עזרה בביצוע אוברקלוק למעבד 805D עם לוח MSI 945P PLATINUM - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בביצוע אוברקלוק למעבד 805D עם לוח MSI 945P PLATINUM

kwan

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תעלה את המתח של הזכרונות ל 1.9 וולט. ל HOSHAM זה פתר את הבעיה.

אינטגרל:דיברנו בערב בפרטי שהעלינו שנינו את המתח ונפתרה לו הבעיה לפי מה שהבנתי.

הוא על 3.32GHZ או יותר והכל תקין.

כנראה שנפתרה לו גם הבעיה,אבל נחכה לתשובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי העלאת המתח ל-1.9 הבעייה נפתרה גם אצלי... אני מקווה שמי שיקנה את הזיכרונות האלה של ,ימצא את התרדים האלו ..

כמו כן , כל התוכנות האלה של האוברקלוק שמגיעים עם הלוח גם כן בעייתיים בפני עצמם וכמו שנכתב כאן לא אחת , הכי טוב זה דרך הביוס .

למזלי (וגם של HOSHAM ) נדלקה לנו נורה אדומה לגבי הזיכרונות ,כי כשתקשרנו , ראינו שלכל אחד מפרט אחר ומה שזהה זה רק הדגם של הזיכרונות (אבל ממש זהה...).מכאן הסקנו , שזו המגבלה .

אני עכשיו ב-3.2 יציב בלי בעיות . הספק 18A על ה-12V .רייל יחיד . אני אשדרג ספק בקרוב כדי להעלות יותר עם המעבד ...

אגב , למי שיצטרך הסבר לאוברקלוק על הדגם של הביוס (בלוח PLATINUM 945 ) , אפשר למצוא בקישור הבא : (אני מקווה שזה יעזור לאנשים):

http://www.mbreview.com/mbreview.php?lid=3123&url=http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=1&id=1643

* אינטגרל :תודה בכל אופן !! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריץ S&M ... עוד מעט מסיים את הבדיקה של הזיכרונות . לא קיבלתי ERRRORS . בדיקה על המעבד גם יצא תקין .

אם יהיה תקלות , אני אעדכן מחר...לגבי יותר גבוה , לא לוקח סיכון עכשיו עם הספק הנוכחי שלי .

לילה טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

כנראה ששמחתי הייתה מוקדמת...

אז ככה , המחשב חזר לעושת אותם בעיות של מסך שקופא ואיטיות מטורפת כאשר מעלים באס בביוס וגם בתוכנה .

יש לי מגבלה לא מובנת בלוח אם . אני לא יוכל להעלות באס יותר מ-165 . מהטווח להגדרה הוא 133-165 .

כששמתי באס על ה165 וקבעתי מתח זיכרון ל-1.9 , המחשב לא עבר POST ולא נדלק בכלל המסך . במצב כזה , הייתי חייב לאפס ביוס ע"י הוצאת סוללה .

אח"כ הגדרתי LOAD OPTIMIZE DEFAULT לביוס והשארתי תדר 133 אך שיניתי מכפלה של זיכרון ל-X3 .הפעם המחשב עלה, אבל חוץ משיפור בביצועים , עדיין המעבד ב-2.6 ... וכשניסיתי להרים באס דרך התוכנה של הלוח , עוד פעם המחשב קופא .

שינוי תדר זיכרון בביוס מראה 2 אפשרויות : 667 (אם אני מגדיר כך המחשב לא עובר POST) או 533 .

בביוס יש אפשרות (כמו שקראתי במנואל) של דינמי בטכנולוגיית D.O.T אבל השינויים נותנים שיפורים בין 1 אחוז ל-8אחוז ..כמו לוח של אינטל בערך.

קשה לצאת מהבית כשיודעים שיש חיית לא מנוצלת אפילו במינימום של העלאת תדר ל-166 בלי שינוי מתחים וכו'..

אני אודה לכל מי שיוכל לעזור , כי מבחינתי אני חושב שניסיתי מה שצריך לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לתת 165 . לא 160 . שמתי את המקסימום בטווח המוגדר . לגבי הזיכרונות הם היו במצב AUTO וכששיניתי למנואל אז ראיתי שהם מקבלים DEFAULT של 533. במצב זה , לא עבר POST . כנ"ל לגבי שינוי ל-677 . הכל בביוס .

מה אתה אומר , כדאי לנסות 160 במקום המקסימום וכך גם זיכרון על 533 ?? הפער של ה-5 FSB יכול לשנות ?

ראיתי שיש גירסה ברשת של ביוס .גירסה מס' 1.0 .אבל אני חושש לעשות FLASH למשהו לא מוכר. הגירסה יצאה לפני שנה בדיוק.

בביקורות משתמשים ב-NEWEGG ראית שכמה היה להם אותה בעייה ..אבל לא ציינו פתרון מלבד אחד שכתב שיש להתאים ספק מיוחד עם 8 פינים ללוח (ויש חבור מתח כזה) על מנת לתת יציבות ללוח .

לא כל כך מבין בספקים ..אולי זה קשור .

עריכה : הנה הביקורת משתמש מהאתר . http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16813130515

Comments: First off, you will DEFINITELY need an EPS12V adapter if your power supply doesn't already have one. It's basically a double 4 power connector (and the adapter just clicks onto a regular P4 12v plug). Anyway, the board is really awesome once you get the adapter.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג מה זה המתאם הזה ואיך הוא נראה ..

1) אפשר לינק לתמונה ? לא מצאתי ב-ZAP איזה ספק עם נתונים שמופיע עליו המתאם הזה וגם לא מתאם בפני עצמו ..אני לא יודע איך זה נראה .

2) בהנחה שאני שם אחד כזה , אולי המחשב יהיה יציב יותר , אבל ביוס זה ביוס ולא נראה לי שיתאפשר גבוה ..אולי דרך התוכנה .

3) ייתכן וכבר נגרם נזק פיזי ללוח\דיסק קשיח\כרטיס מסך (אפילו מינורי) , מהסיבה שעבדתי שבוע על ספק 24 פינים ?

תודה ! לא האמנתי שאני אגיע לניסוי ותהייה..עם הלוח הזה .

עריכה : אם יש דגם של TOPOWER או HEC או FSP , אשמח לראות .. משהו לא יקר במיוחד .אחרי הכל אני עם כרטיס מסך X1300 ולא נראה לי אני אצטרך משהו חזק במיוחד . רייל אחד \2 ריילים ..אין לי מושג איזה כדאי (זכור לי שליאור כתב כאן פעם שמעבד אוהב רייל אחד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה אמור לכלול חיבור 8 פינים ללוח (נקרא EPS) אבל תוודא איתם בטלפון.

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4722

אני הייתי מוסיף עוד קצת לזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4723

בהזדמנות זו תשאל אותם לגבי מתאם ל EPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה אינטגרל !

אני אנסה כשאני חוזר מהעבודה לעבור דרך אייבורי אולי יש להם מתאם כזה . ת'אמת , יכול להיות שיש לי את זה בספק ואני לא יודדע (כשאני חושב על זה עכשיו..) .

אם לא אז אני מזמין מנועה (חיכיתי עד עכשיו..אז אפשר לסחוב עוד כמה ימים עד שיגיע)

מבטיח לחזור עם תשובה .

המשך יום נעים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחיברת את הספק, אם שמת לב היו אמורים להיות לך: חיבור של 20 פינים, חיבור שמתווסף אליו לעוד 4 לחבר ל24 פיניר, ועוד 4 (צהוב שחור) שמתחבר בנפרד, קרוב למעבד.

עריכה:

קראתי שוב, נא להתעלם, אפשר למחוק את התגובה.

עריכה 2:

נא לא למחוק, אבל מצאתי משהו מהאתר שלהם:

MSI Reminds You...

• All power connectors, ATX1 (24 Pin) & JPW1 (8 Pin, for CPU Power ) & ATX2 (4 pin, for PCI-E VGA) must be attached to this model to ensure operation of the Mainboard.

• A Power Supply of 350 watts, or above, is highly recommended for system stability.

• ATX 12V power connection should be 18A or greater.

זה יכול לשפוך לך אור על המצב.

הרכבת לבד את המערכת שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחיברת את הספק, אם שמת לב היו אמורים להיות לך: חיבור של 20 פינים, חיבור שמתווסף אליו לעוד 4 לחבר ל24 פיניר, ועוד 4 (צהוב שחור) שמתחבר בנפרד, קרוב למעבד.

עריכה:

קראתי שוב, נא להתעלם, אפשר למחוק את התגובה.

עריכה 2:

נא לא למחוק, אבל מצאתי משהו מהאתר שלהם:

MSI Reminds You...

All power connectors, ATX1 (24 Pin) & JPW1 (8 Pin, for CPU Power ) & ATX2 (4 pin, for PCI-E VGA) must be attached to this model to ensure operation of the Mainboard.

A Power Supply of 350 watts, or above, is highly recommended for system stability.

ATX 12V power connection should be 18A or greater.

זה יכול לשפוך לך אור על המצב.

הרכבת לבד את המערכת שלך?

.

וואי ..אני לא מבין בזה .רק יודע שפתחתי את המארז , ראיתי רק חיבור אחד ממתח הספק שמגיע ללוח -> לנקבה 20 פינים או 24 ..לא יודע .

יש שם סימון לכניסת מתח ATX1 ו-ATX2 (על הלוח ) ..החיבור הרחב של המתח (24 פינים?) הולך לאחד מהם . לחיבור של ה-8 פינים , לא מחובר כלום.

מובן שיש גם למאוורר שאותו הרכבתי לבד (כמו שצריך).

אף פעם לא היה לי מחשב פנטיום 4 וזה הראשון שאני קונה , אז גם החיבור SATA היה מוזר לי ..טוב שיש סימונים על הלוח ו-MANUAL .

אגב , קראתי גם על החיבור הזה באתר של . אני כרגע לא ליד המחשב אבל יכול להיות שיש יציאה 8 פינים לספק .אני אבדוק כשאגיע הביתה .

JPW1 (8 Pin, for CPU Power ) & ATX2 (4 pin, for PCI-E VGA) ...מה זה ? אני אמור להבין שה-8 פינים זה בעצם חיבור חשמל נטו למעבד..?

עריכה : הספק כוח שלי יש לו 18A והוא 350W ..עונה על דרישות המינימום של הלוח .

חוץ מזה ,שאני גם לא מאמין שאחרי שאני אטפל בבעיית הספק , אזי אוכל להרים את הבאס ל-166 (שזה כבר בעייה לפני עצמה) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...