צריך המלצה על כרטיס קול איכותי ומערכת 2.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על כרטיס קול איכותי ומערכת 2.1

D-Bang

Recommended Posts

לפי התגובות אני רואה שבארץ התחום הזה של מערכות 2.1 יקרות לא ממש תופס

בכל אופן החלטתי ללכת על הכרטיס של קריאטיב X-FI XtremeMusic (כ750ש"ח)

ורמקולים מסוג I-trigue 3400 (כ650 ש"ח)

ההתלבטות שלי היא האמת בין דגם 3400 ל- 3500, אבל האחרונים עולים ב350 ש"ח יותר.. ואני לא בטוח שהם מצדיקים את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל אופן החלטתי ללכת על הכרטיס של קריאטיב X-FI XtremeMusic (כ750ש"ח)

בזבוז משווע של כסף :(

אם יש לך NF4 תתכונן לקצת "זמן איכות" עם המחשב שלך.

אם כבר אתה משקיע הון קטן בכרטיס קול, לא עדיף לבדוק את תחום כרטיסי הקול המקצועיים? אחרת, אם אין לך "אוזן מוסיקלית" בשביל לזרוק סכום שכזה על כרטיס קול? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי NF4, וכן שמעתי שהשילוב לא נותן שום דבר טוב

תשמע אתה היחיד בנתיים שקוטל את הכרטיס הזה, קראתי המון ביקורות חיוביות.. גם בכל הקשור לביצועי המוסיקה של הכרטיס

אני מבין שזה לא כרטיס מוסיקה מיקצועי, אבל יחד עם זאת הוא עדיין זול ממנו ומיועד גם לשימוש כללי יותר.. ראיתי רק חנות אחת שמוכרת נגיד את הפרודיג'י (אם לזה התכוונת) ומחירו כ900 שקל... לא זול בכללללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הבעיה של nf4 מלפני כמה חודשים? הבעיה תוקנה בכרטיסים החדשים עם ההיטסינק ולכל הלוחות הפופולאריים כבר הוציאו תיקון ביוס נגד זה ויש כאלה לוחות שלא הפריע להם בכלל

כל פעם יביאו את זה מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה היחיד בנתיים שקוטל את הכרטיס הזה, קראתי המון ביקורות חיוביות.. גם בכל הקשור לביצועי המוסיקה של הכרטיס

רוב רובן של הביקורות על ה-X-Fi פורסמו לפני שגילו את הבאג שלו. מי שרצה עידכן את הביקורת שלו עם הממצאים החדשים או כתב משהו חדש.

עוד פעם הבעיה של nf4 מלפני כמה חודשים? הבעיה תוקנה בכרטיסים החדשים עם ההיטסינק ולכל הלוחות הפופולאריים כבר הוציאו תיקון ביוס נגד זה ויש כאלה לוחות שלא הפריע להם בכלל

כל פעם יביאו את זה מחדש

אז איך אתה מסביר את זה שבעוד שכולם כתבו על הבאג ועשו ממנו רעש כמעט ואף אחד לא כותב על כך שזה תוקן? אשמח לקבל לינקים שמגבים את הטענה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך הגיוני להוציא כמעט 800 ש"ח על כרטיס כל ו700 ש"ח על הרמקולים שכוללים את המגבר ואת רוב הרכיבים החשובים.

לדעתי בזבוז כסף גדול כל הסידרה ש הכרטיסים הללו.. ואם אתה לא אודיופיל מטורף אז אני לא מאמין שתרגיש הבדל בין כרטיס ב800 לכרטיס ב300 או 400. ועם כל הכבוד לרמקולים האלה.. אני לא מאמין שהם יוכלו לנצל בכלל את היכולת של הכרטיס. שני רמקולים ומגבר?? ב600 ש"ח.. אודיופיל בקושי קונה אחורי אחד במחיר הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון של 7 תגובות בפורום של GURU3D. כמו שאמרתי, אף אחד לא ממש כתב על זה כי בקריאטיב לא טרחו להוציא הודעה לעיתונות או לפחות לעדכן כיצד לבדוק שמקבלים את הגרסה התקינה. איך אומרים באנגלית: "so much for customer service".

חחחח....החלפת את האווטר כדי לסייע בקידום המכירות של X-Fi בארץ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם, כי זה מתאים כזה למגבלת גודל של hwzone וזה חמוד יותר מלשים איזה תמונה של מישהו או משהו כזה

קרייטיב לא יוצאים בהצהרות כי הם מפחדים להבריח את הלקוחות

אבל מה שהם כן יודעים להצהיר זה שכל פעם הם אומרים שהם יוציאו דרייבר למרות שהפעם הם אמרו שהחודש הזה הם מתכוונים להוציא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייטיב לא יוצאים בהצהרות כי הם מפחדים להבריח את הלקוחות

אבל מה שהם כן יודעים להצהיר זה שכל פעם הם אומרים שהם יוציאו דרייבר למרות שהפעם הם אמרו שהחודש הזה הם מתכוונים להוציא

תאמין לי, הם פוגעים בעצמם הרבה יותר כשהלקוחות שלהם לא יודעים איזה מוצר לרכוש. אם החברה הייתה מודיעה שכל המוצרים התקולים יוחזרו לחברה או שכדי להשיג מוצר תקין לשים לב למדבקה או משהו על המוצר הם רק היו מעלים את המקצועיות שלהם בעיניי ובעיני רבים אחרים.

בדיוק, זו חברה שיש לה טבע מוזר כזה של תמיכה לוקה בחסר. תאר לך מה היה קורה עם ATI ואנוידיה היו מוציאים עידכון פעם בחצי או שנה ;)

נכון, אני לא מבקש שקריאטיב יוציאו עידכון כל חודש כי ת'כלס אין מה לעדכן כל חודש אבל לפחות אחת לכמה זמן. בינתיים העידכון האחרון ל-X-Fi היה בנובמבר 2005 ומאז היו דברים חשובים לתקן ולשפר. במילה אחת, בזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה

שחושבים על זה

נגיד הם חברה גדולה

וחברות גדולות הן תותחיות בתמיכה בדרך כלל כל הזמן הדרייברים הכי טובים והמוצרים הכי טובים

אבל משום מה, נגיד אנשים רוצים עם אפשרויות לשינוי מצבים מובנות יותר קלות ועוד כמה תיקונים

אבל זה לוקח חודש ועוד חודש ועוד חודש

אולי יש להם בעיות בתוך החברה, הבעיה שאף אחד לא יכול לדעת אלא אם אחד מהעובדים שלהם ידליף מידע על מה שהולך שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נכנס לספקולציות. העובדות בשטח הן שהן מהחברות בעלות תמיכת הדרייברים הגרועה ביותר ולא משנה באיזה מוצר מדובר.

למעשה, אם לא היה להם ה-X-Fi שנוצר סביבו הייפ כזה מטורף שבכלל לא מצדיק את המחיר ואת האיכות שהמוצר מעניק ללקוח הם היו עוד חברה שהייתה פעם גדולה והפכה לחברה בינונית שמנסה להצליח בכל תחום אפשרי, נגנים (מנסים לעקוף את אפל), (מנסים להתחרות בלוג'יטק, אלטקסלנסינג וחברות אחרות), מצלמות (לוג'יטק ועוד) ואני לא רוצה אפילו לדבר על המקלדות והעכברים שלהם שלא מתקרבים אפילו במעט לאיכות של לוג'יטק וחברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הרמקולים די טובים

יש לי את הinspire t7900 אני מאוד מרוצה מהם

וכרטיסי הקול הכי טובים לגיימינג שלא לדבר על זה שהם היחידים שמחזיקים בeax advanced hd

רוב ההייפ הוא סביב משהו שיש לx-fi ולaudigy 2 zs אין שנקרא macrofx שזה מין פילטר כזה שנגיד יורים עליך או משהו עובר מעליך אז אתה ממש שומע את זה כאילו זה עובר לך סנטימטר מהראש, בקטע הזה הייפ מוצדק אני חושב, האפקט הזה שולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

americium בקשר לרמקולים הם לא מנסים להתחרות בלוג'יטק אלא ההיפך הוא הנכון. הרמקולים של לוג'יטק אפילו לא מתקרבים לאלו של קרייאטיב. אז אולי יש לך משהו נגד קרייאטיב ובצדק, אבל לא צריך להיסחף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...