עזרה בביצוע אוברקלוק למעבד 805D עם לוח MSI 945P PLATINUM - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בביצוע אוברקלוק למעבד 805D עם לוח MSI 945P PLATINUM

kwan

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשקיבלתי את המעבד , הוא הגיע עם קירור סטוק.

אם אתה רןצה תשובה חד משמעית , אין לי בעייה להחליף את הקירור שיש לי לקירור סטוק (קניתי בנפרד קירור של AVC? ) לכמה ימים ולהריץ בדיקה על אוברקלוק של 3.2 באס 166 .

ת'אמת גם אני מסוקרן אם הסטוק יהיה יעיל .

אני עדיין לא יודע אם אני אעשה כרגע אוברקלוק דרך הביוס .דרך התוכנה שבאה עם הלוח , גם ביטלתי כי אני לא רוצה לבצע משהו שיזיק בלי לדעת . ..

אני צריך עוד לעבור כאן על תרדים לראות איך ומה עושים לצורך העניין . ראיתי שרוב החברים כאן מכירים את הלוחות PG של ג'יגהבייט ואין ניסיון עם PLATINUM

הבעייה שגם באננדיטק ועוד אתרים מחו"ל אני לא מוצא משהו קונקרטי אלא רק REVIEW (בסיסי) על הלוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' וRPM של המעבד אתה יכול לראות בתוכנה שמגיעה עם הלוח (ובכללי לא חסר תוכנות כאלה)...

זה מספיק אמין ? קראתי כאן באיזה תרד שייתכן והחיישן מזייף ...ורק הטמפ' שמתקבלת מהביוס אכן אמינה

אין תוכנה שיכולה להציג את הטמפ' שמתקבלת מהביוס במקום להכנס לביוס כל פעם לראות ? :nixweiss:

עריכה :

ולגבי המהירות של המאוורר תשאיר אותה מנוטרת לפי הטמפ' מהביוס....

זה מה שהבנתי ממך בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVEREST Home Edition... תוריד ותיכנס לSENSOR.. בקשר לקירור סטוק.. אם תוכל לעשות את זה זה יהיה נפלא בשבילי.

בעיקרון לא אמורה להיות לך שום בעיה להגיע ל3.32GHZ על מתח מקורי.. או אפילו מעט מעל(1.45 ככה) אז אם תבדוק בשבילי זה יהיה מצויין(טמפרטורות ועבודה יציבה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לביוס תראה מה הטמפ'+- של המעבד..

ואז שתיכנס לווינדוס תבדוק בתוכנה תטמפ'+- ותראה אם יש הגיון (בביוס הטמפ' אולי תהיה טיפה גבוה אבל לא משהו קריטי)..

תריץ תוכנת מאמץ ותבדוק בתוכנה של אם הטמפ' הגיונית..

לא בכול לוח החיישן מזייף לעיתים זה רק תוכנה שלא קורא נכון..

בקיצור אין סיבה ממש שהתוכנה של לא תספק אותך תבדוק תעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVEREST Home Edition... תוריד ותיכנס לSENSOR.. בקשר לקירור סטוק.. אם תוכל לעשות את זה זה יהיה נפלא בשבילי.

בעיקרון לא אמורה להיות לך שום בעיה להגיע ל3.32GHZ על מתח מקורי.. או אפילו מעט מעל(1.45 ככה) אז אם תבדוק בשבילי זה יהיה מצויין(טמפרטורות ועבודה יציבה כמובן)

אין בעייה . תן לי מחר אני אלמד איך מתפקדים עם התוכנה S&M ..אני אפילו לא מכיר אותך .רק הורדתי אותה .

צריך לעבור פה על חומר איך בדיוק משתמשים בה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לביוס תראה מה הטמפ'+- של המעבד..

ואז שתיכנס לווינדוס תבדוק בתוכנה תטמפ'+- ותראה אם יש הגיון (בביוס הטמפ' אולי תהיה טיפה גבוה אבל לא משהו קריטי)..

תריץ תוכנת מאמץ ותבדוק בתוכנה של אם הטמפ' הגיונית..

לא בכול לוח החיישן מזייף לעיתים זה רק תוכנה שלא קורא נכון..

בקיצור אין סיבה ממש שהתוכנה של לא תספק אותך תבדוק תעניין...

[/quote

אחלה . תודה !

ראיתי לא מעט שמגיעים ל 3.6 על מתח סטוק.

אינטגרל , כשאתה מתכוונן למתח סטוק זה , מדובר גם על סטוק או רק על המתח של המעבד ? ..סליחה על הבורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי..הרצתי עכשיו CPU-Z ובנתונים כתוב משהו על STEPPING ..מופיע הערך 7 . מה זה אומר ?

עריכה : ומתח 1.24 (משתנה בקצת) . יש משהו מהנתונים של הזיכרון \לוח מהתוכנה הזו , שיכול להעיד על רמת אפשרית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הכתבה שהבאתי לך זה יעזור לך מאוד.

על אויר אתה יכול להגיע ל4 גיגה הרץ אבל זה לא מומלץ ב 4.1 אחד עדיף כבר קירור מים

להחזיק את הכל בטמפרטורות טובות:

http://www.tomshardware.com/2006/05/10/dual_41_ghz_cores/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפריים 95 הוא מתריע שצריך להגדיר יותר לבדיקה (ברירת מחדל -8) . כמה לרשום ?

עריכה :

תקרא את הכתבה שהבאתי לך זה יעזור לך מאוד.

על אויר אתה יכול להגיע ל4 גיגה הרץ אבל זה לא מומלץ ב 4.1 אחד עדיף כבר מים

להחזיק את הכל בטמפרטורות טובות:

http://www.tomshardware.com/2006/05/10/dual_41_ghz_cores/

אני תכף עובר עליה .זה נראה ארוך...מקווה שיעזור . תודה ! :xyxthumbs:

צרפתי קובץ של התוכנה של . הטמפ' נראות הגיוניות ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...