הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה... - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה...

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם גם לא ניסו לרמות - הם אמרו שם שזה המשחק GT4 שנעשה לו אפסקיילניג ל HD.. כדי לתת תחושה של בערך איך זה ייראה על ה PS3.. הם גם אמרו שם שהמשחק הסופי ל PS3 ייראה יותר טוב מזה..

אהא

ואת זה אתה אומר בהתבסס על כך שאתה אחד ממתכנתי הקונסולה ואתה יודע מה הם ביצועיה האמיתיים.

שלא נדבר על זה שממילא היא לא תומכת בFSAA וHDR ביחד אז זה לא יראה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים שסוני לא תשיק תPS3 בזמן?

והXBOX 360 בגלל לא הארץ(יש כמה יחידות אני חושב)

טאני זוכר שגם לXBOX לא היא משקרים כל כך יפים אז הבשקה

לXBOX360 היו משחקים ממש סבבה בעת ההשקה....

CALL OF DUTY2

NEED FOR SPEED MOST WANTED

PGR3

CONDEMNED:CRIMINAL ORIGINS

BURNOUT 360

לא הרבה זמן אח"כ גם יצאו OBLIVION וGHOST RECON:ADVANCED WARRIOR

כל המשחקים האלה מעולים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים שסוני לא תשיק תPS3 בזמן?

והXBOX 360 בגלל לא הארץ(יש כמה יחידות אני חושב)

טאני זוכר שגם לXBOX לא היא משקרים כל כך יפים אז הבשקה

כן אני שם כסף על זה שהPS3 לא יצא בסוף2006 או תחילת 2007

הם רק אמרו שזה התאריך שאנשים לא יקנו 360 בינתים או בסוף 2006

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ולPS3 אין משחקים סבבה?(אני עוד רשימה מלא אבל עוד חצי שנה ניו גם משחרים יפים)

אז על תגידו PS3 חרה וזה הוא לא כזה חרה של דבר כנו שאתם אומרים .(זה לא שאני אומר שבPS3 יותר טוב מהXBOX)

כן וstone cold ... מי אתה שאתה יודע את זה? למה אתה כל כך בתוך בזה ? אין 99% שהם לא יצאו יש 40 % או 50% הקונסולה מפותחת כבר הרבה זמן אז אין סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ולPS3 אין משחקים סבבה?(אני עוד רשימה מלא אבל עוד חצי שנה ניו גם משחרים יפים)

אז על תגידו PS3 חרה וזה הוא לא כזה חרה של דבר כנו שאתם אומרים .(זה לא שאני אומר שבPS3 יותר טוב מהXBOX)

המיפרט לא חרא התמיכה של חברות צד שלישי לא חרא

אבל

המחיר=חרא

התאריך יציאה האמיתי אני מאמין שיהיה חרא

השלט בינוני

וביכלל כל היתלהבות שהיתה בקשר לPS3 לפני ירדה מאוד

ורוב הגימרים חושבים שסוני איכזבה מאוד בE3

ושמסכמים תכל הPS3 לא נירא במצב של עוד חצי שנה להשקה

ובטח לא מכשיר שימכור איזה 100 מיליון מכשירים כמו הPS הקודמים

למעשה הPS3 נירא כמו הניאו גיאו פעם

מכשיר יקר מאוד לאנשים שיש להם מספיק כסף לבזבז אבל למכשיר יש יכולות חזקות

עריכה -

יגיעה גם ל360 ובאותו זמןGTA4

יש סיכוי טוב שגם יגיע ל360 UT2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תמהרו לקבור את סוני...

סוני בכל זאת רכשה קהל עצום של מעריצים ולקוחות נאמנים במשך מעל לעשור. והיא לא תיפול בקלות.

למען האמת אני גם לא רואה סיבה שהיא תיפול.

סוני יוצרים קונסולה מעולה, מרכז בידור ביתי שיכלול את כל היתרונות הגדולים של המתחרים שלו, בנוסף ליתרונות העצומים שהם הוסיפו, כגוון מעבד הCell המהפכני, שורה של משחקי AAA, הארדיסק מובנה, HDMI וכו'. בנוסף יש לה עכשיו גם את יתרון האונליין שעד כה היה שייך לXBOX 360 ושלט מעולה.

לטענת רוב האנשים, הדואל שוק 2 היה השלט הכי מוצלח שקיים, השלט המושלם ורוב הלקוחות של סוני קיוו שלא ישנו בכלל את הממשק הישן, כי מה שלא שבור - לא מתקנים. אז לא רק שסוני השאירו את הממשק הגם ככה מעולה של הדואל שוק 2, הם גם הוסיפו לו אחלה פיצ'ר מעולה שיכול רק להוסיף לגיימפליי. בניגוד לWii בה אלמנט החיישנים הוא הגורם המרכזי והחשוב ביותר לגיימפליי, בדואל שוק 3 זה רק פיצ'ר מגניב בנוסף לשלט הגם ככה מעולה של סוני, ויכול להפיק רק תועלת.

מישהו פה אמר WTF על זה שאפשר להטות מכונית ימינה במשחקים ע"י הטיית השלט ימינה. אני אומר, למה לא? זה רעיון פנטסטי! בדיוק כמו שאתה מניע הגה, זה רק מוסיף לריאליזם ונותן לך יותר דברים אחרים לעשות עם הכפתורים. מספר האפשרויות הוא עצום, ואם אתה לא אוהב את זה, אז מקסימום תבטל את האפשרות הזאת, אני בטוח שזה לא ייושם בהמון משחקים או שתהיה אפשרות לבטל.

דבר שני, לסוני יש את החומרה החזקה ביותר ואת תמיכת המפתחים הטובה ביותר! מעבד הCell המהפכני, שלל הפיצ'רים הנחמדים ושורה ענקית של משחקי AAA זה יתרון עצום! תראו לי משחק אחד על האקס בוקס 360 שיכול להתמודד עם אחד המשחקים הבאים : Tekken, DMC, MGS, R&C, FF13, KH2, JAK, GOW וכו'.

הרבה אמרו פה שמשחקי ההשקה של הPS3 עלובים לעומת האקס בוקס 360, וlogic אפילו ציין איזה משחקי השקה מעולים היו לXBOX 360 :

לXBOX360 היו משחקים ממש סבבה בעת ההשקה....

CALL OF DUTY2

NEED FOR SPEED MOST WANTED

PGR3

CONDEMNED:CRIMINAL ORIGINS

BURNOUT 360

לא הרבה זמן אח"כ גם יצאו OBLIVION וGHOST RECON:ADVANCED WARRIOR

כל המשחקים האלה מעולים...

אני יכול לספור על אצבע אחת את מספר המשחקים המקוריים פה שלא יצאו למחשב. למרות שהוא שכח לציין את קמאו וPDZ שגם היו נחמדים מאוד, אבל בטח שלא משתווים לKiller Apps של הPS3.

ודרך אגב, ברנאוט ל360 לא היה משחק השקה. לעומת זאת, לPS3 יש שורה של משחקים נחמדים מאוד להשקה, כגוון Heavnly Sword שנראה מעולה, ודרך אגב המון חשבו שהוא נראה חרא, כנראה שהם לא ראו אותו באיכות שפוייה, אני מזמין את כולם לראות את זה :

http://www.gametrailers.com/player.php?id=10444&type=mov&pl=game

ולהגיד לי שזה נראה פחות טוב ממשחקי ההשקה של הXBOX 360, לכל התוהים זה גיימפליי ולא CG. תוסיפו לזה את WarHawk, GT HD, Resistence, Genji 2 , Lair ועוד כמה ויש סבבה של קו השקה של משחקים מקוריים. הם אולי לא משתווים למשחקי הKiller Apps של סוני שיצאו קצת אחרי ההשקה, אבל לפחות הם לא פורטים. לעומת זאת, אם אתם מסתכלים קצת קדימה, איזה Killer Apps אתם כבר רואים לXBOX 360? אני רואה את HALO3, ו...........?

לעומת זאת, לPS3 אני רואה את MGS4 שכבר נראה מדהים (וזה לא CG, קוג'ימה אפילו הראה איך הוא עוצר את הסצינה, משנה זוויות, תאורה וכו' בזמן אמת) :

http://www.gametrailers.com/player.php?id=10421&type=mov&pl=game

וגם אל תשכחו אל DMC4, פיינל פנטסי 13 שיהיה בלעדי לPS3 לכל מי שתהה, טקן 6, UT 2007 GT HD והרשימה עוד ארוכה....

בקשר לבלו ריי, תהיו בטוחים שזה לא יהיה בזבוז של מקום. כבר עכשיו משחקי ההשקה של הXBOX 360 מגיעים לקצה הנפח של המדיות. -9.

מה יקרה כאשר יבואו משחקים ארוכים יותר? עם יותר תוכן? תצטרכו להחליף בין 2 דיסקים ומעלה. ולא תוכלו לראות סרטים באיכות HD ללא התוסף המיוחד. זה Next Gen? להחליף דיסקים? עם הPS3 הבעיה הזאת נפתרת, וגם הבעיה של הדחיסה על הדיסק, ככה שיש פחות עומס על המעבד מלחלץ את הקבצים. משחקים כמו FF וGTA זקוקים לנפח רב והמקום הפנוי הרב במדיות בלו ריי יתן לנו אפשרות להנות מהרבה יותר תוכן איכותי, סרטים וכו'. להשוואה קחו למשל את הPS2. כשהיא יצאה רק 26% מהמשחקים של הקונסולה השתמשו בDVD בעוד שהשאר היו על CD רגילים. עכשיו אחוז המשחקים שיוצאים בDVD לקונסולה הוא מעל 95%.

בנוסף תוכלו לראות גם סרטים באיכות HD, שלכל מי שזילזל אני מציע ללכת לBig Box או לכל חנות אחרת שמציגה לראווה תצוגת HD ולהידהם!!!! האיכות בHD פשוט בלתי ניתנת לתיאור במילים!!! פי 3 עד 5 יותר רזולצייה מאיכות של .חייבים לראות כדי להאמין. טלוויזיות HDTV באמת מהוות קצת בעיה, אבל תוך כמה שנים זה יהפוך לנורמה.

הדבר היחיד הרע שאני יכול להגיד על הPS3 זה המחיר. ללא ספק הגזימו, אבל אני מוכן להשקיע את הכסף הזה בשביל כזה מכשיר נפלא, וחוץ מזה אני לא טמבל. מי קונה קונסולה בהשקה? מחכים לפחות חצי שנה שיטפלו בבאגים, משחקים טובים יצאו והמחיר ירד.

בקיצר, מדובר בקונסולה מעולה שכוללת את כל היתרונות של המתחרים שלה ומהווה את הפיתרון המושלם לבידור בסלון. יש לה אפילו פונקציות Tivo המאפשרות הקלטה מהטלוויזיה לכונן הקשיח. הPS3 תהיה הדבר הגדול הבא, וגם אם אתם לא אוהבים כמה מהגימיקים שלה, זה לא אומר שהיא לא קונסולה מעולה.

תמיכה רבה של המפתחים, ואהדה רבה של הציבור מספיקים לבדם כדי לרכוש לסוני את הניצחון במלחמת הקונסולות, אבל באמת הפציצה הפעם כמו שצריך ואופה בשבילנו קונסולה מהפכנית שללא ספק תיתן תמורה מלאה למחיר שלה. זה ניתן לוויכוח, אבל זוהי דעתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? מאיפו איך???

וסוני לא גנבו כלוםP: השלט של הפס3 מבוסס על tilt, יענו, התיה, לא קליטת תנעוה כמו הוויי. זאת אומרת, השלט ייקלוט אם אתה מכוון אותו למטה או למעלה וכו', אבל לא יקלוט אם למשל תזיזו אותי באלכסון, כמו השלט של הוויי. בקיצור, כמו שזהנ ראהלי כרגע, השלט של הPS3 הוא סתם גימיק כי הרגישו שאין להם משהו מיוחד מספיק להציג:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא רק 300-3500 זה לא כל כך חרה עם מפרט הזה(לפי סוני הPS3 נוא מחשיר אדיר אולי זה נכון...) השאלה היא עם היו משחקים יפים אם לא היא עוד משחקים יפים אז נלך על 360 והPS3 יצא הזמן אני חושב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...