[ציניות] למי שעוד היה ספק כמה מסכן ה P-D 805 במשחקים [ציניות/] - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[ציניות] למי שעוד היה ספק כמה מסכן ה P-D 805 במשחקים [ציניות/]

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ltr]just like most of you I don't use my computer mostly for encoding, 3d modeling and rendering. I use it for gaming and surfing, for the later it doesn't really matter which CPU you got. as gaming goes it doesn't really gain anything from dual core. as you can see even a pentium 4 3Ghz (631) beats the 805 by ~12%.

http://anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2736&p=9

however...[/ltr]

רוב האנשים עושים מולטיטסקינג בשלב כזה או אחר. במולטיטסקינג יש הבדל גדול מאוד. עכשיו, היות ובגלישה זה לא משנה, ובמשחקים מה שקובע כרטיס המסך, אז תן לי סיבה אחת למה לא להנות ממולטיטסקינג רציני באותו מחיר? במיוחד לאור העובדה שכבר ברור לכולם שוויסטה תשתמש ביכולות האלה. שלא לדבר על העובדה שהמעבד הזה אוברקלוקר פנומנלי. אני חושב שזה המעבד היחיד מזה הרבה זמן שכדאי כמו שהיה בזמנו ה AXP2500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא מנהל הפורום, אבל אענה לך בכל זאת.

אני כועס כל כך בגלל שהמתחרה היחיד של בטווח המחיר הזה הוא מעבד בעל אחת בלבד.

כמו שניתן לראות היטב בבנצ'מרקים שצירפתי בהודעה הראשונה בשרשור המקום העיקרי בו לחדי הליבה יש יתרון מסויים הוא משחקים. אבל, גם במשחקים כמו שניתן לראות בבירור בבנצ'מרקים הדבר הקובע הוא משחקים, וה-805 אינו מריץ משחקים משמעותית פחות טוב מחדי הליבה של .

בנוסף לכך, בעזרת קטן ל 3.33 בלי החלפת הקירור, משפרים עוד את הביצועים שלו.

בכל מקום אחר מלבד משחקים, הייתרון שייך כבר עכשיו לכפולי הליבה.

אני כועס בגלל שאנשים לא מסוגלים לקבל את המספרים, גם כשהם נוחתים להם על הראש, וממליצים לאנשים באותו מחיר לקנות חד כאשר אפשר לקנות כפול .

אוי, אוי...לכל אלה שאוכלים פה את ההמלצות שלכם וקונים את 805, אומנם הוא זול! אבל... מה שזול יקר לבסוף. :screwy:

כי הוא מעבד גרוע בסטוק! יחד עם צוואר-בקבוק רציני 533FSB, ואת הקטע של ה-OC הזה אני לא נותן למחשב פחות משעה לחטוף מסך כחול,

מעבד על סטרואידים=מסך כחול, וקראתי כבר המון תר'דים פה על בעיות החום ויציבות של כל סידרת הפנטיום D, פשוט גרועים,

לא הפלא שאינטל בלחץ לעבור לארכטקטורת ה-.

הא רגע... קל למעבד והכל בסדר.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=181160.10 :kopfpatsch:

לכל מי שמעוניין בכפול ליבה שנותן תמורה כספית+ביצועים, לפני OC התשובה 3800X2.

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=245&chart=118&model2=320

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

אני חושב שזה מבטא היטב את מה שרוב האנשים חושבים כשהם קוראים את ההודעות שלך

ליאור היקר, אולי יש לנו חילוקי דעות בעניין ה-805, אבל... תראה בעצמך איך הבנאדם מסתבך עם האוברקלוק שלו,

ועד שסוף סוף, הוא מצליח הכל קורס לו, ויש לו ים בעיות, נו...באמת, זה מעבד זה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שהפעם לא התכוונתי לזה

אלא לשטויות שאתה פולט

למרות שמבחן ביצועים שנמצא באותו נושא בו הגבת, פשוט 9-10 עמודים אחורה, מראה בדיוק הפוך

FSB 533 זה צוואר בקבוק? לא לפי מבחני הביצועים

עדיף X2 3800? אבסולוטית כן, בעולם שלנו, לא בטוח

בכל מערכת שתציין אני אמצא משהו יותר טוב לעשות עם התקציב מאשר לשפוך עוד 900 שקל על מעבד.

משחקים? כרטיס מסך, ו-CrossFire, כרטיס קול צד שלישי, רמקולים אלחוטיים, אלחוטיות מארז אלומיניום מגניב וספק כוח בייבוא אישי, מסך דק ואיכותי, ואפילו טלוויזיות LCD בגודל 37 אינץ' עדיף.

קידוד / גרפיקה / שימושים מקצועיים? כרטיס קול, מסך, מסכים, בקרי RAID ו-3 דיסקים קשיחים ענקיים בשביל RAID 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור היקר, אולי יש לנו חילוקי דעות בעניין ה-805, אבל... תראה בעצמך איך הבנאדם מסתבך עם האוברקלוק שלו,

ועד שסוף סוף, הוא מצליח הכל קורס לו, ויש לו ים בעיות, נו...באמת, זה מעבד זה? :s05:

פשוט מדהים עד כמה התשובות שלך הן נוביות ומגמתיות. בן אדם אחד מסתבך עם האוברקלוק ואתה מסיק שזה לא טוב. לא ראית מספיק אתרים גדולים ומכובדים שלא הסתבכו? שאני אפנה אותך לכמה פורומים בחו"ל לראות באיזו קלות המעבד הזה עולה? יכול להיות שהלוח של הבן אדם תקול, שיש בעית תאימות עם הזכרונות ועוד אלף ואחת סיבות ואתה ממהר להסיק על סמך מקרה וחצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אוי...לכל אלה שאוכלים פה את ההמלצות שלכם וקונים את 805, אומנם הוא זול! אבל... מה שזול יקר לבסוף. :screwy:

כי הוא מעבד גרוע בסטוק! יחד עם צוואר-בקבוק רציני 533FSB, ואת הקטע של ה-OC הזה אני לא נותן למחשב פחות משעה לחטוף מסך כחול,

מעבד על סטרואידים=מסך כחול, וקראתי כבר המון תר'דים פה על בעיות החום ויציבות של כל סידרת הפנטיום D, פשוט גרועים,

לא הפלא שאינטל בלחץ לעבור לארכטקטורת ה-.

הא רגע... קל למעבד והכל בסדר.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=181160.10 :kopfpatsch:

לכל מי שמעוניין בכפול ליבה שנותן תמורה כספית+ביצועים, לפני OC התשובה 3800X2.

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=245&chart=118&model2=320

הצלחת שוב להתעלם לחלוטין מכל הבנצ'מרקים שבוצעו שמוכיחים בדיוק ההפך ממה שאתה אומר.

זה כישרון מולד, או שצריך לעבוד על זה?

בניגוד לדעה שאומרת שאם תגיד משהו מספיק פעמים הוא יהפוך לאמת, זה פשוט לא נכון. הבנצ'מרקים מוכיחים שאין למעבד צוואר בקבוק, ביצועי הסטוק שלו טובים, והביצועים שלו באוברקלוק מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים עד כמה התשובות שלך הן נוביות ומגמתיות. בן אדם אחד מסתבך עם האוברקלוק ואתה מסיק שזה לא טוב. לא ראית מספיק אתרים גדולים ומכובדים שלא הסתבכו? שאני אפנה אותך לכמה פורומים בחו"ל לראות באיזו קלות המעבד הזה עולה? יכול להיות שהלוח של הבן אדם תקול, שיש בעית תאימות עם הזכרונות ועוד אלף ואחת סיבות ואתה ממהר להסיק על סמך מקרה וחצי?

עם כל הכבוד לאתרים האלו, ויש כבוד!

אתה לא יכול להשוות צוות של מומחים שיושבים שם, לבחור שרק רוצה קצת אינטרנט ומשחקים,

יתרה מזאת אני בטוח שאחרי הנסיונות שלהם, הם סוגרים את המחשב וחוזרים לשגרה, לעומת זאת הבחור ממשיך לעבוד עם המחשב שהוא באוברקלוק מוגזם,

ואז הוא מתחיל לקבל מסכים כחולים, תוכנות נסגרות על ימין ושמאל.

שאלה למה לאינטל לייצר מעבד כזה בכלל? כי לפי ההמלצות שלכם פה הוא עדיף גם על פני וסדרת ה-9XX של , מה מטומטמים? לא נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב

מבחינה אבסולוטית הוא לא עדיף

מפרספקטיבה של מפרט שלם הוא יותר משתלם

אם אתה לא מסוגל להבין את זה באמת שאין לך הבנה מעבר לענני הפאנבויזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...