בעיית תאימות של כרטיס פריסת DVD ל-XP - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית תאימות של כרטיס פריסת DVD ל-XP

jitz

Recommended Posts

יש לי כרטיס פריסת של "קריאייטיב" - PC- DXR2,

הכרטיס שירת אותי נאמנה עם 98 (הוא באמת היה אחלה... יציאת TVOUT מצויינת, יציאת AC3 וגם הPlayer שבא איתו לא היה רע בכלל)... אבל כשהחלפתי מחשב ועברתי ל-... גיליתי לתדהמתי שאין ברשת דרייבר ל-...

קראתי בכל מני מקומות ברשת על אנשים שהצליחו לגרום לדרייבר WDM של הכרטיס שמותאם לWin2K לעבוד על ...

ניסיתי, וניסיתי... ולא הצלחתי... אני כבר ממש מיואש...

כי - אני לא יחליף (מהמון סיבות)...

כרגע הכרטיס סתם יושב לי בתוך המחשב, והרמקולים האחוריים והסנטר כבר מזמן שלא פעלו... ואפילו הצטברה לי ערימה קטנה של סרטי די.וי.די. שעדיין לא ראיתי "בזכות" הבעיה....

אין לכם מושג כמה אני אודה לכם אם תצליחו איכשהו לפתור לי את הבעיה... אני כבר ממש נואש!

בתודה מראש,

דודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להשתמש בדרייברים של sigma designs ה-dxr2 וה-dxr3 מבוססים על chip שלהם מנסיון אני יכול להגיד לך

שזה יעזור לך באופן חלקי לי היה dxr3 מותקן על xp עם דרייברים של sigma designs הוא עבד בסדר אבל היו כמה סרטי שהתוכנה

שבאה reelmagic סירבה לנגן תקעה את המחשב וזרקה מסך כחול מסיבה זו עברתי לדור הבא של כרטיסי הפריסה לכרטיס אדיר שנקרא

x-card שיש לו תאימות מלאה ל-xp תמיכה ב-,vcd,svcd וגם ב-divx מגירסה 4.12 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להשתמש בדרייברים של sigma designs ה-dxr2 וה-dxr3 מבוססים על chip שלהם מנסיון אני יכול להגיד לך

שזה יעזור לך באופן חלקי לי היה dxr3 מותקן על xp עם דרייברים של sigma designs הוא עבד בסדר אבל היו כמה סרטי שהתוכנה

שבאה reelmagic סירבה לנגן תקעה את המחשב וזרקה מסך כחול מסיבה זו עברתי לדור הבא של כרטיסי הפריסה לכרטיס אדיר שנקרא

x-card שיש לו תאימות מלאה ל-xp תמיכה ב-,vcd,svcd וגם ב-divx מגירסה 4.12 ומעלה.

תודה רבה על התגובה,

אנסה את מה שהצעת!

אחרי שאני אתקין את הדרייבר של sigma designs אני אוכל להמשיך להשתמש ב-player של קריאייטיב או שאני אצטרך לעבור ל-player חדש?

למה התכוונת שכתבת "באופן חלקי" ?

מה המחיר (בערך) היום בשוק של ה-x-card שכתבת עליו?

ניתן להשיג אותו בארץ?

ושאלה נוספת - האם יש הבדל בין איכות התמונה ב-tvout של הכרטיס מסך לבין ה-tvout על כרטיס פריסה?

במחשב הקודם לא היה לי tvout על כרטיס המסך.. אז לא יכלתי להשוות, והיום כשיש לי מחשב חדש עם tvout - אני לא יכול להשוות כי הכרטיס לא נתמך...

(מה גם שנראה לי שהאיכות לא משהו... בגלל בעיה מסויימת אצלי כנראה... כתבתי על זה בפורום גרפיקה)

בתודה מראש,

דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...