האם האבולוצייה באדם עצרה? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם האבולוצייה באדם עצרה?

overload

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מדענים שאומרים שתורת האבולוציה של דרווין אינה נכונה.. ושזה לא איזשהו גן שצץ באופן רנדומלי ואם הוא יותר טוב מהשאר הוא ישרוד... יש שאומרים שזה לא רנדומלי בכלל.. ואז האבולציה באדם לא נעצרה... ואנו פשוט לאט לאט מפתחים את מה שאנחנו משתמשים בו הכי הרבה (המוח) ומזניחים את הדברים הפחות חשובים (כמו בהונות).

נ.ב

אני לא המצאתי את התאוריה הזאת... כאשר הייתי באוניבריסטה שאלתי איזשהו פרופסור למשהו בקשר לזה... והוא אמר לי את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה חושב שמדענים רציניים עושים? הם לא מחפשים תרוצים? רק שהם גם מנסים להוכיח את התרוצים שלהם...

מדען אף פעם לא מנסה להוכיח טענות של עצמו, הוא מנסה לשלול טענות של אחרים(לפעמים גם של עצמו).

כל הקטע במדע זה לשלולל דברים.

הוכחה זה רק במתמטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדען אף פעם לא מנסה להוכיח טענות של עצמו, הוא מנסה לשלול טענות של אחרים(לפעמים גם של עצמו).

כל הקטע במדע זה לשלולל דברים.

הוכחה זה רק במתמטיקה.

:s05:

ואני חשבתי לתומי שמדענים נותנים הסבר לתופעות ואז מנסים להוכיח את הטענה בצורה נסיונית, וככה מקדמים את המדע, במקום לנסות ולשלול טענות של אחרים...

ואם יש טענות שדורשות שלילה, איך הן נוצרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת קורס בשיטות מחקר.

בניסוי רק שוללים טענות. אי אפשר להוכיח טענות בניסוי (כמובן שאם אתה יכול לנסח את הטענה בצורת שלילה ואח"כ לבדוק את זה - אז הוכחת את זה).

לדוגמה אתה לא יכול להוכיח שעבודה בשפת תיכנות X יותר יעילה מעבודה בשפת תכנות Y.

אתה יכול להוכיח שלמטרה הספציפית שבדקת בניסוי, שפה Y לא יותר יעילה משפה X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי תיכנות זה "מדע" ???

טענות בפיסיקה מנסים להוכיח, או מחפשים סיבות לתופעה בלי הנחות מוקדמות, ובודקים את כל הגורמים הרלוונטיים עד שמוצאים את הגורם המשפיע, או ששוללים את כל הסיבות שנבדקו, או שמוצאים סיבה אחרת... אבל לא מנסים להוכיח שטענה מסויימת שגוייה... זה לא מוביל לשום מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית יודע על מה אתה מדבר אז היית יודע שאתה טועה. אתה לומד הנדסה אז כנראה לא לימדו אותך את זה. תשאל ד"ר אצלך או מישהו שלומד סוציולוגיה ותראה שככה עושים "מדע".

התיכנות היה דוגמה. זה בכלל לא קשור לשפות תיכנות.

במדע ניתן רק לשלולל טענות, הוכחה היא רק הוכחה מתמטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...