GTA 4 הוכרז רשמית - לקונסולות באוקטובר 2007 - עוד שנה וחצי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA 4 הוכרז רשמית - לקונסולות באוקטובר 2007 - עוד שנה וחצי

X_Dror

Recommended Posts

מה קשור רוקסטאר פה .. !

אתה חושב שהמחשב שלך יסחוב משחק אם כאלה מרחקים עצומים וגרפיקה כבדה .. !

איך אתה מצפה לזה נו באמת .. !

GTA זה משחק עם מרחב עצום ואתה לא יכול לצפות שיעשו לך גם גרפיקה כמו לפאר קריי.!

כאילו תחשוב קצת נו באמת .. ! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי על תגזים אי אפשר למשחק כזה כמו לעשות גרפיקה גבווהה ...!

כי זה משחק עצום במילים פשוטות שטח עצום...!

כמה שטויות במשפט אחד

אם זה כלכך בלתי אפשרי לעשות גראפיקה מהממת בשטח עצום,אז איך תסביר את קיומו של המשחק THE ELDER SCROLLS:OBLIVION?זו בדיה?זה שקר?זה חלום?לא,זה מציאותי,זה אחד המשחקים עם הגראפיקה הכי טובה בשוק כרגע,ולא רק זה-שטח המשחק הכולל בOBLIVION הוא יותר גדול משטח המשחק בGTA:SA

אם GTA4 מיועד לקונסולות הדור הבא,מן הראוי שתהיה לו גראפיקה מפוצצת,אחרת הוא לא יהיה שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות במשפט אחד

אם זה כלכך בלתי אפשרי לעשות גראפיקה מהממת בשטח עצום,אז איך תסביר את קיומו של המשחק THE ELDER SCROLLS:OBLIVION?זו בדיה?זה שקר?זה חלום?לא,זה מציאותי,זה אחד המשחקים עם הגראפיקה הכי טובה בשוק כרגע,ולא רק זה-שטח המשחק הכולל בOBLIVION הוא יותר גדול משטח המשחק בGTA:SA

אם GTA4 מיועד לקונסולות הדור הבא,מן הראוי שתהיה לו גראפיקה מפוצצת,אחרת הוא לא יהיה שווה כלום.

צודק לא ראיתי משחק אחד לXBOX 360 (משחק מושקע) שאין לו גרפיקה יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יענו מה אתה משווה בכלל בין ל OBLIVION ..!?!??

תגיד לי השתגעת .. האבליביון איזה מחשב אתה צריך בשבילון שירוץ לך הכל על הכי גבוה ואללה אפילו המחשב הכי טוב היום יעשה פדיחות במשחק הזה..

אז מה אתה מדבר בכלל וזה לא קשור אפילוו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר ?

קראת את הת'רד הרשמי על המשחק (OBLIVION) ?

אתה יודע לכמה אנשים יש מחשב שמריץ את המשחק הזה חלק ובצורה מדהימה ?

המחשב שלי מריץ אותו ככה (מפרט בצד) יפה וחלק לגמרי.

אין מניעה מלהריץ עולם ענקי שכזה בגרפיקה מהממת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, אין בעיה בלעשות משחקים עם שטח עצום וגרפיקה מדהימה... זה תלוי איך בונים את המשחק. זה ממש משפיע - אם אתה טכנאי עצלן, אתה יכול לעשות משחק עם גרפ' מדהימה אבל ממש כבד. ויש דרך גם לעשות עם אותה גרפ' מדהימה ופחות כבד.

וחוץ מזה... OBLIVION זה לא כזה גרפ' מדהימה! המשחק רץ אצלי 1280X1024 עם הכי גבוה הכל, ולא כזה נדהמתי. האמת, QUAKE 4 עם גרפ' הרבה יותר יפה. פשוט OBLIVION משחק כבד וענק, לא עם כזאת גרפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gbtech, הגרפיה של Quake 4 זוועתית ביחס ל- Oblivion.

להזכיר לך איך נראות הסביבות החיצוניות ב- Quake 4 ביחס ל- Oblivion?

ב- Q4 זה נראה כמו גושים גדולים של בוץ, בלי שום פרטים בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יענו מה אתה משווה בכלל בין ל OBLIVION ..!?!??

תגיד לי השתגעת .. האבליביון איזה מחשב אתה צריך בשבילון שירוץ לך הכל על הכי גבוה ואללה אפילו המחשב הכי טוב היום יעשה פדיחות במשחק הזה..

אז מה אתה מדבר בכלל וזה לא קשור אפילוו ..

מה אתה גמור על כל השכל?

זה משחק לקונסולות הדור הבא [בדיוק כמו אובליביון]

כלומר-המשחק יוצא לXBOX360 ולPS3 [אובליביון יצא לXBOX360 והוא אחד ממשחקי הדגל של הקונסולה כרגע]...שתי הקונסולות האלו חזקות יותר מכל מחשב שקיים כרגע בשוק,ככה שאם לGTA4 לא תהיה גראפיקה שמשתווה במינימום לרמתה של הגראפיקה של אובליביון,אז אני אפילו לא מסתכל על המשחק. [וסביר להניח שהגראפיקה שלו תהיה כבדה בהרבה מהגראפיקה של OBLIVION...מדובר על משחק שהולך לצאת ב2007...יש המון זמן ועד אז אני בטוח שהמפתחים ילמדו איך לנצל את הקונסולות בצורה יותר יעילה-כלומר-גראפיקה הרבה יותר מפחידה]

ומה הקשר בין השניים?שניהם משחקים מהדור החדש...GTA4 יהיה מבוסס על מנוע גראפי חדש,ולא על המנוע הגראפי שנתפר והיה מותאם לקונסולת הPS2 המעפנה.

ודרך אגב-רק בשביל הפרוטוקול,המשחק OBLIVION רץ על המחשב שלי מעולה על הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...