האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

כן, הומואים ולסביות זה סטייה ואין פה שום קשר לכפיה דתית. אם היינו חיים לפני כמה אלפי שנים האנשים האלו לא היו זוכים להפיץ את המטען הגנטי שלהם הלאה, אז כן הטבע "ברא" את התופעה אבל ישנם מספיק דוגמאות לפאשלות של הטבע. יחד עם זאת, העובדה שזו סטייה לא אומרת שיש משהו פסול בכך, כיוון שהחברה המערבית בימינו מקבלת אותם כפי שהם (יחסית לתקופות אחרות) אז אין שום בעיה, אף אחד לא מעונין לדחוף את האף שלו לחדר המיטות של אנשים אחרים ממילא.

לי אישית אין בעיה עם הומואים או לסביות, העדפה מינית של אדם היא עניינו הפרטי. אבל המצעד הזה בהרבה מקרים מפספס את המטרה ומעורר פרובוקציות מיותרות, במיוחד כשהוא מתקיים בעיר כמו ירושלים. ת"א עוד מילא, יש שם אוכלוסית הומאים\לסביות נכבדה, אבל גם אז אין שום צורך לעשות את זה על חשבון משלם המיסים (שהמארגנים ימצאו חסויות, לא נראה לי שתהיה בעיה).

חוץ מזה, אני מציע לך לשים גבול לליברליות שלך, על פי הטענות שלך אפשר לומר שפדופיליה או גילוי אריות היא דבר טבעי וזו הכפיה הדתית ששוטפת לנו את המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סטייה מינית? אדון בורג?

אכן, כן. מדובר בסטייה מינית.

מה אתה שתקבע מה היא סטייה? מי אתה שתקבע מהו "הנורמל" ? אל תגיד לי, דתי? לפי התגובה שלך ניראה לי שאתה מקבל הרבה מאד כסף על נכות נפשית.

העניין הוא שאתה לא יכול לקבוע מה היא הסטייה ומה הוא נורמל, לכל אחד יש את הערכים שלו, הנורמל שלך היא הסטייה שלי והנורמל שלי היא הסטייה שלך, הכל יחסי.

זה שכמה חבר'ה עם כמה כיפות החליטו שזה "תועבה" לא בערך אומר כך. זה רק עוד חלק מהכפייה הדתית, בינינו.

אם אני הייתי היחיד שאומר שמדובר בסטייה, אז היית אולי יכול לומר שמשהו לא בסדר אצלי. אבל, יש מליונים (אם לא יותר) שמחזיקים בדיעה שלי.

דרך אגב, אני בכלל לא דתי. אני אתיאיסט.

ולהזכירך, אם שכחת, גם את ההומואים ברא הטבע (ראה ערך: אלוהים) , אם הוא לא היה רוצה אותם הומואים, הוא היה בורא אותם סטריטים, כמוני, כמוך (?).

הטבע יצר את ההומואים, לכן זה דבר טבעי. (כל דבר שנוצר ע"י הטבע הוא טבעי, ואתה יכול לקפוץ ולהגיד מה שאתה רוצה עד מחר)

נכון, הטבע ברא את ההומואים. הם לא נוצרו במעבדה של איזה מדען מטורף. אבל, מה לעשות שהטבע בורא לפעמים סטיות ומוטציות? הטבע ברא גם את הדינוזאורים, והם נכחדו. בטבע, ההומואים היו אמורים להיכחד (איך הם אמורים להתרבות? לגברים הרי אין רחם, ולנשים אין פין).

סתם לידע כללי, ההומופובים הכי גדולים התבררו בסוף כהומואים, מן סוג של הדחקה.

וואו! עלית עלי! :kopfpatsch:

נ.ב.

שאלה לי אליך, נכבדי: האם אתה רואה את הפדופילים כסוטי מין, או שמדובר בדבר טבעי ומקובל (הרי, הטבע ברא אותם)? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינוזאורים היו מושלמים לתקופה שלהם... הם שלטו איזה 100 מליון שנה... פשוט הם לא הצליחו להסתגל לשינוי קיצוני של מטאורים, הרי געש וכו ששינו את העולם בזמן קצר מאוד (יחסית). האדם זה יצור שונה, ואלה שמשתתפים במצעד פשוט מקצינים את הסטייה שלהם.

זכר ונקבה אמורים להתרבות כדי לאפשר את המשך קיום המין, יש סטיות וזה מקובל עלי, אין לי שום דבר נגד הומואים או לסביות, זה לא אשמתם שהם כאלה, אני נגד ההקצנה של חיי המין שלהם והצגה שלו ברחובות בשיא הגועל וההקצנה.

הייתי מבין הפגנה עם שלטים ובסיגנון של מסיבה או משהו כזה, אבל להעביר במות עם גברים בחוטיני ובתנוחות שבכול יום אחר הם היו יושבים בכלא עליהם, בלי קשר לנטייה המינית שלהם? זה כבר משהו אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטייה המינית הזאת קיימת בטבע. למעשה, חיות שמסוגלות לקיים יחסים רק למען ההנאה (ולא למען ריבוי אוכלוסין) הן העיקריות שעושות זאת ולמעשה, מחוץ לעונת הזיווג, או כאשר אין רצון להביא צאצאים (מסיבה זאת או אחרת, בצורת, תקופת נדידה, מזג אויר קשה), הם מקיימים יחסים עם בני אותו המין.

גם לאכול חרא זאת סטייה, להתלבש בדראג זאת גם סטייה, אפילו cosplay תמים - הוא סטייה. ההבדל בין זה לפדופיליה שהצגת הוא שפדופיליה פוגעת בסביבה (במקרה זה, בילדים). זה שהומואים ולסביות אוהבים אחד את השני - אדרבה. אני אוהבת נשים אבל גם אותי מעצבן שאיזו לסבית בוטשה מתחילה איתי (הן יותר גרועות מגברים לפעמים). נכון, זה לא נעים, אבל זה דיי כמו שיתחיל איתי בחור מכוער שאני לא רוצה - בשתי המקרים אני אאיים לשבור כיסא על הראש. כל עוד הם לא פוגעים בסביבתם וכופים את עצמם על אחרים (כמו שפדופילים עושים) ושומרים על החוק אין שום סיבה לצאת נגדם.

אבל בהחלט מעצבנת אותי תופעת האוחצ'ות והאוחצ'ים. למה הם לא יכולים להיות כמו כולם?! למה לנסות להראות כמו נהג משאית כשאת בחורה או למה להראות כמו גיל ריבה כשאתה גבר ועוד לדבר מצחיק ולהתבכיין כשאנשים צוחקים עליך? :kopfpatsch:

אה, וזה שהם לא יכולים להתרבות - תגידו תודה, גם ככה יש יותר מדיי אנשים ואם תשאלו אותי, מרבית האוחצ'ים לא היו מסוגלים לגדל ילד. "איכס כאילו, חיתול עם קאקי כזה...". למרות שאם היו לי 2 אבות הומואים - הלוואי עליי. הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה - הומו ממוצע מרוויח הרבה יותר מהסטרייט הממוצע, כך שהייתי מאד מאד מפונקת. :D מה לעשות, לסטייליסטים ומעצבי פנים משלמים יותר ממהנדסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, היום במאה ה-21 הומואים יכולים להביא ילדים, לסביות ע"י תרומת זרע והפריה מלאכותית והומואים ע"י אם פונדקאית או סתם אימוץ...

ואם שכחת, אם אני סטרייט שמביא ילד עם בחורה סטרייטית, זה לא אומר שהילד יצא סטרייט... הומואים יש בשפע, הרבה יותר ממה שחושבים, יש הרבה שלא יוצאים מהארון בגלל אנשים כמוך שגורמים להם לחשוב שהומואים זאת סטייה מינית. אני מעריך שבסביבות 20 אחוזים מהאוכליסיה הם דו מיניים או הומואים. ובגלל מדכאים כמוך רק חלק מהם יוצא מהארון, והמצעד הזה דרך אגב בא להראות למדכאים כמוך שהם שוליים והם לא קובעים כלום.

אגב, החלק שלא יוצא מהארון חי ביסורים, לא פעם אחת ראיתי בלוגים של גייז דתיים שכותבים על היסורים שאוכלים אותם, מהידיעה שאם הם יצאו מהארון הרי שגורלם הוא לחיות ברחוב.

אני מאחל לך שיהיה לך בן הומו או ילדה לסבית, ולא בשביל להרע לך, חלילה. פשוט שתבין שהומואים הם לא מיוחדים, הם רגילים, כמוני וכמוך והם חיים אורח חיים רגיל ולא שונה ממה שאני ואתה חיים כסטרייטים.

בנוגע לשאלתך, שוב, אתה לא יכול לקבוע מהי סטייה מהעובדה הפשוטה שאתה לא יכול לקבוע מהי השלמות, ואפילו אם יש מליונים שאומרים שזאת סטייה, לא בהכרח כך הדבר. המליונים האלו הם סה"כ עוד אנשים כמוך, שמרנים שחושבים כמוך.

וגם פדופיליה היא לא סוג של סטייה מהעובדה הפשוטה, אתה לא יכול לקבוע מהו הנורמל! הנורמל שלי הוא לא הנורמל שלך, והנורמל שלך הוא לא הנורמל שלי.

ושלא תחשוב שאני בעד פדופיליה, אני לחלוטין נגד, זה ניצול של ילדים תמימים לצורך הנאה מינית שלא יכולים לדעת מה טוב להם. אך אני לחלוטין בעד פדופילים שלא תוקפים ילדים, סה"כ הם מסכנים, תחשוב שאתה לא היית יכול לממש את אהבתך עם בחורה, אותו דבר אצלהם.

הינוזאורים היו מושלמים לתקופה שלהם... הם שלטו איזה 100 מליון שנה... פשוט הם לא הצליחו להסתגל לשינוי קיצוני של מטאורים, הרי געש וכו ששינו את העולם בזמן קצר מאוד (יחסית). האדם זה יצור שונה, ואלה שמשתתפים במצעד פשוט מקצינים את הסטייה שלהם.

זכר ונקבה אמורים להתרבות כדי לאפשר את המשך קיום המין, יש סטיות וזה מקובל עלי, אין לי שום דבר נגד הומואים או לסביות, זה לא אשמתם שהם כאלה, אני נגד ההקצנה של חיי המין שלהם והצגה שלו ברחובות בשיא הגועל וההקצנה.

הייתי מבין הפגנה עם שלטים ובסיגנון של מסיבה או משהו כזה, אבל להעביר במות עם גברים בחוטיני ובתנוחות שבכול יום אחר הם היו יושבים בכלא עליהם, בלי קשר לנטייה המינית שלהם? זה כבר משהו אחר!

אתה שוכח שהומואים כן יכולים להתרבות, ע"י תרומת זרע והפרייה מלאכותית בלסביות ואם פונדקאית בגייז או אימוץ שזה לא ממש התרבות, אבל זה לא ספק יכול לעזור לילדים מסכנים שנזרקו לרחובות.

חבל שאתם מתייחסים להומואים כסטייה מינית, כי זאת לא. מעצם העובדה שהכל יחסי ואף אחד לא יכול לקבוע מהי סטייה. זה עוד מושג שהשמרנים המציאו...

אם הטבע ברא אותם כך, זאת לא סטייה. כי אם להזכיר לכל הדתיים שמתנגדים להומואים, הם נוצרו בידי אותו אחד שיצר אותם, לכן אם הם מתנגדים להומואים הרי שהם מתנגדים גם לזה שיצר אותם. אבל לכי תסבירי את זה לדתי... הוא יגיד לך "זה לא טבעי!!! הם צריכים להתגבר על יצר הרע!!!" הם והבולשיט שלהם... ניראה אותו הומו שנשאר עם הזין ביד. נו... עוד אידיוט. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מקווה מאוד לא להיות במצב הזה, אני ייתעצב מאוד אם הבן שלי יהיה הומו, לא כי זאת סטייה מהטבע וכל החארטה הזה, אלא כי אני יודע שהחיים שלו יהיו קשים יותר מחיים של בחור רגיל. אבל בכל זאת אני יקבל אותו איך שהוא ויתמוך בו כמה שאפשר .

אני הרבה יותר יתאכזב ממנו אם הוא יגדל להיות פשיסט קיצוני עם דעות חשוכות מימי הבניים , כבר עדיף שיהיה הומו , אבל שתהיה לו מינימום רגישות

וסובלנות לבני אדם ששונים ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום דוקטור, אני דו-מינית ואני יכולה להעיד - הרוב באמת לא נורמאליים. החבר הכי טוב שלי, עד לאחרונה, היה הומו. מה קרה? רבתי איתו. למה? כי מאז שהוא יצא מהארון הוא מתנהג כאילו הוא הצמיח ואגינה, מתנהג כמו איזה drama queen ונשמע כמו סדרה אידיוטית בערוץ 3 (הדרמות הישראליות) עם בדיחות קרש למה מצחיקות ו"אויש נו, אני מזה חרמן... לא הזדיינתי כבר שבועיים, בחיית את לא מכירה מישהו?". :kopfpatsch:

ושלא תבינו לא נכון, אנחנו מכירים מאז שהיינו בני 9.5 ו-10 אבל בזמן האחרון הוא פשוט בלתי-נסבל ומרבית ההומו-לסביים שפגשתי הם בדיוק ככה. אולי זה משהו אופייני לישראל שהם כולם מתנהגים פשוט כמו פריחות מצויות עם פסקול של "השיר שלנו" אבל הם ממש ממש לא "נורמאליים". הנורמאליים הם התופעה הנדירה ויצא לי לשבת ולדסקס עם בחורה לסבית בפאב (סטרייטי) לפני כמה חודשים. נראתה נורמאלי, דיברה נורמאלי, התנהגה נורמאלי והכל והסתדרנו מצויין, דיברנו על דברים רגילים, היא סיפרה לי על אחותה שהיא דואגת לה כי היא מתנהגת כמו מטומטמת אני.... אמרתי "כן כן, זה לא בסדר" כי הייתי שיכורה ולא היה לי מה להגיד. תענוג ממש. לעומת זאת פעם הלכתי עם חברים מהתיכון וחברים שלהם לפסטיבל האוכל ההוא שהיה בר"ג בפארק הירקון. היה שם עוד מישהו שהיה איתי בחטיבה ובתיכון והחליט שהוא דו-מיני (בסדר) והביא איתו ידיד הומו. ההתנהגות שלהם היתה כל כך בוטה שהיה לי פאדיחה להיות לידם וכמה שניסיתי להיות נחמדה - רציתי לזרוק אחד מהם לתוך סיר של שמן רוטח. רובם פשוט מוציאים לי את הג'ננה והמצעד הזה פי כמה וכמה. למה להם לא מגיע? כי יש דברים שבאים לפני חומר סיכה אנלי ודילדו דו-צדדי וזה רווחת החברה. שעם הכסף הזה העירייה תבנה מתנ"ס לילדים מועטי יכולת מדרום ת"א (אין להם כלום שם!) או מועדון קשישים או סיפרייה - משהו שיהיה לרווחת כלל האוכלוסיה ולא רק אלו עם החוטיני והנוצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, היום במאה ה-21 הומואים יכולים להביא ילדים, לסביות ע"י תרומת זרע והפריה מלאכותית והומואים ע"י אם פונדקאית או סתם אימוץ...

ואם שכחת, אם אני סטרייט שמביא ילד עם בחורה סטרייטית, זה לא אומר שהילד יצא סטרייט... הומואים יש בשפע, הרבה יותר ממה שחושבים, יש הרבה שלא יוצאים מהארון בגלל אנשים כמוך שגורמים להם לחשוב שהומואים זאת סטייה מינית. אני מעריך שבסביבות 20 אחוזים מהאוכליסיה הם דו מיניים או הומואים. ובגלל מדכאים כמוך רק חלק מהם יוצא מהארון, והמצעד הזה דרך אגב בא להראות למדכאים כמוך שהם שוליים והם לא קובעים כלום.

אגב, החלק שלא יוצא מהארון חי ביסורים, לא פעם אחת ראיתי בלוגים של גייז דתיים שכותבים על היסורים שאוכלים אותם, מהידיעה שאם הם יצאו מהארון הרי שגורלם הוא לחיות ברחוב.

אם אני לא טועה, אז הגן האחראי לסטייה ההומוסקסואלית אצל גברים מגיעה מהדודה. אם לדודה אין את הגן הזה, אז אין סיכוי שהילד יהיה הומו, אלא אם כן הוא יושפע מהסביבה ומאנשים דפוקים כמוך שאומרים שהומואים זה נורמלי.

יש אפשרות לבטל את תופעת ההומוסקסואליות באמצעות טיפול גנטי.

אני מאחל לך שיהיה לך בן הומו או ילדה לסבית, ולא בשביל להרע לך, חלילה. פשוט שתבין שהומואים הם לא מיוחדים, הם רגילים, כמוני וכמוך והם חיים אורח חיים רגיל ולא שונה ממה שאני ואתה חיים כסטרייטים.

אני יכול לאחל לך שהילדים שלך יחלו בסרטן, אבל אני לא עושה את זה מכיוון שאני תרבותי.

בכלל, נראה לי שאתה חי על איזה ורוד. הומואים הם לא רגילים - הם "מיוחדים", בדיוק כמו שאנשים מוגבלים (נכים) הם "מיוחדים". כמו-כן, הם ממש לא מנהלים אורח חיים רגיל.

בנוגע לשאלתך, שוב, אתה לא יכול לקבוע מהי סטייה מהעובדה הפשוטה שאתה לא יכול לקבוע מהי השלמות, ואפילו אם יש מליונים שאומרים שזאת סטייה, לא בהכרח כך הדבר. המליונים האלו הם סה"כ עוד אנשים כמוך, שמרנים שחושבים כמוך.

אני לא קובע מהי שלמות, אבל אני בהחלט יכול לקבוע מהי הנורמה. יש מינים שמתרבים באמצעות מין אחד. אבל במין האנושי, ההתרבות מבוצעת באמצעות יחסי מין בין גבר ואישה (הגבר מכניס את הפין שלו לפות של האישה, הזרע מפרע את הביצית ברחם, ואחרי תשעה חודשים נולד תינוק). יחסי מין חד-מיניים (בין שני זכרים או בין שתי נקבות) הם בגדר סטייה.

דרך אגב, זה ממש לא קשור לשמרנות. זאת תועבה (מבחינת הטבע, לא מבחינת הדת), וזה דוחה (ביחוד כשמוסיפים לזה את אורח החיים ההומוסקסואלי).

אמרתי כבר שאני בכלל אתיאיסט.

[glow=red,2,300]וגם פדופיליה היא לא סוג של סטייה[/glow] מהעובדה הפשוטה, אתה לא יכול לקבוע מהו הנורמל! הנורמל שלי הוא לא הנורמל שלך, והנורמל שלך הוא לא הנורמל שלי.

ושלא תחשוב שאני בעד פדופיליה, אני לחלוטין נגד, זה ניצול של ילדים תמימים לצורך הנאה מינית שלא יכולים לדעת מה טוב להם. אך אני לחלוטין בעד פדופילים שלא תוקפים ילדים, סה"כ הם מסכנים, תחשוב שאתה לא היית יכול לממש את אהבתך עם בחורה, אותו דבר אצלהם.

תודה רבה! בזה הרגע הוכחת לי שאתה !@#$% אם אתה חושב שפדופיליה היא לא סטייה. :bash:

זה שהתקשורת משפיעה על ילדים קטנים שנוחים להשפעה, ו"מחנכים" אותם שהומוסקסואליות זה דבר טבעי, לא נקרא ניצול? אתה באמת חושב שילד סטרייט שיש לו הורים הומואים (לאו דווקא ביולוגיים) לא יושפע "לבחור" באורח חיים הומואי?

אולי תיתן את הילד שלך לאיזה פדופיל ש"ישחק" איתו, ואתה תשגיח שהוא לא "יתקוף" אותו (הוא הרי מסכן)? :s07:

אתה שוכח שהומואים כן יכולים להתרבות, ע"י תרומת זרע והפרייה מלאכותית בלסביות ואם פונדקאית בגייז או אימוץ שזה לא ממש התרבות, אבל זה לא ספק יכול לעזור לילדים מסכנים שנזרקו לרחובות.

תרומת זרע והפריית מבחנה הם דברים פסולים בעיני.

לגבי אימוץ, הפקרה של ילדים בידי זוגות חד-מיניים היא בגדר פשע (כמו שאף אחד לא היה רוצה שהילד שלו ימסר לאימוץ ע"י פדופיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם מתייחסים להומואים כסטייה מינית, כי זאת לא. מעצם העובדה שהכל יחסי ואף אחד לא יכול לקבוע מהי סטייה. זה עוד מושג שהשמרנים המציאו...

אם הטבע ברא אותם כך, זאת לא סטייה. כי אם להזכיר לכל הדתיים שמתנגדים להומואים, הם נוצרו בידי אותו אחד שיצר אותם, לכן אם הם מתנגדים להומואים הרי שהם מתנגדים גם לזה שיצר אותם. אבל לכי תסבירי את זה לדתי... הוא יגיד לך "זה לא טבעי!!! הם צריכים להתגבר על יצר הרע!!!" הם והבולשיט שלהם... ניראה אותו הומו שנשאר עם הזין ביד. נו... עוד אידיוט. ::)

אני לא מתייחס להומואים כסטייה מינית... סטייה מינית זה כשמישהו אוהב שמחשמלים לו את הפיטמות במהלך האקט, או חונקים אותו או דוחפים לו דילדו ענק לתחת (לגבר סטרייט... יש כאלה שלא גומרים בלי זה...). הומואים הם סטייה של הטבע או בעייה פסיכולוגית.

כמו שדריה מתארת, הרבה הומואים שיוצאים מהארון לא ממשיכים להתנהג רגיל כמו שהם התנהגו לפני היציאה, אלא נעשים פסיכים שצועקים "צומי" 24\7. הם עושים מזה עניין יותר גדול משאר האנשים בחברה, גם אלה ששונאים אותם. זה האמת לא איכפת לאף אחד עם מי הם מז***נים, אבל הם מתעקשים לדחוף את זה לפרצוף של כל מי שרואה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודוגמא למה שדריה אמרה,

היו לי שני חברים טובים שיצאו מהארון בערך באותו זמן(לא אחד עם השני, הם בכלל לא מכירים אחד את השני).

עם אחד נשארתי בקשר ועם השני לא.

למה?

כי אחד פשוט התחיל לאהוב גברים במקום נשים וזה בסדר, חייו נמשכו כרגיל והוא נשאר אותו אחלה בן אדם שאהבתי כחבר שהוא גם היה סטרייט.

אבל השני... אוי השני... כמו שדריה אמרה, הוא הפך את זה שהוא הומו לדרך חיים וזה מגעיל, כל מסיבה שהוא מגיע אליה הוא מגיע עם סטיקרים, דגלים של הומואים ושאר אביזרים, הוא גם מתלבש מאוד "הומואי" מה שנקרא ושמעירים לו על זה הוא פותח בצרחות ש"יש לי זכות לקבל מאחור!!!!" ו"הומו זה גאווה!!!" ושאר דברים מציקים.

מה? אני חוגג את זה שאני סטרייט?

כל אדם שחייו מתרכזים סביב חייו המיניים הוא אפס, גם אם סטרייט וגם אם הומו.

לעשות מצעד בירושלים זה טימטום, כי כמו שכבר אמרתי המצעד הוא לא לזכר שום דבר, הוא מסיבה אחת גדולה, גדולה ומגעילה שבאמת אין שום סיבה להביא את זה לעיר הקודש ולהראות את זה לשומרי המסורת שם.

איש איש באמונתו יחיה וכמו שלמרות שאני אוכל חזיר ומגדיר את עצמי כאתאיסט(למקרה ש"חשדתם" אני יהודי 100% -_-) זה לא אומר שאני מתחיל לרמוס ספרי תורה או אוכל חזיר ביום כיפור ליד שומרי מסורת. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה למה?

בגלל שיש אנשים שהטבע החליט שהם לא ראויים להוליד ילדים.

מעבר לכך, בטווח הארוך הפריית מבחנה טומנת בחובה סכנה של איבוד היכולת של המין האנושי להוליד ילדים בצורה טבעית (אין לנו זנב כי לא השתמשנו בו), ואסון ברמה גלובאלית שיפגע ביכולת הטכנולוגית שלו עשוי להכחיד את המין האנושי, שהיה יכול להמשיך לשרוד אם היתה לו את האפשרות להתרבות בצורה טבעית ללא צורך במכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...