקל ואתה מקבל בטחון שכל העסק מפמפם כמו שצריך.

2. אני למשל מקבל 3-4FPS בבדיקת מעבד. אני מציע לך לבדוק 1.התחממות יתר של המעבד 2.יציבות של המעבד (S&M)

3. ספר לי על: הזכרונות שלך.

4. 7800GS זה AGP, לא? יכול להיות שהפס מנוצל ב-100%. תנסה להוסיף 5-6 MHZ ל-AGP בביוס ולראות אם יש השפעה. ההשפעה לא אמורה להיות עצומה, אבל אם יש, אז נוכל להאשים בין היתר את העומס על פס ה-AGP

דבר ראשון- תודה שאתה עוזר לי

איך בודקים את התחממות המעבד?

איך בודקים את היציבות של המעבד + מה זאת אומרת יציבות המעבד?

הזכרונות שלי הן של 512MB X2

איך מגיעים לביוס , איך מוסיפים מהירות ל AGP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי. אחד אחד

1. אין בעד מה שאני עוזר לך... בשביל זה הפורום כאן! :xyxthumbs:

2. בגדול לכל אמורה להיות תכנה משלו שבודקת את זה, אבל אם אין לך או שאתה לא מוצא תוכנות כמו systool יכולות לתת לך את הטמפ' שלו. בגדול אתה לא רוצה לעבור את ה-60 מעלות במאמץ.

3. יציבות זאת אומרת שמעבד לא קורס במאמץ, אין lockups, הכל חלק והמעבד רגוע ושקט. יציבות אתה יכול לבדוק עם כמה תוכנות: ל-systool יש בדיקת יציבות, תריץ אותה לשעה ותבדוק שאין errors. יש עוד תכנה פופולרית שנקראת s&m שעושה אותו דבר.

חוץ מזה תבדוק בביוס שלך אם המעבד שלך מקבל את המתח שהוא אמור לקבל (זה תעליך שונה מלוח אם ללוח אם)

4. התכוונתי ל:תזמונים, מהירות...

5. ביוס: כשהמחשב נדלק, ויש לך את כל הבדיקות האלה עם המספרים ברקע, ממש ממש אחרי שאתה מדליק את המחשב, לפני שהווינדווס מתחיל לעלות אפילו, אתה לוחץ del או f4 ונכנס לביוס. שם אתה אמור לחפש איפשהו את הagp speed/frequency או ערך מספרי אחר, ולהוסיף על הערך הקיים שלך משהו כמו 5 מגהרץ. כח התהליך הזה משתנה מלוח ללוח. אל תעלה יותר מחמש מגהרץ במכה. אני רק רוצה לשלול שמדובר אולי בבעיה של צוואר בקבוק ב-AGP.

אני אשמח אם:

1. מישהו יגיד לי אם 7800GS מוריד קלוקים באספקת חשמל נמוכה

2. אם אתה תגיד לי מה הנתונים של המערכת שאתה משווה מולה, עד לרמה של מהירות , מהירות GPU, סוג אפיק (PCIE או AGP וכאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...