הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה... - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבקר החדש של הPLAYSTATION3 הוא בדיחה...

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב עזבו את זה הלכתי לחפש באתר שלהם ולא ראיתי מיפרט אבל ראיתי את זה

View Printable Page

E3 2006: The PS3 Digits

How far along are PS3 games? The answer may surprise you.

By Nix, May 10, 2006

The PlayStation 3's big unveiling is the first chance developers have had to show off years and years of work. But how much work have they been able to get done? Here's a quick report of the PS3 games we have been able to take a glance at and their states of completion.

* Mobile Suit Gundam -- 20%

* Resistance: Fall of Man -- 70%

* Warhawk -- 30% (this must be why the demo here was so small, short, incomplete, and not-yet-devastating)

* Gran Turismo HD -- 20%

* Heavenly Sword -- 50%

* Genji 2 -- 60%

* F1 '06 -- 60%

* Virtua Tennis 3 -- 20%

* Sonic the Hedgehog -- 40%

* Madden 07 -- 30%

* Heavy Rain -- 20%

* WarDevil -- ?? (this is the first PS3 demo of the game; it has previously been built on , and this early PS3 build does not yet have anti-aliasing, motion blur, or depth of field)

* Indiana Jones -- *TBA (not confirmed)

* Full Auto 2: Battlelines -- *TBA

* The Club -- *TBA

* Fatal Inertia -- *TBA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן

בא נגיד רק שלטובת נקווה שחברות הפיתוח שלה טובות כמו אלו של MS

כי כותרי ההשקה של ה360 היו במצב דומה למידי באי3 שלפני ההשקה, אך הם הצליחו לשפר אותם בצורה מדהימה (ממוצע כותרי ההשקה של ה360 אצל גיים ספוט הוא 7.7, מכובד ביותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מישחק חשוב לא קרוב להיות מוכן

וגם אחרי שהמישחקים מוכנים צריכים בדיקות בגים \תיקונים\צריבה ושיווק וזה לוקח זמן

גם המעבד החדש גורם לזה שזמן הפיתוח ניהיה ארוך יותר כי לוקח זמן למפתחים לילמוד לנצל מעבד שיש לו ראשית+7 ליבות עזר

בניגוד ל360 שיש לו מעבד שדומה למעבדים שהיו במחשבי מקינטוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הת'רד הזה אלא קפצתי ישר לתת תגובה:

1) שלט של PS2 שמעולם לא ממש אהבתי.. סתם מחזור כדי לחסוך בהוצאות..

2) קונסולה יקרה בטירוף - ממש נסחפו.

3) את מי זה מעניין שזה יינגן BLURAY ?? מה סרט ב רגיל לא מספיק ?? אם חסר מקום למפתחים שפשוט ייחלקו את המשחק לשני דיסקים של DVD

4) לרוב האנשים בעולם אין עדיין טלויזיית LCD ב HD שלא נדבר על 1080P..

4) איחרו את מועד ההשקה.. מייקרוסופט מובילה עליהם כבר בשש מיליון קונסולות מהדור הבא (XBOX360) וקשה לי להאמין שאותם לקוחות ייקנו גם את ה PS3 במיוחד במחיר של 600 דולר.

בקיצור - צריכה ממש ממש להפתיע במשהו או בכותר ממש מטורף כדי לסחוף אנשים לרכוש את הקוסולות שלהם.. הם שכחו שבסוף רוב הלקוחות שלהם הם נערים וילדים שלא יכולים להרשות לעצמם להוציא סכומים כאלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, סוני דיי ירדו מהעץ שהם טיפסו עליו, בהתחלה הם אמרו שתוכל לעשות מצב פנורמי של שתי טלויזיות HD, עכשיו אי אפשר, תיהיה לו רק יציאת אחת זה יותר ממה של360 יש, שזה מאוד חשוב, אני לא רוצה לחבר את ה360 שלי עם קומפוננט.

הורידו הרבה רכיבי רשת...

אבל עדיין, בסופו של דבר, הגרפיקה או המחיר של הקונסולה לא יקבעו מי ינצח, זו הייתה טעות של בסיבוב הקודם, עכשיוו גם הם הבינו, מה שיקבע זה, המשחקים, וגם בקטע הזה ה360 לוקח את הPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הת'רד הזה אלא קפצתי ישר לתת תגובה:

1) שלט של PS2 שמעולם לא ממש אהבתי.. סתם מחזור כדי לחסוך בהוצאות..

2) קונסולה יקרה בטירוף - ממש נסחפו.

3) את מי זה מעניין שזה יינגן BLURAY ?? מה סרט ב רגיל לא מספיק ?? אם חסר מקום למפתחים שפשוט ייחלקו את המשחק לשני דיסקים של DVD

4) לרוב האנשים בעולם אין עדיין טלויזיית LCD ב HD שלא נדבר על 1080P..

4) איחרו את מועד ההשקה.. מייקרוסופט מובילה עליהם כבר בשש מיליון קונסולות מהדור הבא (XBOX360) וקשה לי להאמין שאותם לקוחות ייקנו גם את ה PS3 במיוחד במחיר של 600 דולר.

בקיצור - צריכה ממש ממש להפתיע במשהו או בכותר ממש מטורף כדי לסחוף אנשים לרכוש את הקוסולות שלהם.. הם שכחו שבסוף רוב הלקוחות שלהם הם נערים וילדים שלא יכולים להרשות לעצמם להוציא סכומים כאלו..

אתה טועה, רוב הגיימרים בעולם, בעיקר של הקונסולות אלה אנשים מבוגרים, כלומר 25-40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני רוצה להבין משהו...

ה-RSX ב-PS3 מבוסס על ליבת G71, ה-XBOX360 ה-GPU שלו מבוסס על ה-R580,

אם אני טועה תקנו אותי, עכשיו ידוע שליבת G70-71 של נוידיה לא מסוגלת לבצע HDR+FSAA, רק לבד,

לעומת ה-R580 שכן מסוגלת לבצע HDR+FSAA, אזי יש פה יתרון גרפי מובהק לטובת ה-XBOX360, חשבתם על זה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני רוצה להבין משהו...

ה-RSX ב-PS3 מבוסס על ליבת G71, ה-XBOX360 ה-GPU שלו מבוסס על ה-R580,

אם אני טועה תקנו אותי, עכשיו ידוע שליבת G70-71 של נוידיה לא מסוגלת לבצע HDR+FSAA, רק לבד,

לעומת ה-R580 שכן מסוגלת לבצע HDR+FSAA, אזי יש פה יתרון גרפי מובהק לטובת ה-XBOX360, חשבתם על זה? :kopfpatsch:

אני חושב שהליבה החדשה תתמוך בFSAA+HDR...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הפוך, G71 "מבוסס" על RSX. אבל בכל מקרה אין שום קשר בין הR500 AKA זינוס, לR580 או לכל כרטיס אחר של ATi כרגע.

בכל אופן זה לא שהכרטיסים של nVIDIA לא מסוגלים לעשות HDR+FSAA, אין לזה כל קשר ישיר לHDR או לא, הם פשוט לא מסוגלים לעשות FSAA עלR16G16B16A16 - FP16. בכל אופן הזינוס תומך גם בפורמט של packet floating point - 2:7e3:7e3:7e3, שכל אמפלמנטציית לX360 עד כמשתמש בו. אינני יודע אם הוא תומך בFSAA על הפורמט הזה אבל אם לקחת את הFX10 של הX1XXX להשוואה אז אני מניח שכן

אבל בכל אופן אף אחת מהקונסולות לא תעשה שימוש בFSAA, אין לזה כמעט שום משמעות ברזולוציות ובמרחקי הצפיה המדוברים, וזה לא שווה את המחיר בביצועים.

הX360 מריץ את GRAW על 15FPS בחלק מהמקרים, המצב של הPS3 המהולל כרגע אפילו נורא יותר, המפתחים מתקשים להגיע ל720P עם ביצועים סבירים.

אני חושב שהליבה החדשה תתמוך בFSAA+HDR...

היא לא תתמוך, זאת לא חדשה, זאת בת יותר משנתיים. נכון לעכשיו אפילו הG80 לא תתמוך :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פן בןי של אף אחד 8) פשוט ה PS3 הולך לנצח למה פן בוי??

בשנה שעברה ה XBOX הרגיל היה יותר מגניב ומצליח בישבילי אבל הפעם לא איכזבה אותי מבחנת ה כוח :nono: :&

:s07:

אתה לא ממש חכם,אה?

למה אתה פן בוי?

נתחיל עם העובדה שאתה אומר שסוני הולכת להצליח,למרות שכרגע כל הסימנים מראים שהיא הולכת לאכול חרא...למה?

-רמת הביצועים שלה כמעט זהה לזו של הXBOX360

-משחקי ההשקה של הקונסולה שווים לתחת

-שיווק הקונסולה הולך להתעכב...ככל שהזמן שהקונסולה מתעקבת מתארך,ככה גם לXBOX360 ולWII גדל הייתרון עליה,בייחוד מבחינת מחיר

-המחיר שלה גבוה מדי,ולא אטרקטיבי בכלל,בהשוואה לXBOX360 שמציעה הרבה הרבה יותר במחיר יותר נמוך

-השלטים של הקונסולה שווים לתחת

-לקונסולה יש מעבד כלכך מורכב,עד שמתכנתי המשחקים לא יודעים איך בכלל לאכול אותו,מה זה אומר לנו?שעד שיצאו משחקים לPS3 ששווים בכלל משהו ושמנצלים את הקונסולה כמו שצריך אנחנו נצטרך לחכות הרבה הרבה זמן.

ותוסיף לזה את השנתיים פלוס מינוס מעכשיו רק עד שהקונסולה בכלל תתחיל להמכר בארץ [אל תצפה לקנות אחת בטווח של השנה וחצי הקרובות במינמום]

אז אתה קורא לXBOX360 בשמות גנאי בלי שום סיבה נראית לעין

למען האמת,יותר מתאים שתגיד PLAYSHIT3 מאשר XSHIT360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...