צריך המלצה על כרטיס קול איכותי ומערכת 2.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על כרטיס קול איכותי ומערכת 2.1

D-Bang

Recommended Posts

עיקר השימוש שלי הוא בסדר הזה א. מוסיקה ב. סרטים ג. משחקים

אני רוצה לקנות מערכת 2.1,

חשבתי ללכת על הכרטיס החדש של קריאטיב X-fi XtremeMusic, הוא לא זול.. זה שווה את ההשקעה הנוספת עבור סט של 2.1?

עכשיו הרמקולים עליהם חשבתי

Z-2300

Z-4

I-Trigue 3500

I-Trigue 3400

אפשר אולי משהו של במקום

אני רוצה שהמערכת הזאת תהיה איכותית וחזקה מספיק ולא אכפת לי להשקיע קצת עבור זה, העיקר שיהיה שווה את זה

אשמח לקבל גם המלצות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה שx-fi שווה כל כך ל2.1 חוץ מזה שהוא יתן לך סראונד ווירטואלי ו24 bit crystalizer וsmart volume management

אם אתה לא מחפש אותם לך כבר על האודיג'י 4 se שנמכר כרגע בסביבות 300 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי הוא עד 2000 ש"ח לכ. קול והרמקולים ביחד.. עדיף כמובן כמה שפחות, בגבולות ה1500 יהיה הרבה יותר טוב

חשבתי כבר משהו בכיוון X-FI עם I-Trigue 3400.. שזה יוצא כ1400 ש"ח ביחד

אבל שוב, לא יודע אם שווה להשקיע בכרטיס יקר לסט של 2.1 ואין לי מושג איזה עדיפים

נ.ב מערכת 2.1 בעוצמה של 40-50 וואט מספיק חזקה לדעתכם? כי אני רואה שהרוב זה בין 25 ל50.. וZ2300 של לוג'יטק היחידה שנותנת 200 וואט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי הוא עד 2000 ש"ח לכ. קול והרמקולים ביחד.. עדיף כמובן כמה שפחות, בגבולות ה1500 יהיה הרבה יותר טוב

חשבתי כבר משהו בכיוון X-FI עם I-Trigue 3400.. שזה יוצא כ1400 ש"ח ביחד

אבל שוב, לא יודע אם שווה להשקיע בכרטיס יקר לסט של 2.1 ואין לי מושג איזה עדיפים

נ.ב מערכת 2.1 בעוצמה של 40-50 וואט מספיק חזקה לדעתכם? כי אני רואה שהרוב זה בין 25 ל50.. וZ2300 של לוג'יטק היחידה שנותנת 200 וואט

עם מערכות בטווח המחירים הזה אני לא יכול לעזור לך, אבל עצה כללית: אם אתה מחפש איכות, הוואטים זה הדבר האחרון שאתה צריך להסתכל עליו...

כל מערכת תהייה חזקה מספיק, אבל לא כל מערכת תשמור על איכות הצליל בווליום גבוה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך צודק כי הם ממש אבל ממש טובים לדעתי אולי הם קצת יקרים למי שלא חשוב לו כל כך הסאונד אבל דאממממ הם טובים

:xyxthumbs:

אתה יכל לבקר באופיס דיפו ולהידהם מהגודל המיניאטורי והאיכות הלא נורמלית למרות שאצלהם זה לא מסודר כלומר זה תלוי על לוח מתכת רופף

וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובות

מבחינת כ. הקול אני דווקא נוטה כרגע יותר לכיוון ה X-FI, ביומיים האחרונים קראתי הרבה ביקורות חיוביות בנושא גם בעבודה עם מערכות 2.1

ההתלבטות היותר קשה מבחינתי היא ברמקולים,

קראתי כמה ביקורות שציינו לטובה את I-Trigue 3400, ויחסית לרמקולים אחרים (כגון Z2300) הם די זולים

http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM.20041027.gtcreaspeakoct27/BNStory/Technology/TechReviews

http://www.amazon.com/gp/product/customer-reviews/B0002SQ2MA/104-6977565-4549561?_encoding=UTF8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת קראתי הרבה בכל מני פורמים, גם בזה של קריאטיב הרשמי.. אנשים מתלוננים על בעיות עם הכרטיס (X-FI) והם כותבים שהבעיות החלו עוד ב Audigy 2 zs

שהם תוקעים את המחשב בחלק מהמשחקים, עושים רעשים מוזרים במצבים מסויימים.. מסכים כחולים וכו'..

גם ראיתי שהדרייבר האחרון של קריאטיב הוא מנוב' 2005... הם לא ממהרים לתקן את הבעיות אם יש כאלה

מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...