הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה... - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה...

tombcatz

Recommended Posts

ol_tweegy בזה תם הויכוח בינינו, אם אתה לא מסוגל לשמור על רמת דיון נאותה (בלי התלהמויות מיותרות)

אני אשאיר אותך רק עם העובדה ששאר העולם לא ממש חושב כמוך

ממוצע הציונים של נינג'ה גיידן הוא 9.4 האתרי הביקורות (9.5 אצל הקהל של גיים ספוט) ממוצע הציונים של DMC3 המהולל שלך הוא 8.9 (9.2 בקהל)

ממוצע הציונים של SC:CT הוא 9.4 (9.4 בקהל) של MGS3 הממצוע הוא 9.2 (9.4 בקהל)

אין לי מושג מי אמר לך שGOW יהיה משחק איטי...(מה גם שאני בטוח שלא ראית אף אחד מהטריילרים של המשחק...)

אבל בכל מקרה, זה לא משהו שאפשר לחזות מראש, אני רק אומר שאיטרציה רביעית של משחק לעומת משחק חדש לחלוטין, אני מעדיף משחק חדש

נ.ב.

נחמד שלא הגבת על הBD לפני הציפוי מהולל שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רקע, התרד הזה הוא על השלט של ה=PS3 או על משחקים???

אם הוא על השלט, אז אני חושב שהשלט של PS3 מאוד מאוד מכוער ואני לא סובל אותו.

אולם השלט של ה-360 הוא פשוט אלוהי, אין לי כוח להסביר למה כי כבר כתבתי על זה בלפחות 5 ת'רדים אחרים, אבל הוא פשוט מושלם מבחינת גודל, צורה, החומר שממנו הוא עשוי ומיקום המקשים ( יש לי אותו, הזמנתי אותו למחשב ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ol_tweegy בזה תם הויכוח בינינו, אם אתה לא מסוגל לשמור על רמת דיון נאותה (בלי התלהמויות מיותרות)

אני אשאיר אותך רק עם העובדה ששאר העולם לא ממש חושב כמוך

ממוצע הציונים של נינג'ה גיידן הוא 9.4 האתרי הביקורות (9.5 אצל הקהל של גיים ספוט) ממוצע הציונים של DMC3 המהולל שלך הוא 8.9 (9.2 בקהל)

ממוצע הציונים של SC:CT הוא 9.4 (9.4 בקהל) של MGS3 הממצוע הוא 9.2 (9.4 בקהל)

אין לי מושג מי אמר לך שGOW יהיה משחק איטי...(מה גם שאני בטוח שלא ראית אף אחד מהטריילרים של המשחק...)

אבל בכל מקרה, זה לא משהו שאפשר לחזות מראש, אני רק אומר שאיטרציה רביעית של משחק לעומת משחק חדש לחלוטין, אני מעדיף משחק חדש

נ.ב.

נחמד שלא הגבת על הBD לפני הציפוי מהולל שלך

מצטער על ההתפרצות, אבל זו עדיין עובדה שרוב האנשים חושבים שDMC3 יותר טוב מNG ושMGS3 יותר טוב מSCCT. הסיבה שהציונים של SCCT וNG יותר גבוהים במקצת היא כי הרבה, הרבה פחות אנשים דירגו אותם משדירגו את DMC3 וMGS3, ולכן מן הסתם רוב המדרגים הם מעריצים של המשחק שנתנו לו ציון גבוהה במיוחד. במציאות DMC3 הרבה יותר פופלרי ומצליח, ובשביל סיבה טובה. מערכת הקרב של NG לא משתווה בכלל למערכת הקרב המעולה של DMC, היא גם כן מעולה, אבל לא כמו של DMC. ומי שמחליט שSCCT יותר טוב מMGS3 הוא פשוט נאב, או בן אדם שטחי ממש או פשוט לא יודע אנגלית. כי MGS3 פשוט מתעלה עליו ובגדול, בעיקר בזכות הסיפור המעולה.

וקראתי את כל הPreviews על GOW וראיתי את כל הטרליירים, המפתחים בעצמם אמרו שבמשחק תצטרכו כל הזמן לעמוד על קצות האצבעות ולהיזהר מלפסוע בחשכה, למרות שזה נראה עדיין משחק מעולה, כמו למשל שלב שבו תצטרך להעיף מכונית בוערת ממקום למקום כדי להתקדם, כי רק בתאורה אפשר להתקדם ובחושך אתה לא תשרוד הרבה זמן. בכל מקרה כמו שאמרת, אתה מעדיף לשחק במשחק חדש, אני מעדיף לשחק במשחק ממכר ומוכר שאני כבר יודע שאם הוא אפילו דומה למשחקים הקודמים בסידרה אני אהנה ממנו שנים רבות. זה עניין של דעה אישית.

בקשר לBD לפני ההארד קואטינג, זה אולי היה חיסרון פעם. אבל היום זה כבר ממש לא רלוונטי. אז אין אפילו צורך להגן על משהו שכבר לא רלוונטי.

תקשיבו, אם אנשים לא יתחילו פה להיות אובייקטיבים, זה לא יגמר.

אני אישית אוהב הכי את הPS3, אבל אני לא הולך להיות סובייקטיבי ורק לשבח אותה.

ואם מסתכלים בשיא האובייקטיביות, אפשר לראות שנינטנדו הם היחידים שמציעים מהפכה אמיתית בגיימינג.

כן, סוני ומייקרוסופט יתנו לנו משחקים משוכללים יותר שנראים טוב מאוד, וזה יהיה מאוד כיף וגם די חדש אני לא אומר שלא, אפשר בהחלט להסתפק בזה.

אבל פשוט יודעים מה היא משמעות המונח "משחקי וידיאו". קודם כל המחיר, אנשים לא נותנים לו מספיק כבוד. במחיר של הפס3 אתה יכול לקנות 2 ויי, זה מדהים. לחברה שלא מבינים, השלט של הויי הוא קודם כל גאוני, אבל יש לו גם תוספת שהופכת אותו לשלט רגיל, אז פשוט עזבו את הטענה של "הקונסולה היא רק השלט".

אני אישית לא יכול שלא להוריד את הכובע בפני שלא משפרים את הגראפיקה וגם מעלים את המחיר, אלא נותנים משחקים שלא פחות כיף לשחק בהם אם רק מנסים, בחצי מחיר מכל השאר.

ותאמינו לי, מי שלא שיחק מריו, זלדה או שאר משחקי מפורסמים, לא שיחק במשחק וידיאו בחייו.

ותזכרו, אני בכלל מעדיף את הPS3 (המשחקים נראים הרבה יותר טובים בעיניי משאר הקונסולות, ואני אהנה מאוד מפונקציית הבלו ריי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממוצע ציונים של ביקורות יותר גבוה (ואתה לא יכול לטעון ש50+ אתרי ביקורות משוחדים או פאן בויז), וממצוע שכולל כמות של 6000+ קולות לא מספיקים שלך

אם זה לא להיות אוביקטיבי אז אני לא יודע מה כן

GOW, תהיה על קצות האצבעות כמו שFEAR היית על קצות האצבעות, אתה לא יכול לקרוא לפעיר טקטי במיוחד נכון?

אז אולי הוא לא מהיר כמו UT, אבל הוא בטוח לא איטי ברמה של גוסט ריקון

אני פשוט טוען שהארד קאוטינג הוא הכרחי ולא תוספת "עליונה" לHD, ותחשוב על המחיר, דיסק BD 25GB עולה בגלל השוני הרב והציפוי המהולל שלך הוא 20 דולר

דיסק 50 ג'יגה ריק עולה 48 דולר! אז אני מעדיף דיסקים רגילים, ולא דיסקים בלתי שבירים שעולים פי 200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתם מיתוכחים על שטויות

אם השוק היה ניקבע רק לפי מישחקים בודדים בכל סוג היתה יותר טובה מיסקוור איניקס בRPG

ולמרות שאני חולם על פיץ וזלדה בלילות זה לצערי פשוט לא נכון

והשוק לא ניקבע רק לפי זלדה או או הלו

אתם מיתוכחים על שטויות

בנוגע לבלו רי

תיראו שהDVD יצא ויותר מאוחר הPS2

לא היו תוכנות הורדה נפוצות לרוב האנשים לא היה מהיר

לא היה את הטכנולוגיה והזמינות של הארד דיסקים וכרטיסי הזיכרון וכו וכו

הDVD בתקופה שהוא יצא ויתבסס היה דבר מאוד חדש ומעוד יעיל

היום להחליף את הDVD באותו עיקף של הDVD היום יהיה מאוד מאוד קשה

וזה לא משנה HD- או בלו רי

וזה שסוני לקחה סיכון כזה זה מטומטם היתרון היחיד שאני רואה לבלו רי בPS3 זה האפשרות

לכמה שפות על אותו דיסק ושיווק אותו מישחק בכל העולם באותו זמן

אבל זה לא שווה תוספת של 100 דולאר למחיר

בנוגע לנינטנדו היא המרויחה הגדולה כי האסטרטגיה שלה לפחות בינתים מיתגשמת

אתם צריכים להבין אמרה בעבר שהWII יוכל לימכר גם לצד אחרות

וזה שמעריצי סוני ומיקרוסופט חושבים גם על מעיד על ההצלחה

מעריצי יקנו תWII וחלק מהגימרים של הקונסולות האחרות יקנו גם תWII ויהיה כניראה שוק גדול לWII :yelclap:

בנוגע למחיר של הPS3 אני לא זוכר בהיסטוריה של הקונסולות קונסולה שהצליחה במחיר פתיחה כזה

אני אולי עוד 3-4 שנים יוכל לחשוב על הPS3 אם המחיר יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כמה יעלה ה-PS3 שהוא כלכך יקר? והאים זה בטוח שהמחיר יהיה בערך אותו דבר כשהוא יצא?

הוא אמור לעלות 500 דולאר לגירסה הפשוטה ו600 למורחבת

ואם התירגום לארץ היה לפי חול וזה היה בארץ 3000 שקל זה היה מצוין

אבל אנחנו בארץ ולא בארצות הברית והמחיר פה אמור להיות בסביבות ה5000 שקל :screwy:

יש דבר אחד שלא מובן לי וזה למה בארצות הברית שהמחירים שם מאוד טובים

אנשים לא קונים את כל 3 הקונסולות

אבל היסטוריה מוכיחה שגם בארצות הברית לא מצליחות במחיר כזה

בכל מיקרה ברור שסוני יכולים לשנות תמחיר וגם לידחות תהשקה וזה כבר תלוי בהם ובשוק

אבל כרגע רישמית המחירים מאוד גבוהים ובמחיר של החבילה המורחבת כניראה יהיה אפשר ליקנות 360 חבילה מורחבת+WII

(אין עדין מחיר רישמי לWII )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל זאת אסור לשכוח של-PS3 אמורים להיות ביצועים מרשימים ביותר. הוא אמור לקחת את הגראפיקה צעד אחד קדימה, ולא לשכוח שרוב המשחקים שאין למחשב באים ישירות אליו לפני כולם.

ומה כבר הרמה של ה-WII? לאיזה כרטיס מסך הביצועים הגראפיים שלו משתווים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל זאת אסור לשכוח של-PS3 אמורים להיות ביצועים מרשימים ביותר. הוא אמור לקחת את הגראפיקה צעד אחד קדימה, ולא לשכוח שרוב המשחקים שאין למחשב באים ישירות אליו לפני כולם.

ומה כבר הרמה של ה-WII? לאיזה כרטיס מסך הביצועים הגראפיים שלו משתווים???

הWII אמור להיות פי 2 עד שלוש מהקוביה

שזה אומר יותר חזק מהXBOX1 אבל רחוק מהPS3 או ה360

אבל על רגילה לא אמור להיות אבדל מורגש והיתרון של הPS3 וה360 זה בטלויזיות אם רזולוציה גבוה

ובימיוחד בטלויזיות HDTV

אבל וזה אבל גדול הWII נותן שליטה חדשנית ומישחקים מקורים יותר מהמיתחרים

וכבר כרגע יש לו תמיכה מאוד גדולה מיחברות צד שלישי וזה דבר שהיה חסר לנינטנדו הרבה זמן

למעשה מאז סוף תקופת ה16 ביט לנינטנדו לא היתה תמיכה כזות

ברמת העיקרון הWII לא מיתחרה ישיר ב360 או בPS3

וזה יותר מזכיר תPSP נגד הנינטנדו DS

נינטנדו הולכים על כיוון יותר מקורי ויותר זול

והמיתחרים על יותר גרפיקה + מולטימדיה במחיר יותר יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...