[ציניות] למי שעוד היה ספק כמה מסכן ה P-D 805 במשחקים [ציניות/] - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[ציניות] למי שעוד היה ספק כמה מסכן ה P-D 805 במשחקים [ציניות/]

Nemesis

Recommended Posts

אין 10% במשחקים ל 3200 כשמשחקים ברזלוציות נורמליות ועם פילטרים. תשכח מזה. וכשמשחקים בלי אז את מי זה מעניין אם זה 120 או 132 FPS?

יש יתרון אדיר במולטיטסקינג ל 805 ובמוכנות לעתיד.

[ltr]oh yes, because winamp and firefox are so heavy that each needs a seperate .

and the computer market is advancing so fast that it's idiotic just to buy something that will pay off in the unknown future.

and it's 13% slower compared to an A64 3000+. (according to fear)

are you really suggesting that someone should buy a CPU that it is 13% slower than a CPU that is no longer sold, just because there might be an improvment in the future?[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציפיתי ממישהו כמוך שידע לקרוא נתונים קצת יותר טוב, כולל את הדברים שאני אומר.

ההבדל ב FEAR נובע מכך שאין פילטרים. תשים פילטרים וההבדל יהיה זניח. אני ארשום באנגלית, אולי זה יעבור FILTERS.

מולטיסטקינג? אני חושב שכל משתמש צריך, אפילו סתם אם הוא רוצה לשחק בזמן שהוא מקודד סרט, או מכווץ ל RAR או סתם כשאנטיוירוס סורק.

אבל, אם אינך מבין שבאותו מחיר אתה מקבל ערך מוסף גבוה, אז מה אני יכול לעשות. לא יכול להיות אחראי ליכולת התפיסה של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]oh yes, because winamp and firefox are so heavy that each needs a seperate .

and the computer market is advancing so fast that it's idiotic just to buy something that will pay off in the unknown future.

and it's 13% slower compared to an A64 3000+. (according to fear)

are you really suggesting that someone should buy a CPU that it is 13% slower than a CPU that is no longer sold, just because there might be an improvment in the future?[/ltr]

There is a little justice in his words. Gamer that wants a dedicated computer for games, and business applications is not interesting him, then he definitely can remain on single processor. And even to invest on strong processor. And I am a writer this from point Of View of Gamer.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל ב FEAR נובע מכך שאין פילטרים. תשים פילטרים וההבדל יהיה זניח. אני ארשום באנגלית, אולי זה יעבור FILTERS.

[ltr]about filters it's running at 1024x768 with a 7800GTX and it "only" gets 85fps with the A64 3000+, I think it's with filters. even if it's without fear isn't exactly light.[/ltr]

מולטיסטקינג? אני חושב שכל משתמש צריך, אפילו סתם אם הוא רוצה לשחק בזמן שהוא מקודד סרט,

[ltr]yea, because that happens a lot.[/ltr]

או מכווץ ל RAR

[ltr]why would you do that?! like why would you compress anything and then go play something? don't you compress something because you need it? besides by the time it'll take you to get to the menu it'll finish compressing.[/ltr]

או סתם כשאנטיוירוס סורק.

[ltr]I/O operation doesn't take more than 5% max, assuming you don't run your HDDs at PIO mode.[/ltr]

אבל, אם אינך מבין שבאותו מחיר אתה מקבל ערך מוסף גבוה, אז מה אני יכול לעשות. לא יכול להיות אחראי ליכולת התפיסה של אנשים.

[ltr]as I just proved, you don't gain anything, but you do loss small amount of performance in games. of course if you need a cheap workstation than the 805 is the CPU for you.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ביג דיק, באמת שאין לי סבלנות יותר לעניין הזה. כמה פעמים אפשר להסביר אותו דבר? אני אמשיך להמליץ בחום לאנשים על ה 805. אתה תעשה מה שאתה רוצה. חפש מישהו אחר שישעשע אותך בשעות השעמום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

And if you are a gamer it's a bad CPU?

Evrybody do multi-tasking, even the haviest gamers, and trust me i know a lot's of serius gamers.

[ltr]OMFG don't write in english ever!

even if you're a gamer it's not a bad CPU, just that the 64 3200+ is slightly better...

and that the 805 isn't some kind of CPU.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

עוד אחד בשבילך. הרי טענת שהאינטל 64 ביט דפוק. אז:

1) תסתכל על ההבדל ב CINEBENCH של הקונרו במצב 32 ביט מול 64 ביט.

2) תסתכל על המספרים .

ידעתי שמשהו לא כשר פה! רבק זאת הגרסה הישנה... :kopfpatsch:

עכשיו תראה את הביצועים של הקונרו אצל ויקטור,398-738 בקיצור הקונרו פה חלש לעומת FX-60.

במאגר מידע הזה אתה יכול לראות את כל הביצועים של Cinebench 9.5, הקונרו שם במקום 8, מה שמעניין פה-

http://episteme.arstechnica.com/groupee/forums/a/tpc/f/48409524/m/390009287731/p/1

מעבד G5 במהירות 2.7 יותר מהיר מהקונרו, והארוניה שאפל עוברת לאינטל ;D

בקיצור ולעניין, לדעתי הקונרו הולך להיות FX-60 של , ולא יותר מיזה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב באמת שזה מתחיל לשעמם

הדיון חוזר על אותו הדבר, רק מספר התגובות גדל ומספר העמודים בהתאם.

הסברים למה D805 עדיף לקנייה נמצאים בשאלות הנפוצות, אין צורך לחזור עליהם.

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...