*עדכון חדש- עכשיו המסך לא נדלק-נשברה רגל במעבד,במערכת של העבודה. אשמח לעזרה - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*עדכון חדש- עכשיו המסך לא נדלק-נשברה רגל במעבד,במערכת של העבודה. אשמח לעזרה

tal h

Recommended Posts

טוב הינה עדכון :

1. הצלחתי להוציא את זה עם שואב אבק, הצמדתי חזק את הצינור, הקצה יצא חצי ועם פינצטה משכתי.

2. הכנתי חדש, הפעם הוא נגע כמו שצריך, הרכבתי הכל והפעלתי.

בהתחלה היה שוב את הבעיה ש NEW CPU ISTALLED , נכנסתי לביוס שמרתי ויצאתי ואז הייתה שגיאה אחרת:

FAILED ON , שוב אופציה להיכנס לביוס או DUALULT עם F2. נכנסתי לביוס ובכלל לא מסומן שום OC. שמרתי ויצאתי.

עכשיו יש בעיה מוזרה ביותר ומפחידה:

כשמדליקים את המחשב, ומעלים עם F2, ה XP עולה המחשב עובד ללא שום בעיה.

אני עושה הדלקה מחדש (או כיבוי מלא, ואז מפעיל) הביוס לא עולה הכלל והמסך לא נדלק כלל.

אני צריך להוציא את החשמל ולרוקן את הלוח מחשב או להמתין כמה שניות ורק אז המחשב עולה.

ניסיתי הכל-

- פירקתי את כל המחשב לגורמים,כל חלק וחלק וכל חוט וכבל, והרבכתי שוב- לא עוזר

- הוצאתי את הכרטיס מסך, שמתי אחר- לא עוזר.

- הוצאתי את המעבד, בניתי רגל חדשה באורך שונה טיפה אולי לא היה מגע טוב- לא עוזר.

- ניסיתי להדליק ללא רכיבים מסויימים כמו חיבור קדמי של ועוד דברים אחרים- לא עוזר.

-גם איפוס בטריה, איפוס CMOS והתקנה של ביוס חדש- לא עוזר.

יש לציין שאם אני מפעיל אותו ב"דיפולט" - הכל רץ חלק ונקי!

מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רק דיסקט נהרס...

אני עובד עם וידאו ואני מוכח לזה שגם נהרס ממגנט, מה גם קלטות דיגיטליות ואנלוגיות, ועוד הרבה דברים.

למגנט יש השפעה סביבתית גדולה מאוד על רכיבי אלקטרוניקה וחומרים שרגישים לתופעה שמגנט יוצר...

קירבת פעם מגנט/מברג למסך טלוויזיה/מחשב?

ראית מה קורה? תאר לך מה קורה לרכיבים אחרים לא כמו מסך שבו אתה רואה וויזואלית...

כל מדיה ששומרת מידע בצורה מגנטית נהרסת (קלטות וידאו(אנלוגי או DV), אודיו וכד'). שום דיסק אופטי לא נהרס ממגנט !! המידע לא נשמר בצורה מגנטית, הדיסק לא עשוי מחומרים מגנטים. אפילו לכונן קשיח אין רגישות למגנטים (ויש צורך בDEGAUSSER חזק בשביל למחוק אותו).

אתה אולי מתייחס לקרינה אלקטרומגנטית שיכולה לשבש הרבה דברים (לא דיסקים אופטיים , גם במקרה הזה).

לגבי העיוות במסך ..אני אצטט:

Now, an electron has no way of 'knowing' to which phosphor it is supposed to arrive, so the designers of the screens have provided three different electron guns whose beam paths are shielded from two of the types of phosphors by a screen with holes or lines in it. The electron beams are steered across the screen by magnetic fields generated by coils in the neck of the picture tube. The paths that the electrons take are fairly straight once the electrons leave the neck of the tube.

When a magnet is placed near the front of the screen the magnetic field causes electrons to deviate from the nearly straight paths they would have had if the magnet were not there. Varying degrees of deviation cause electrons which were supposed to arrive at a given color of phosphor to be either blocked entirely by the shield or deviated enough to actually arrive at a different color of phosphor. If the magnet is strong enough and/or in close enough proximity to any ferromagnetic material in the picture tube the material can be permanently magnetized, which causes a 'permanent' area of electron deviation. Incidentally, most picture tubes have an electromagnet coil around the periphery of the tube which is energized when the monitor is turned on, with the intent of de-magnetizing the screen from such 'permanent' areas of magnetization.

ולגבי כל השאר...אם אתה מפסיד כ"כ הרבה כסף ומבזבז כ"כ הרבה זמן...תחליף מעבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי,הכל פרפקט...

כמובן מה שאיני צריך אין צורך לחבר, כמו למשל גוויסטיק,וחיבורים לאודיו ועוד (כמובן בביוס זה סגור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הינה עדכון :

1. הצלחתי להוציא את זה עם שואב אבק, הצמדתי חזק את הצינור, הקצה יצא חצי ועם פינצטה משכתי.

2. הכנתי חדש, הפעם הוא נגע כמו שצריך, הרכבתי הכל והפעלתי.

בהתחלה היה שוב את הבעיה ש NEW CPU ISTALLED , נכנסתי לביוס שמרתי ויצאתי ואז הייתה שגיאה אחרת:

FAILED ON , שוב אופציה להיכנס לביוס או DUALULT עם F2. נכנסתי לביוס ובכלל לא מסומן שום OC. שמרתי ויצאתי.

עכשיו יש בעיה מוזרה ביותר ומפחידה:

כשמדליקים את המחשב, ומעלים עם F2, ה XP עולה המחשב עובד ללא שום בעיה.

אני עושה הדלקה מחדש (או כיבוי מלא, ואז מפעיל) הביוס לא עולה הכלל והמסך לא נדלק כלל.

אני צריך להוציא את החשמל ולרוקן את הלוח מחשב או להמתין כמה שניות ורק אז המחשב עולה.

ניסיתי הכל-

- פירקתי את כל המחשב לגורמים,כל חלק וחלק וכל חוט וכבל, והרבכתי שוב- לא עוזר

- הוצאתי את הכרטיס מסך, שמתי אחר- לא עוזר.

- הוצאתי את המעבד, בניתי רגל חדשה באורך שונה טיפה אולי לא היה מגע טוב- לא עוזר.

- ניסיתי להדליק ללא רכיבים מסויימים כמו חיבור קדמי של ועוד דברים אחרים- לא עוזר.

-גם איפוס בטריה, איפוס CMOS והתקנה של ביוס חדש- לא עוזר.

יש לציין שאם אני מפעיל אותו ב"דיפולט" - הכל רץ חלק ונקי!

מה הבעיה?

סתם שאלה, מה הכוונה כשאתה מריץ ב DEFAULT, הכל עובד?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם תשובה- הכוונה שהוא נותן לי 2 אפשרויות-

1- ללחוץ F1, ואז אני נכנס לביוס,

2- ללחוץ F2 ולעלות את המחשב במצב דיפולט, ככה הוא אומר... (ציטטתי אותו בהתחלה).

בכל מקרה במצב 2 ה עולה רגיל ללא שום בעיה ואני עורך ומפעיל הכל במאמץ ללא שום בעיה.

ו- איך בטריה יכולה להיגמר? כמה זמן אמורה להחזיק בטרייה כזו, שנים, לא?

האמת לא חשבתי על זה בכלל, שווה לנסות רק שאין לי מחשב אחר שאני יכול להוציא ממנו את הבטריה כי אותו מחשב יתאפס וזה לא טוב לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד המחשב מחובר לחשמל(גם כבוי), אין לבטריה הזו שום שימוש

היא שומרת את ההגדרות (ותאריך/שעה כמובן) במידה והמחשב לא מחובר לחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה לא קשור לסוללה.

אם המחשב לא נדלק לך אחרי הכיבוי או RESTART אולי הספק הוא מי שצריך להאשים? אני במקומך משיג כמה חלקים חלופיים ומתחיל להחליף. אתה צריך לבודד את הבעייה. אי אפשר להאשים את כל העולם בצרות של ההדלקה.

קודם תנסה להחליף מעבד, אם לא תשיג תנסה להחליף ספק.

מקסימיום? תקנה מעבד חדש כמו 805D או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שגם אם לא בשימוש היא נפרקת מעצמה, ויש לה תוקף כמובן.

ספק לא נראה לי, ניסיתי עם ספק אחר,אבל לא הגיוני ששעה אחת זה עובד ואחרי יום פתאום זה לא.

לא אמרתי שהמחשב לא נדלק, תקרא טוב- רק המסך לא נדלק...

ההארד דיסק עובד ורץ (שומעים אותו), של שאר הרכיבים מקבלים חשמל...

כרטיס מסך לא- כבר בדקתי עם אחר.

לא האשמתי בצרות של הדלקה, אלא כתבתי מה היה ומה עכשיו, ולמרות שלא אמור להיות שום קשר בין הבעיה שהייתה ונפתרה ,לבין הבעיה החדשה שצצה.

(נכון זה מחשבים ופה אין הגיון והבנה,אבל בכל זאת קצת הגיון....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני מנסה לעזור כאן, אבל אני בכל זאת הולך על מה שהכי בטוח לדעתי.

הנחת הבסיס שלי היא שיש משהו פגום במערכת - מעבד. אי אפשר לצפות ממנה לפעול תקין.

או שמשהו בחיבור הזה של הרגליים מקצר, פעם עובד ופעם לא,(איזה ניצוץ קטן יספיק לזה), או שיש לך בעייה בהגדרות של הBIOS.

התעסקתי בשבוע שעבר עם שני מחשבי 2 ישנים של אחיותייי, בניסיון להפעילם. באחד בדיסקים התגלו סקטורים פגומים בסריקה. כבר הנחת העבודה לשי הייתה שאי אפשר להפעיל את המחשב ככה. ובאמת, אחרי מיליון ניסיונות של העברות דיסקים בין מחשב אחד לשני, ו33 ניסיונות ג'ימפור שונים, זה איכשהו עבד. אבל אני בטוח ששוב יהיו שם תקלות. ברגע שאתה יודע שמשהו דפוק - אתה כבר צריך, מה שנקרא ברוסית "לקוות לטוב, להתכונן לגרוע מכל".

1) מה דעתך לגשת שוב לBIOS ולשים את ההגדרות לא על USER DEFAULT אלא על SETUP DEFAULT (הגדרות ברירת המחדל מהמפעל) ולראות מה קורה.

2)מה דעתך לבטל את הגדרות צריכת החשמל/חיסכון בחשמל שם ולראות אם זה מסתדר?

3)תנסה להגיד שמערכת ההפעלה היא לא PLUG AND PRAY . . .תראה מה קורה :-)

שבת נעימה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ניסיתי, לא עוזר

2. הם מבוטלות תמיד, אף פעם גם לא היו פועלות כי במערכת אסור שזה יקרה.

3. לא הבנתי כוונתך. הסבר מה ומהיכן...

אני אנסה להחליף לוח, בדקתי עם היבואן, כבר לא מיצרים ולא קיימים כאלה לוחות (P4C800E DELUX), אז אני ממתין לאחד מחודש (אחרי תיקון), שלפעמים המקרים טוב יותר מאחד חדש... בכל מקרה טוב יותר משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...