מזל טוב לי!!! אני עובר מ P3 לאטלון XP - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב לי!!! אני עובר מ P3 לאטלון XP

huber

Recommended Posts

טוב, כמו שכתוב בכותרת החלטתי לעבור רמה לאטלון. זהו המפרט אותו אקנה ואם יש רעיונות לשיפור, אנא בתוספת נימוק מלומד ולא ספקולציות. תודותי מראש, ערן...

Enermax FS-710BB מארז

Asus A7N266-E לוח אם

Athlon XP1700 מעבד

2x 256mb Micron 2100 DDR 2 זכרון

V8200T5 Deluxe כ. מסך

את הדיסק הקשיח (WD 40GB), הצורב, ה , הכונן תקליטרים, והכרטיס קול (SB LIVE) אני מעביר מהמחשב הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח האם - בגלל ציפ הסאונד שלפי כל הביקורות משתווה לאודיגי, דבר שיחסוך לי קניית כרטיס קול חדש.

וחוץ מזה מה היתרון של הלוח אם שאתה הצעת? נאא נמק :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זקוקה לשיחה "צפופה" עם משהו שמבין, והתרשמתי שאתה כזה...

צור עימי קשר באימייל ונדבר אחד על אחד בכדי לא להציף את התרד הזה.

אם לא אענה מיידי, סלח לי כי אני כרגע בקורס רחוק ממקום מגוריי ואני באילוצי זמן ומרחק.

APSM@NETVISION.NET.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זקוקה לשיחה "צפופה" עם משהו שמבין, והתרשמתי שאתה כזה...

צור עימי קשר באימייל ונדבר אחד על אחד בכדי לא להציף את התרד הזה.

אם לא אענה מיידי, סלח לי כי אני כרגע בקורס רחוק ממקום מגוריי ואני באילוצי זמן ומרחק.

APSM@NETVISION.NET.IL

לא להפך תכתבו הכל פה...

בשביל זה יש פורום.

תדונו פה בפורום על הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לשאלה שלך

לוח מבוסס KT266A שווה בביצועים ללוח מבוסס NFORCE

עכשיו לכל שאר,נכון של NFORCE יש כרטיס קול טוב,אבל

הוא  צ'יפסט חדש,ובטח יש לו הרבה בעיות טעימות,לרכיבים אחרים

לכן לוח מבוסס KT266A עדיף

כמו הלוח של A7V266-E

או של GIGABYTE GA7VTX-H

כל שאר הרכיסים בסדר

חוץ מהמעבד שהייתי משנה אותו ל

AMD XP 1600

כרטיס מסך הייתי משנה ל הרקולס

ו 256MB זה מספיק לא צריך 512MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enermax FS-710BB

אתה בטוח שאתה צריך את זה....?

Asus A7N266-E

אז ככה:

אתה ממש לא צריך לוח מבוסס nFORCE כי במקרה שלך הא מאבד את כל היתרון שלו ==> איו לך צורך בכרטיס הקול שלו ובכרטיס המסך שלו...

עדיף שתקנה לוח מבוסס KT266A כמו שהציעו פה...

2x 256mb Micron 2100 2

בזבוז כסף....

מספיק אחד...

Asus V8200T5 Deluxe

יש כרטיסי GF3 Ti500 הרבה יותר זולים וטבים כמו ה- Hercules GF3 Ti500...

פשוט רואים שקראת את המדריך של PcPRO....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אני חושב שהבעייה הגדולה כאן היא המעבד היקר וכרטיס המסך המשונה.

הבעייה במעבד היא שבהחלט לא צריך (ואני יכול לקבל כאן חיזוק ממספר רב של אנשים) כזה מעבד חזק ויקר ובהחלט אפשר להסתפק בגרסאת ה-1600\1700 הזולה יותר של המעבד.

כרטיס המסך משונה גם הוא מכיוון שבמחיר פחות אפשר לקבל את ההרקולסב טיטאניום 500 בעל הפילטרים הטובים יותר, אלא אם כן אתה באמת צריך את המשקפיים האלה, ואני אומר לך שאתה לא צריך...

בקשר לזכרון הפנימי זו בהחלט תהייה שטות לקנות כ-512 מגה בייט של פנימי במיוחד בימים יקרים יחסית אלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כן תומך בקניית כיוון שקניתו של כרטיס קול איכותי ולוח Kt266A תעלה יותר מלקנות nForce

לגבי בעיות תאימות - רק ל VIA יש מליון בעיות תאימות (רובן נפתרו - אבל חלק מהציפסטים עדיין מבוגבגים)... תפסיקו להילחץ. אפילו SIS עושה ציפסטים הרבה פחות בעיתיים מ VIA. אני סומך על הם חברה גדולה שידועה בהספקה שוטפת של דריוורים וצוות הדריוורים שלה הוא הטוב בענף...

ופרט לבעיית הזיכרון המוזרה עדיין לא ראיתי שמצאו בעיות בציפסט הזה למרות שהוא היה בשוק כבר הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כן תומך בקניית כיוון שקניתו של כרטיס קול איכותי ולוח Kt266A תעלה יותר מלקנות nForce

לגבי בעיות תאימות - רק ל VIA יש מליון בעיות תאימות (רובן נפתרו - אבל חלק מהציפסטים עדיין מבוגבגים)... תפסיקו להילחץ. אפילו SIS עושה ציפסטים הרבה פחות בעיתיים מ VIA. אני סומך על הם חברה גדולה שידועה בהספקה שוטפת של דריוורים וצוות הדריוורים שלה הוא הטוב בענף...

ופרט לבעיית הזיכרון המוזרה עדיין לא ראיתי שמצאו בעיות בציפסט הזה למרות שהוא היה בשוק כבר הרבה זמן.

אני לא יודע מה איתך, אבל אני לא הייתי מוציא 250 דולר מהכיס שלי בשביל לקנות לוח אם מבוסס על צ'יפסט ראשון של חברה מונופליסטית (nVidia), שחוץ מליצור כרטיס מסך מובילים בשוק, לשחרר עשרות גירסאות (יציבים יותר ויציבים פחות) בחודש, ולעשות מספר מהלכים עסקיים מנצחים (כלומר, השמדת המתחרים בדיוק ברגע הנכון) - אין לה שום ניסיון אחר.

אני לא הייתי מסתכן בקנית למחשב שלי, בעיקר כשיש פיתרונות טובים יותר, גם אם זה אומר לקנות כרטיס קול בנפרד (אוי, שיט, איזה באסה).

אבל זה רק אני, אותו מסטול שגם חושב שקניית 1900 זה ביזבוז כסף מזעזע... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאליו מה לא מובן פה ?!

יש לו כמה אפשרויות במקום לקנות לוח מבוסס nFORCE:

1) לקנות את הלוח של GigaByte ולהישאר עם כרטיס הקול החדש...

2) לקנות את הלוח של GigaByte לקנות כרטיס קול שלא של Creative (של Hercules למשל).

3) לקנות את ה- A7V266E ולחבר את הדיסק הקשיח לבקר ה- Raid (ולהישאר עם הכרטיס הקיים).

כל אחת מהאפשרויות יותר טובה וזולה מהאפשרות של לוח ממבוסס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Enermax FS-710BB       מארז

Asus A7N266-E      לוח אם

Athlon  XP1700      מעבד

2x 256mb Micron 2100 DDR 2      זכרון

V8200T5 Deluxe      כ. מסך

את הדיסק הקשיח (WD 40GB),  הצורב, ה DVD, הכונן תקליטרים,  והכרטיס קול (SB LIVE) אני מעביר מהמחשב הישן."

קודם כל טוב שקנית NFORCE ואל תתן לאנשיםפ לשכנע אותך שVIA 266A יותר טוב.אומנם הוא יותר מהיר (כן........ ב0.25%) אבל NFORCE הרבה יותר אמין ולא כולל כל מיני "דרעקים" של VIA..... בעיות שכל הזמן צצות). הלוח אם מעולה.

בקשר לזיכרון, בסדר גמור. אם בא לך להשקיע עוד איזה 200-300 ש"ח קח שני זכרונות 256MB של חברת MUSHKIN מסידרת High Pref. CAS 222 המהירים. בקשר לכרטיס מסך, לכרטיס של אסוס יש פילטרים גרועים. תשלם 100-200 ש"ח יותר וקח את GeForce 3 Ti500 של ELSA. קוראים לו דגם 921 אני חושב.......  הוא מהיר בדיוק כמו הכרטיס של אבל הוא יותר איכותי מבחינת התמונה. ELSA... וזה בגדר _חייב_ להחליף. או שתיקח את הכרטיס 3 Ti500 של Hrecules כמו שמישהו אמר פה כי הוא פשוט הכי טוב..(וגם הכי זול כי הוא בא בארץ רק בOEM ולא באריזה עם כל הדיסקים והשטויות ששמים לך שם. הכי עדיף הרקולס, אם לא אז ELSA.

בקשר לדיסק הקשיח, אם זה במקרה WD מהסידרה של ATA66 אל תתפלא אם הוא יישבוק חיים אחרי כמה חודשים. אם יש לך כסף, תעבור ל40GB של או MAXTOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NFORCE הרבה יותר אמין

אמין? איך אמין? מאיפה אתה יודע שהוא אמין? מה אתה מקשקש לך שם שטויות?

למה אמין? בגלל ש"זה nvidia" ?

oh, well... אנשים שאומרים (או סתם חושבים..) משפטים כמו "זה , זה חייב להיות הכי טוב" ו-"זה , זה חייב להיות הכי טוב", אלא לא האנשים שאפשר ככל הנראה לדבר איתם בהיגיון...

אני יכול להסביר לך עד מחר שאין לך שום יסוד להאמין של- לא יהיו מיליון בעיות תאימות, להיפך, כבר בימיי ההשקה הראשונים מצאו אצלו באג באחד מחריצי הזיכרון.. ::)

אבל לא... "זה , זה חייב להיות הכי טוב"... לא ככה?

אני יכול לחזור על זה מיליון פעם, זה לא יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אתם מכירים מישהו שבאמת משתמש לאורך זמן במשקפיים התלת מימדיות שמגיעות עם הדלוקס של

אסוס?

אני מכיר איזה 10 אנשים איתם ואצל כולם אחרי היום הראשון הם "איפשהו במגירה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...