מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול?

daniel_geva

Recommended Posts

• תגובות 237
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נזכרתי. כשהייתי בת שנתיים הייתי בחווה של סבתא שלי והיה שם מלא פטל אדום שנהגתי תמיד לקטוף. אני מכורה לזה. עכשיו קטפתי אחד ושמתי בפה בשביל לגלות שעל צידו החבוי מעיני ישב ג'וק כזה מסריח (לרוסים, Klop מי שמכיר) ואני מביאה לעיסה ופתאום הדבר הזה משפריץ לי בפה. בעעע!!! זה היה מר כזה ומוגלתי ודוחה...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, מי שרוצה לדעת, נחש מטוגן tastes like chicken :lol:

וגלידת שום זה חביב, צדפה לא מבושלת זה ממש טעים וגלידת וואסבי ג'ינג'ר זה רשמית, הדבר הכי מפחיד שאי פעם אכלתי.

לא רק שזה חריף בצורה יוצאת דופן, אני גם לא סובל ג'ינגיר(רק אני חושב שיש לזה טעם של סבון? :screwy:) אז זה בכלל נורא ואיום, אבל גמעתי במהירות 4 ליטרים של מים כמה שניות לאחר מכן, אז החריפות התאזנה :lol:

מילא ג'ינג'יר, פעם אכלת סבון?! :smile1:

הכי נועז... הייתי בדרום קוריאה בסאול, ושם תולעי משי זה מעדן.. מכניסים את זה לתוך עוגות. יום אחרי שאכלתי את העוגה (עד שראיתי שם כל מיני חוטים כמובן) וטיילתי לי להנאתי בשוק, נזכרתי בריח המוזר. זה מסביר למה באותו בוקר, אגב, השירותים שינו את צבעם מלבן לחום :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, האסלה נראית אח"כ כאילו משהו התפוצץ שם. :-X

מה? איך עוד אף אחד לא אמר אוכל צבאי? :lol:

אכלתי אוכל צבאי בגיבושים והיה מצויין! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי. כשהייתי בת שנתיים הייתי בחווה של סבתא שלי והיה שם מלא פטל אדום שנהגתי תמיד לקטוף. אני מכורה לזה. עכשיו קטפתי אחד ושמתי בפה בשביל לגלות שעל צידו החבוי מעיני ישב ג'וק כזה מסריח (לרוסים, Klop מי שמכיר) ואני מביאה לעיסה ופתאום הדבר הזה משפריץ לי בפה. בעעע!!! זה היה מר כזה ומוגלתי ודוחה...!

זה הג'וק הזה שמוצץ דם?

ואייי איך אמא שלי הפחידה אותי עם זה כשהייתי קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלפל חריף (רגיל) נחשב לנועז? ::)

כוס

:lol:

האמת שאני חושב על זה, שהייתי ממש קטן אהבתי להכניס הכל לפה ומשום מה גם אהבתי לתפוס ג'וקים ולקלף להם את הכנפיים, ולהכניס את הג'וק לפה

זה לא נחשב. ילדים קטנים מכניסים כל דבר לפה (חוץ מאוכל). :hat:

גלידת וואסבי וג'ינגיר

!!!WASSUP :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא ג'ינג'יר, פעם אכלת סבון?! :smile1:

ידידה שלי סיפרה לי שפעם אחת הביאו לה סבון מתנה והיה לזה ריח ממש טוב אז היא ישבה והריחה את זה איזה חצי שעה ואז היא אומרת למי שהביאה לה את זה שהיא חייבת לקחת ביס

השנייה כמובן ישר אמרה לה שהיא מפגרת ואסור לקחת ביס מסבון אבל הידידה הזאת החליטה שמשהו שמריח כ"כ טוב חייב להיות טעים...

(תנחשו לבד את ההמשך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אכלתי עט אבל זה עוד היה טעים לעומת:

במסיבה של חבר סתם אני ועוד כמה חברים כמו כל הילדים הקטנים עשינו "שיקועים" סחוג, טחינה, קולה XL, חציל, פלפל......

פתאום באתי בצחוק לאכל אתזה ואז אמרתי לעצמי למה לא? מה יכל לקרות לי :s05: אז סמתי ביס... :silly: (ורצתי לשירותים)

אך כמה שזה היה מגעיל :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד מהסדרות שהשתתפתי בהן מטעם "אחרי!", בפסח של שנה שעברה היתה בעיה שהמצות לא הגיעו, לכן כל מה שהיה לנו לאכול היו ירקות (מלפפון פילפל ועגבניה) וממרחים (שמנת גבינה למריחה ושוקולד).

להלן התוצאות:

מלפפון עם שוקולד

פילפל עם גבינה

עגבניה עם שמנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה. מה תולעי משי?

הייתי שם, לא זכורות לי תולעי משי בשום דבר שאכלתי.

אני חושב. :-X

יש את זה בשוק בסיאול, כולו מסריח בגלל זה, כל הזקנות שמה מטגנות את זה ומוכרות. מסריח אחושרמוטה. אפשר לקנות את זה בשימורים בדיוטי פרי שמה. ושחכתי משהו - לא הפסדת כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד מהסדרות שהשתתפתי בהן מטעם "אחרי!", בפסח של שנה שעברה היתה בעיה שהמצות לא הגיעו, לכן כל מה שהיה לנו לאכול היו ירקות (מלפפון פילפל ועגבניה) וממרחים (שמנת גבינה למריחה ושוקולד).

להלן התוצאות:

מלפפון עם שוקולד

פילפל עם גבינה

עגבניה עם שמנת

תגיד באיזה חודש של העריון שלך זה היה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...