הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה... - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה...

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GTX MAN_

אתה מדבר בלי להבין כלום :kopfpatsch:

לפחות היתה נותן דברים טובים בPS3 כמו כמות פנימי גבוה

יכולות גרפיקה ופיזיקה גבוהות וכו

אבל מבחינת מחיר הPS3 אמור לעלות הרבה יותר מה360 ולפי הערכות הרבה הרבה הרבה יותר מהWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד עברית, אני בטוח שנרשמת מחדש pease brother נכון?

אותו אווטר, אידיוט שמשדע אחרים, סטון קולד, אל תתייחס הוא אוהב לשגע אחרים עם השטויות שהוא תמיד מדבר למרות שהוא לא מבין בנושאים שהוא מדבר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לשחק, אבל לפי מה שהבנתי זה לא יהיה תענוג, היוצר של KING KONG לאקסבוקס 360 אמר בראיון שלאלו שאין להם של HDTV לא כדאי לקנות את המשחק כי הוא לא יהיה שחיק.

מזל שלי יש כזו בגודל 42" 8)

ב28 למאי אני מקבל את האקסבוקס שלי (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפס3 יש אותה כמות כמו ל360, 512 MB

פשוט בבוקס זה לא מחולק (הכרטיס מסך והמערכת ניגשים לאותם 512) ובפס3 יש 256 לכרטיס מסך ו256 למערכת

למעשה לכרטיס המסך של הבוקס יש 10 מגה יחודי אולטרה מהיר משל עצמו

אולי התכוונת לגודל ההארד דיסק, במקרה הזה לגירסא החזקה של הפס3 אכן יש 60 לעומת ה20 ג'יגה של ה360, אך שמועות מדברות על הארד דיסק בגודל 100 גי'גה לבוקס (שוב הדרך של - לא לכפות על הצרכן עודף פיצ'רים, מי שירגיש שדרוש לו הארד דיסק כזה יקנה אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, -דרוש- אצל זה לא ככה, תיתן דברים מעולים, לא שטויות, אבל מה ? יש כאלה שימצאו שהם לא צריכים את כל הרבה הדברים האלה ויסתפקו למשל ב10 GB, אבל לא! לא תיתן אפשרות להוסיף או להוריד, הוא תיתן את החבילה השלמה בשביל לקחת עוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפס3 יש אותה כמות כמו ל360, 512 MB

פשוט בבוקס זה לא מחולק (הכרטיס מסך והמערכת ניגשים לאותם 512) ובפס3 יש 256 לכרטיס מסך ו256 למערכת

למעשה לכרטיס המסך של הבוקס יש 10 מגה יחודי אולטרה מהיר משל עצמו

אולי התכוונת לגודל ההארד דיסק, במקרה הזה לגירסא החזקה של הפס3 אכן יש 60 לעומת ה20 ג'יגה של ה360, אך שמועות מדברות על הארד דיסק בגודל 100 גי'גה לבוקס (שוב הדרך של - לא לכפות על הצרכן עודף פיצ'רים, מי שירגיש שדרוש לו הארד דיסק כזה יקנה אחד)

סוני שינו את המיפרט ל512 לכרטיס ו512 למערכת

אתה צודק שבמיפרט הישן היה 512 ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...