מחיר הלחם מתייקר - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר הלחם מתייקר

rk666

Recommended Posts

אוקיי, אז איפה לדעתך צרייך לקצץ? בואו נוסיף לזה את הבזבזנות בצה"ל. לא ייתכן שכל פלוץ בקרייה יקבל עכבר מחשב בסך 500 שקלים ומסכים של 7000 כאשר יש חיילים שאין להם מה לאכול (או שהאוכל נראה ומתנהג כאילו כבר אכלו אותו) ולובשים מדים מגעילים משנת 79 (או שרק אני קיבלתי כאלו?) וישנים על סמיכות ומזרנים עם סקביאס וחרטוטים.

יש כסף, יש ועוד איך. הבעיה היא שהוא תמיד איכשהו מגיע למקום הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממתי סוציאליזם עוזר לכלכלה?

מה זה יפתור בדיוק?

זה גם משהו... התקציבים האלה בסידרי גודל של כמה מליונים, ועם עוד קצת מאמץ אני בטוח שאפשר לסדר סיבסוד הולם למוצרי הבסיס.

אני לא יודע מה עלות הסבסוד של כל מוצרי הבסיס, אבל אני מבטיח לך ששכר החכ"ים זה לא מה שיעזור

Vitnir:לא יודע מה עבר עלייך, אבל את ממש ממורמרת על הצבא משום מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir, הכסף פשוט עובר ביותר מידי ידיים ויותר מידי מסננות... מערכת בירוקראטית מסורבלת ולא יעילה...

עמרי, לא דיברנו רק על שכר הח"כים... דיברנו גם על כל מיני תקציבים והטבות שהם מקבלים, ועל שיפוצים כל חצי שנה...

סוציאליזם יקטין את האינפלאציה ויעודד את השכבות החלשות ללמוד ולחפש עבודה עם שכר הוגן... אין לי כוח להרחיב על זה וזה גם לא הנושא עכשו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוציאליזם לא עושה/עשה שום דבר טוב

הוא בטח לא מעודד ללכת וללמוד

ועוד יותר בטוח שזה לא מה שאנחנו צריכים בארץ

(ואינפלציה זו ממש לא הבעיה שלנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir:לא יודע מה עבר עלייך, אבל את ממש ממורמרת על הצבא משום מה

לפי מה שהיא עברה בצבא היא צודקת לגמרי... וכל אדם שהיה בצבא מכיר את הפערים העצומים - החיילים בקריה שלהם יש חדר אוכל עם מבחר ענקי ועם אוכל שהולך די הרבה פעמים לפח לעומת חיילים במוצב שמקבלים הקצבות של אוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם להוריד את המחיר של הלחם לשקל

השאלה על חשבון מה זה בא.

המממ.... בוא נחשוב,

על חשבון של הבנ* ז*נות האלה מהפוליטיקה! המשטרה! הצבא! ומשרד הבטחון!!!

וכל מיני קבלני חוץ( קרוב משפחה של זה וזה) שזוכים במכרזים של המדינה ומקבלים הון תועפות!!!

ואין לי כוח לפרט על עוד תופעות כאלה שרובכם בטח מכירים...

בקיצור בעעעע :bash::pissed::nixweiss::kopfpatsch: המדינה שלנו מתדרדרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה, האדישות.

האדישות היא התכונה הכי גרועה שיש בבני-אדם, פשוט אני לא מכיר תכונה יותר הרסנית מזאת.

האדישות זה אחד המאפיינים החזקים של העם היהודי, לכל אורך ההיסטוריה אתה תמצא את עם או העם היהודי אדיש.

למה הלחם מתייקר? אין לנו בארץ חוק שמגביל את המחיר כמו בצרפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היא לא יכולה זה כמו שהמדינה לגיד לך לא לעמוד על הראש!

לדעתי מוכרי ומייצרי הלחם צריכים לאתור לבתי המשפט העליון בכל מדינה שיש הגבלה כזאת,זאת פשוט חוצפה של המדינה! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש. זה הדיון הראשון שאני זוכר שנמשך כל הלילה...

יש כל כך הרבה מאיפה לקצץ שזה לא יאומן, השחיתות בדרגים הגבוהים במדינה הזאת כמעט בכל תחום כבר יוצאת מכל החורים.

פעם ההנהגה, היתה הנהגה שצמחה מהעם הנהגה של פועלים, אני לא אומר שלא היתה שחיתות מסויימת, אבל ראית פעם את הצריך של בן-גוריון? הוא חיי לו בצנעה, וניהל את המדינה כמו גדול.

אני ממש לא מבין אתכם אנשים, מחר יעלה המחיר של X1900XT אז אתה תקפצו בצעקות שהמדינה צריכה לסבסד את עליית המחיר? :kopfpatsch:

יחי הקפיטליזם :yelclap:

אתה טיפש, מה אתה קשור עכשיו? אני מדבר פה על מצרך בסיסי שאוכלים כל יום, אני לא רואה אותך בולס לארוחת בוקר איזה X1900XT...

אני לא מדבר איתך על כרטיס מסך שעולה כמה אלפי שקלים (באמת שאין לי מושג כמה הוא עולה).

אתה פשוט לא יאומן.

גם ההודעה האחרונה שלך נובעת מ2 סיבות: 1) אתה חיי טוב, במשפחה מבוססת כלכלית ואין לך דאגות על הראש. 2) אתה עדיין לא התבגרת

האדישות זה אחד המאפיינים החזקים של העם היהודי, לכל אורך ההיסטוריה אתה תמצא את עם או העם היהודי אדיש.

זה לא נכון, לא לאורך כל ההיסטוריה, אבל אתה ראית בעצמך, בתקופה בה היינו אדישים, נחתו עלינו כל האסונות.

למה הלחם מתייקר? אין לנו בארץ חוק שמגביל את המחיר כמו בצרפת?

יש, אבל זה יותר בגדר תקנה, שהממשלה יכולה לשנות בכל עת (כמעט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהיא עברה בצבא היא צודקת לגמרי... וכל אדם שהיה בצבא מכיר את הפערים העצומים - החיילים בקריה שלהם יש חדר אוכל עם מבחר ענקי ועם אוכל שהולך די הרבה פעמים לפח לעומת חיילים במוצב שמקבלים הקצבות של אוכל.

זה לא לגמרי מדוייק לגבי המוצבים... בד"כ יש יותר אוכל ממה שהחיילים יודעים, במקררים, והטבחים לא עושים איתו שום דבר...

ובכול זאת, אם המוצב לא מנצל את האוכל שיש לו (איזה 5 סוגי בשר, נקניקים ועוד כמה דברים נחמדים שיש בד"כ...) אז הוא גם לא מזמין מלאי חדש... לעומת בסיסים שבהם בד"כ יש טבחים טובים שמנצלים הכול, ואפילו יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש. זה הדיון הראשון שאני זוכר שנמשך כל הלילה...

יש כל כך הרבה מאיפה לקצץ שזה לא יאומן, השחיתות בדרגים הגבוהים במדינה הזאת כמעט בכל תחום כבר יוצאת מכל החורים.

פעם ההנהגה, היתה הנהגה שצמחה מהעם הנהגה של פועלים, אני לא אומר שלא היתה שחיתות מסויימת, אבל ראית פעם את הצריך של בן-גוריון? הוא חיי לו בצנעה, וניהל את המדינה כמו גדול.

אתה טיפש, מה אתה קשור עכשיו? אני מדבר פה על מצרך בסיסי שאוכלים כל יום, אני לא רואה אותך בולס לארוחת בוקר איזה X1900XT...

אני לא מדבר איתך על כרטיס מסך שעולה כמה אלפי שקלים (באמת שאין לי מושג כמה הוא עולה).

אתה פשוט לא יאומן.

גם ההודעה האחרונה שלך נובעת מ2 סיבות: 1) אתה חיי טוב, במשפחה מבוססת כלכלית ואין לך דאגות על הראש. 2) אתה עדיין לא התבגרת

זה לא נכון, לא לאורך כל ההיסטוריה, אבל אתה ראית בעצמך, בתקופה בה היינו אדישים, נחתו עלינו כל האסונות.

יש, אבל זה יותר בגדר תקנה, שהממשלה יכולה לשנות בכל עת (כמעט).

תעשה טובה ואל תקרא לי טיפש,דבר יפה!

נכון אני חי במשפחה עומדת טוב כלכלית אבל הם הגיעו לזה בעצמם בלי עזרה של אחרים ככה שמגיע לנו :)

הX1900XT הוא סתם דוגמה למוצר שחנות פרטית מוכרת למדינה אין זכות להגיד למוכרים פרטיים בכמה למכור את הסחורה שלהם :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...