האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג... - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג...

Pease Brother

Recommended Posts

זו השאלה הגדולה, מה יהיה המחיר שלה ואולי חשוב מכך מה יהיה המחיר של תוספת HD- ל360

ואני בספק שסוני תצליח להעמיד ממשק מקוון מאפס ברמה של האקס בוקס לייב הגיע אליה אחרי 5 שנים של ניסיון

ועוד משהו שמעניין, איך לעזאזל יראה השלט שלה, אני חוזה העתקה מוחלטת של השלט של ה360 או של הWII (איכס למה השם הזה נינטנדו? למה?!)

אין לי מושג איפה אתה מסתובב, אבל רוב החברים שלי מחזיקים מערכת ביתית איכותית, וטלבזיה איכותית רגילה או LCD בינונית ומתכננים לשדרג בשנה הקרובה

זה ממש לא פאקטור במלחמה קונסולה מול מחשב

אני חי ומיסתובב ברעננה והסביבה

ולמרות הסביבה העשירה הרוב לא מחזיקים HDTV או אפילו LCD איכותי

חוץ מיזה קשה לי להאמין שסוני תשווק תPS3 ב2006

למעשה כל הסימנים מעידים על עמוק בתוך 2007 ככה שמאוד יכול להיות שזה יהיה PS3 נגד מחשבים של 2007

ואני אומר את זה למרות שאני אישית היתי מת לכל הקונסולות

ואני מקווה שהסופר והXBOX3600 והPS4 יצאו אני יקנה את כל הקונסולות :lol: :'(

(עד אז אני מקווה שיהיה לי מספיק כסף לדירה קטנה ואני יוכל לבזבז יותר)

אבל לכרגע זה שישפאר ישווקו תPS3 לא אומר מחירים זולים-ביכלל לא

(תיבדקו תמחירים של הPS1 \הPS2 \והPSP ותמישחקים ותבינו לבד)

ישפאר זה לא סוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי אישית יש טלויזה רגילה ולרוב האנשים שאני מכיר יש טלויזיות רגילות

ולאלה שיש פלזמות או LCD איכותי אין להם בעיה ליקנות את כל הקונסולות +מחשב איכותי

איזה הגזמה :lol: זה לא כזאת בעיה לקנות טלויזית פלזמה או LCD, ואני גם בטוח שזה לא כזאת בעיה לקנות גם מחשב טוב וגם קונסולה ( במקרה שאתה עדין גר עם ההורים שלך והם משלמים :lol: ), השאלה היא אם שווה לבזבז כלכך הרבה כסף על דברים כאלה ולא לשמור אותם למשהוא אחר, ואת אחת הסיבות שאין לכל אחד בבית טלויזיות כאלה, אתה לא צריך להיות טחון בשביל לקות אחת.

ובוא ניא אגיד לכם מה אני חושב: עקב כך שיקח לבן-אדם עוד שנה שלמה לחסוך 5000 שקל, אני חושב שאין אנו יכולים לצפות את העתיד ולראות מה יקרה ( ירידת מחרים / התפתחות... ), לכן אני אומר, שפותח הת'רד, יחקה עם הת'רד עד שיהיה לו את הכסף בידיים, ורק אז הוא ישאל את כל השאלות, כי עכשיו כל מה שאנחנו אומרים הוא לחינם כי אני בטוח שדברים ישתנו עד שנה הבאה ולא קצת.

אבל מה שכן אני בטוח, שלא היום וב-90% לא בעוד שנה, תוכך לקנות מחשב חזק במחיר 5000 ש"ח שישתווה לPS3!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אז כדאי לך מחשב חזק מאד שכרטיס המסך בו גם כן חזק...הכרטיס יעלה לך בסביבוית ה 2000-3000 שח שאם תוסיף עוד אלף שקלים למחיר זה תקנה PS3...

;) (שים לך שדיברתי רק על הכרטיס מסך) !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם רואים בזה שהמחשב כל פעם מתקדם כדבר טוב??? אחרי הכול אתם לא יכולים כל שנה ואפילו שנתיים לקנות כרטיס מסך חדש ב-3000 שקל, ואז אתם נתקעים עם משחקים שלא עובדים על ההגדרות הגבוהות או שלא עובדים בכלל.

וכאן בא היתרון הגדול של הקונסולה שכל המשחקים יעבדו לך חלק בלי צורך לשדרג.

וכשיעברו כמה שנים כשהקונסולה תהיה ממש ישנה ולפני שתצא קונסולה חדשה, רק אז תקנו מחשב חדש חזק כי גם אם הייתם קונים מחשב במקום קונסולה הייתם צריכים לקנות באותו זמן מחשב חדש. כך שאחד ההבדלים הגדולים שרואים הוא שלאורך כל הזמן הזה, אצל הקונסולה תוכל לשחק במשחקים הכי חדשים כמו שצריך וחלק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכירו פה את הטלוויזיות, ושכחתי לציין את זה לפני...

בכדי לנצל את ה PS3 טוב חייבים ברזולוציה גבוהה (HDTV) שיש אותה רק למעטים...

לעומת זאת, במחשב אתה מחבר מסך, ויש לך רזולוציה גבוהה, וזה זול הרבה יותר!

לטלויזיה הרגילה יש רזולוציה נמוכה מאוד, שגם כרטיס ב 600שח יוכל בכיף לבצע את כל מה ש PS3 מבצע על מסך רגילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי לנצל את ה PS3 טוב חייבים ברזולוציה גבוהה (HDTV) שיש אותה רק למעטים...

לטלויזיה הרגילה יש רזולוציה נמוכה מאוד, שגם כרטיס ב 600שח יוכל בכיף לבצע את כל מה ש PS3 מבצע על מסך רגילה...

יש בזה משהו :) זה באמת בעיה :kopfpatsch:

ואני יודע שזה נשמע די צולע, אבל איזה תערוכה זו ה- 2006

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי לנצל את ה PS3 טוב חייבים טלוויזיה ברזולוציה גבוהה (HDTV) שיש אותה רק למעטים...

לטלויזיה הרגילה יש רזולוציה נמוכה מאוד, שגם כרטיס ב 600שח יוכל בכיף לבצע את כל מה ש PS3 מבצע על מסך טלוויזיה רגילה...

אתה חולם ועוד כותב על זה - קודם כל אפשר לנצל את ה-PS3 בצורה די טובה גם עם טלוויזיה רגילה, תאמין לי שסוני לא טיפשים והם לא יוותרו על רוב הצרכנים שקונים את ה-PS3 למען קומץ בעלי HDTV. שום כרטיס ב-600 ש"ח לא יוכל להציג את מה שה-PS3 וכרטיס המסך שלה מסוגלים להציג מפני שהכרטיס מסך של ה-PS3 חזק יותר מכל כרטיס שקיים בשוק. בנוסף לכל זה הארכיקטורה של קונסולות המשחק בנויה בשביל להציג את המשחקים על גבי טלוויזיה: אפשר לראות זאת ב-XBOX למשל שמכיל כרטיס מסך ששווה בערך ל- 3 יחד עם מעבד 3 וביחד הם מציגים תמונה מדהימה במשחקים ששווה להערכתי למחשב עם מעבד וכרטיס מסך שחזקים פי כמה וכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חולם ועוד כותב על זה - קודם כל אפשר לנצל את ה-PS3 בצורה די טובה גם עם טלוויזיה רגילה, תאמין לי שסוני לא טיפשים והם לא יוותרו על רוב הצרכנים שקונים את ה-PS3 למען קומץ בעלי HDTV. שום כרטיס ב-600 ש"ח לא יוכל להציג את מה שה-PS3 וכרטיס המסך שלה מסוגלים להציג מפני שהכרטיס מסך של ה-PS3 חזק יותר מכל כרטיס שקיים בשוק. בנוסף לכל זה הארכיקטורה של קונסולות המשחק בנויה בשביל להציג את המשחקים על גבי טלוויזיה: אפשר לראות זאת ב-XBOX למשל שמכיל כרטיס מסך ששווה בערך ל-GEFORCE 3 יחד עם מעבד פנטיום 3 וביחד הם מציגים תמונה מדהימה במשחקים ששווה להערכתי למחשב עם מעבד וכרטיס מסך שחזקים פי כמה וכמה.

XBOX1 כמו כל הקונסולות של הדור החולף תוכנן לטלויזיות רגילות

הPS3 והXBOX360 תוכננו לHDTV ולפי ביקורות שהיו ב360 למי שיש טלויזיה רגילה

האיכות הרבה פחות טובה בהרבה מישחקים ואין סיבה שלPS3 לא תיהיה אותה בעיה

ולמי ששאל על E3 -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=179700.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות הרבה פחות טובה מHDTV כמובן, אבל עדיין יותר טובה מקונסולות הדור הקודם

אני יכול לאמר לך שהיילו 2 נראה יותר טוב על ה360 גם במצב רגיל

McCartney המנע מתגובות כאלה, גבה את דבריך במקורות או תמצא טיעונים, ולא פשוט לזרוק איזה שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...