האם האבולוצייה באדם עצרה? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם האבולוצייה באדם עצרה?

overload

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת, אחרי הפעם השנייה שלי בגרמניה אני חושב קצת אחרת.

העם הגרמני יפה, גבוהים, רזים אבל עדיין "רחבים", ואחרי החרבה של מדינה הם הפכו אותה למדינה הכי מתקדמת באירופה.

אבל עדיין - אין שום סיבה לכל השיבוח גזע

חוץ מחיזוק הגזע האנושי - אבל אין שום סיבה לזה אחרי שאנחנו המין הכי חזק גם ככה

צריך שוני וחולשות - כי אם לא, גם אין שום סיבה נגד לשבט גנטית אנשים "מושלמים" ולעשות את כולם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את הסרט "מה קרה בגטאקה?" סרט מעולה, מדובר על זמן שבו כבר יוצרים אנשים במעבדה וכו'.

בקיצור, אחד שנולד מילודה טבעית (ללא שום נגיעה של רופא שאותו עובר יהיה ספורטאי\חכם\רואים 6\6 וכו') הצליח הרבה יותר מאחיו שנולד מלידה "טכנולוגית"

אני ממליץ לכולם לראות את הסרט, ניתן להסיק מהסרט שאין דבר העומד בפני הרצון (הוא רצה לטוס לחלל ובסוף טס :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שבעוד 1000 שנים מרוב שהטכנולוגיה תתערב(יותר מדי..) אנחנו נוכל כמו שגם היום כבר אפשר איך יהיו הילדים שלנו.. עם איז עיניים.. איזה שיער! יותר מדי.. הגענו לאבולוציה מספיקה והגיעה הזמן שלא נתערב בה יותר.. נכון? :bash:

או שבסוף כולנו נגמור כמו פרנקנשטיין.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבירת ידע והבנת תפיסות מדעיות כמו תורת הקוואנטים דורשת הסתגלות של המוח למצב חדש, שבו לא מבינים רק את מה שרואים ונראה לנו הגיוני. יש דברים שאנחנו לא מסוגלים לראות כי מה שנמצא לנו מול העיניים לא נראה הגיוני: עשו ניסוי כזה, לקחו אדם, נתנו לו להסתכל על כיסא ובדקו את האיזורים הפעילים במוח שלו בזמן שהוא התרכז בכיסא. אחר כך קשרו לו את העיניים, ואמרו לו לדמיין כיסא, ובדיוק אותם איזורים, ובאותה עוצמה פעלו. זה מעלה את השאלה: האים מלתחילה הוא ראה את הכיסא, או ששמו לו משהו שהוא לא מודע לקיום שלו, והוא דימיין את הכיסא כל הזמן?

יש גם את הסיפור שכשקולומבוס הגיע לאמריקה האנדיאנים לא יכלו לראות את הספינות שלו במשך כמה ימים למרות שהן עמדו כמה מטרים מהם בתוך המים, כי הם לא ידעו ולא האמינו שדבר כזה יכול להיות, ורק אחרי שהם שמו לב שיש גלים מוזרים, הם פיתאום הבינו שיש משהו בתוך המים וראו את הספינות.

מי יודע אם דבר דומה לא קורה לנו עכשו? אנחנו צריכים לעבור שינוי מהותי במערך העצבים במוח כדי להיות מסוגלים לראות דברים שהיום הם רק תיאוריות.... וזה אני מאמין יהייה השלב הבא של האבולוציה.

עוד משהו שגילו: המוח שלנו מעבד (processing..) רק איזה 10 אחוז מכמות המידע שנקלט. מה מכיל אותו מידע שלא מעובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז תתעלם מזה.

דבר נוסף: בכול רמה קוואנטית יכולים להיות שני חלקיקים, אז מה מונע מהיקום להיות כפול? נגיד שבמציאות יש כל דבר פעמיים בעצם, אבל בגלל שלנו זה לא נראה הגיוני אנחנו רואים את זה רק פעם אחת?

(אם זה לא הגיוני מה שרשמתי אז נא להתעלם גם מזה... לילה טוב :sleep:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שגילו: המוח שלנו מעבד (processing..) רק איזה 10 אחוז מכמות המידע שנקלט. מה מכיל אותו מידע שלא מעובד?

אם גילו את זה, אני מניח שהחוקרים בעצמם היו מודעים לכל ה-100% (בשביל לדעת שנקלטו רק 10%). ככה שייתכן, במידה וזה נכון, שאני קולט 10% מסוימים ואתה קולט 10% אחרים לגמרי מתוך מכלול ה-100%. מה שלא נשמע הגיוני בכלל האמת. אלא אם ה-10% הם אותם ה-10%, ואז איך החוקרים היו מודעים מלכתחילה ל-100% בהיותם בני אדם? ואם לא היו מודעים ל-100%, איך ידעו שהכמות המעובדת עומדת על 10%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז תתעלם מזה.

דבר נוסף: בכול רמה קוואנטית יכולים להיות שני חלקיקים, אז מה מונע מהיקום להיות כפול? נגיד שבמציאות יש כל דבר פעמיים בעצם, אבל בגלל שלנו זה לא נראה הגיוני אנחנו רואים את זה רק פעם אחת?

(אם זה לא הגיוני מה שרשמתי אז נא להתעלם גם מזה... לילה טוב :sleep:)

הא? אתה מדבר על סופר סימטריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]it's an urban myth and it's bullshit...

you use 100% of your brain.

those some people seem to use 100% of 0.

and I'm sorry to tell you, there are higher life forms, there are the moderators, which can make a person mute or even disappear, with their power of mind alone (and a keyboard, PC and an connection, preferably a broadband with high upload). and there are even higher life forms, called webmasters, though ours is an anomaly! not like neo from the matrix anomaly, more like the rain man. ;) [/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...