הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה...

tombcatz

Recommended Posts

:kopfpatsch:

זה כל מה שיש לי להגיד...

נתחיל עם העובדה שאני לא מעריץ של ,ואף פעם לא אהבתי את הקונסולות שלה ו\או את מרבית המשחקים שלה...ככה של תסתכלו על מה שאני אומר כביכול מנק' מבט של נינטנדופיל.

הבקר החדש של הPS3 הוא בדיחה רעה...אין לי משהו אחר להגיד.

סוני ראתה שנינטנדו גונבת לה את ההצגה,אז היא החליטה לצאת בידיעה כי גם השלט שלה יהיה שלט "מהפכני".

"מהפכני"?חחחחחחחחחח....חוץ מהעובדה שהשלט יהיה אל-חוטי [וגם זה לא ממש מיוחד ביחס לקונסולות הדור החדש] אין בו שום פיצ'ר מיוחד.

תרשו לי לספר לכם,שהטכנולוגיה [המאוד פרימטיבית] של חיישן התנועה בשלט הPS3 היא עתיקה...לי יש GAMEPAD מסדרת SIDEWINDER של שקניתי בשנת 1998 שכולל את טכנולוגית החיישן תנועה-ואם צריך להוסיף על כך-זה חסר שימוש וחסר תועלת בעליל.

בהתחלה אתה ממש מתלהב מזה,בייחוד במשחקי מרוצים-אבל אחרי כמה פעמים שאתה משתמש בזה אתה פשוט מבין שזה יותר נוח ויותר נעים להשתמש בכפתורים הרגילים...פרט לתוספת משקל מיותרת ולשריפת בטריות נוספת אני לא רואה בחיישן הזה כלום...ובטח ובטח שזה לא מהפכני.

אז בעניין הפיצ'רים-הבקר החדש הוא בדיחה,הם לכאורה מכניסים חדשה,שהיא אפילו יותר ישנה מטכנולוגית הרטט שבשלט.

גם בתחום העיצוב עושה מעצמה צחוק-לאחר שהם הציגו שלטים בעיצוב חדש,הם החליטו לחזור לעיצוב האוריגינאלי-כמה טיפיקאלי,החברה לא מעיזה להתקדם ולו טיפה בעניין המקוריות,והשלט הזה רק מנציח עד כמה היא מקובעת ועד כמה היא לא מעיזה להתקדם ולא בס"מ אחד...במקום לעצב שלט נוח יותר ומוצלח יותר [ואחרי כלכך הרבה משתמשי PS2 וכלכך הרבה שנים של ,אני מאמין שאפשר היה לעשות מחקר קטן כיצד לשפר את הבקר של הקונסולה,כי הוא רחוק מלהיות מושלם או שיא הנוחיות].

לעזאזל,המהלך הזה של היה כלכך מגוכח,עד שאפילו מייקרוסופט וחברת EA נראות יותר נועזות ומקוריות מסוני.

כל הכבוד סוני,אם מקודם חטפה לכם את ההצגה,עכשיו היא גם אכלה אותכם בלי פלפל ובלי מלח.

עכשיו רק נותר לקוות שמשחקי ההשקה של הקונסולה יהיו טובים [ולצערי גם בתחום הזה הXBOX360 מצליחה יותר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה החיישן הזה נגיד אני משחק בניד פור ספיד

אז במקום ללחוץ שמאלה אני מזיז את היד שמאלה יעני נוטה את היד שמאלה?

ואני מאמין שסוני אחרי שעבדה על המכשיר כל הרבה זמן אז הם יוציאו שלט נורמלי אני לא חושב שהוא לא יהיה טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה החיישן הזה נגיד אני משחק בניד פור ספיד

אז במקום ללחוץ שמאלה אני מזיז את היד שמאלה יעני נוטה את היד שמאלה?

ואני מאמין שסוני אחרי שעבדה על המכשיר כל הרבה זמן אז הם יוציאו שלט נורמלי אני לא חושב שהוא לא יהיה טוב..

הבקר כולל חיישן תנועה-כלומר-אם תטה את הבקר שמאלה,המכונית תפנה שמאלה,אם תטה אותו ימינה,המכונית תפנה ימינה,אם תטה אחורה זה יאט את המכונית וקדימה יגיד למכונית ללחוץ על הגז.

פשטני ורגיל....ומעצבן מאוד אחרי הרבה זמן של שימוש. [בייחוד אחרי שזה מחרפש לך את הפרקים של היידיים מרוב תנועות לא טבעיות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אבל יש לך אופציית בחירה או כפתורים או עם החיישן נשמע קטלני אני כנראה הולך לרכוב את הPS3 עוד שנה ככה אחרי שהמחירים ירדו ויצא צ'יפ טוב..

אחרי שהיה לי את הPS2 וקניתי משחקים ב350 שקל(vice-city) הבנתי עד כמה שאני פראייר ככה הPS3 יהיה אחלה מכשיר..

דרך אגב הוא מיוצר ביפן או סין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אבל יש לך אופציית בחירה או כפתורים או עם החיישן נשמע קטלני אני כנראה הולך לרכוב את הPS3 עוד שנה ככה אחרי שהמחירים ירדו ויצא צ'יפ טוב..

אחרי שהיה לי את הPS2 וקניתי משחקים ב350 שקל(vice-city) הבנתי עד כמה שאני פראייר ככה הPS3 יהיה אחלה מכשיר..

דרך אגב הוא מיוצר ביפן או סין?

עוד שנה המכשיר רק ייצא בארץ....ייקח במינמום שנתיים-שנתיים וחצי עד שלמכשיר יהיה מחיר טיפה יותר שפוי וצ'יפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את זה שהם גנבו רעיון אחד מיכמה רעיונות של הנונצקו (השלט של הWII )

הם גם ביטלו את הרטט :kopfpatsch:

חוץ מיזה הPS3 ביכלל לא ניראה קרוב להשקה והם יכולים להגיד סוף 2006 כמה שהם רוצים

אבל 99% שזה יהיה מינימום עמוק ב2007 אם לא 2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט הכי טוב כרגע הוא של ה xbox360

הוא נראה מאוד איכותי ונוח!

אני לא סובל את השלט של ה PS

ואני לא מבין למה ציינת שזה רע שיש ל xbox360 הצלחה?

הקונסולה הזאת מצויינת

אולי בעתיד הקרוב יתקנו את כל הבעיות חום שלו

ואז בכלל היא תיהיה פרפקט

אם יהיה אפשר לחבר ל PS3 את הבקר של ה XBOX360

זה יהיה בן Zולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט הכי טוב כרגע הוא של ה xbox360

הוא נראה מאוד איכותי ונוח!

אני לא סובל את השלט של ה PS

ואני לא מבין למה ציינת שזה רע שיש ל xbox360 הצלחה?

הקונסולה הזאת מצויינת

אולי בעתיד הקרוב יתקנו את כל הבעיות חום שלו

ואז בכלל היא תיהיה פרפקט

אם יהיה אפשר לחבר ל PS3 את הבקר של ה XBOX360

זה יהיה בן Zולה

השלט של ה360 קיבל ביקורות מאוד טובות למישחקי רגילים

השלט של הWII קיבל ביקורות מאוד טובים להרבה מישחקים אם שליטה חדשנית

נינטנדו אפילו נתנו דמו של מישחק שאתה שולט בתיזמורת כמו מנצח וזה פועל טוב מאוד

האפשרויות שליטה בWII מאוד מרשימות

ה360 הוא מכשיר מצוין למישחקים רגילים אם לא מיתחשבים במחיר

הWII כניראה יהיה מכשיר מצוין למישחקים מקורים

והPS3 הוא כרגע בדיחה גרוע שהריץ בעיקר סירטונים בתערוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תגידו,זה מרגיש שה-PS3 הולך להקבר עמוק עמוק באדמה...

הבקר העלוב,הקונסולה שכל הזמן מתעקבת,המחיר הלא אטרקטיבי בעליל,שירות האונליין [החיקוי של LIVE],חוסר המקוריות המזוויע,משחקי ההשקה העלובים [פרט לכמה מעטים,וזה ממש לא מספיק בשביל להשיק קונסולה] והעובדה שכל מה שהם מראים זה סרטונים מפוברקים.

"מבטיח מאוד" :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שה360 יהיה יותר טוב מהPS3?

כמה סיבות שנראה לי שאני אקח את הסוני

הבלו ריי תמיכה בדיסקים עד 50 ג'יגה

דיוידי יש בשניהם נכון?

והגרפיקה נראה מה יהיה איתה

שלט ב360 אין נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שה360 יהיה יותר טוב מהPS3?

כמה סיבות שנראה לי שאני אקח את הסוני

הבלו ריי תמיכה בדיסקים עד 50 ג'יגה

דיוידי יש בשניהם נכון?

והגרפיקה נראה מה יהיה איתה

שלט אלחוטי ב360 אין נכון?

-לXBOX360 יש שלט אלחוטי,וגם השלט הוא נוח בהרבה

-לXBOX360 יש רמה גראפית זהה לזו של הPS3 פחות או יותר

-גם לXBOX360 יש כונן קשיח

-לXBOX360 יש שירות אונליין ואפשרות להתחבר לרשת אלחוטית ולמחשב בבית שלך

-לXBOX360 הולך להמכר בקרוב ה-HD ,שזה המקביל של הבלו-ריי שהולך גם הוא לתמוך בדיסקים עם נפחים עצומים [40-50 ג'יגה בייט לדיסק]

-הXBOX360 הוא זול משמעותית מהPS3,ועד שהPS3 יצא,ויצא בארץ,הXBOX360 יהיה בכלל זול בהרבה.

-לXBOX360 יש רשימת משחקים מרשימה למדי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תגידו,זה מרגיש שה-PS3 הולך להקבר עמוק עמוק באדמה...

הבקר העלוב,הקונסולה שכל הזמן מתעקבת,המחיר הלא אטרקטיבי בעליל,שירות האונליין [החיקוי של LIVE],חוסר המקוריות המזוויע,משחקי ההשקה העלובים [פרט לכמה מעטים,וזה ממש לא מספיק בשביל להשיק קונסולה] והעובדה שכל מה שהם מראים זה סרטונים מפוברקים.

"מבטיח מאוד" :s07:

אני חושב שסוני עושה תרגיל נפוץ שגם החברה האהובה עלי (נינטנדו) עשתה בעבר

וזה להראות תמוצר שלהם ולהגיד שהוא מגיעה בקרוב בישביל שחלק מהצרכנים לא יקנו מוצר שנימכר כרגע

לפי דעתי מי שמחכה לקונסולה כמו הPS3 עדיף שיקנה ת360 כי אני מעריך שיקח לפחות שנה עד שהPS3 תיהיה בחנויות

ולמי שרוצה קונסולה שונה ואני מעריך יותר זולה עדיף לחכות לWII

סוני פשוט פישלה בגדול בE3 2006 ואפילו הרבה אנשים שזילזלו בנינטנדו חושבים ליקנות

גם "הזמן" שוקל ליקנות וזה מקביל לזה שמיקרוסופט תיתמוך בלינוקס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS אמרה שבבנית ה360 הם חשבו על מודולאריות, ולא לדחוף לצרכנים דברים שהם לא רוצים או צריכים

כמו אלחוטית, כונן אופטי דור חדש, או הארד דיסק (אולי אתם חושבים שהארד דיסק זה חשוב, אבל MS טוענת שבהסקת המסקנות מהאקס בוקס 1 הארד דיסק הוא דבר שרק חלק מסוים דרש)

בסופו של דבר 360 עם הארד דיסק, אלחוטית וכונן אופטי דור שלישי יעלה בדיוק כמו פס3 היקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS אמרה שבבנית ה360 הם חשבו על מודולאריות, ולא לדחוף לצרכנים דברים שהם לא רוצים או צריכים

כמו רשת אלחוטית, כונן אופטי דור חדש, או הארד דיסק (אולי אתם חושבים שהארד דיסק זה חשוב, אבל MS טוענת שבהסקת המסקנות מהאקס בוקס 1 הארד דיסק הוא דבר שרק חלק מסוים דרש)

בסופו של דבר 360 עם הארד דיסק, רשת אלחוטית וכונן אופטי דור שלישי יעלה בדיוק כמו פס3 היקר

כונן ה-HD הוא מיותר וממש לא צריך אותו

הXBOX360 בגירסאתו היקרה [400 דולר] כולל כבר ,והרשת האלחוטית נתמכת ע"י כל סוגי הXBOX360 למיניהם.

ובכל מקרה,כונן הHD יעלה 100 דולר...כלומר-סה"כ זה עולה לך 500 דולר,שזה זול ב-100 דולר מהגירסא היקרה של הPS3...ו100 דולר גדלים על עצים.

ובלי הכונן,זה זול ב-200 דולר...הבדל משמעותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...