מה ההבדל בין ATI tools לATI tray tools ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ATI tools לATI tray tools ?

סקיווקר

Recommended Posts

הtray tools הוא יותר קאטאליסט "קל" מאשר תוכנת OC.(התוכנה הזאת שיגעה לי את השכל שניסיתי לעשות איתה OC,היא עשתה downclock לכרטיס שלי והחליטה שזה הדיפולט שלו)

הATI tools הוא תוכנת OC.

המליצו לך על הATI tools.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות...

זה לא CATALYST. המילה הזאת פירושה זרז - כלומר - CATALYST זה הדרייבר עצמו.

תוריד רק את הדריבר ללא CATALYST CONTROL CENTER

ותתקין ATI TRAY TOOLS.

תוכנת OC מעולה לדעתי. היא עושה OC אוטומאטי ויש לה המון אופציות, והדבר הכי חשוב - היא קלילה ביותר, לא כמו ה CCC של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ה ATI TRAY TOOLS תוכנה קלילה שלא כמו ה ATI TOOL נתנה לי להתקדם קצת יותר ב O.C שלי כמו כן יש לה אופציות רבות,אחת השימושית ביותר היא האופציה להציג On-Line במשחק נתונים רבים כגון:טמפ' של הכרטיס ו FPS :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי כבר ATI TOOLS לפני שראיתי שאתם ממליצים על השניה. עכשיו אני שוקל גם להוריד את השניה.

לגבי CATALYST היא כבר מותקנת אצלי, יש מצב להוריד אותה ללא הורדה שלה דרייבר או שזה לא משנה לי ממש כל עוד אני לא מפעיל אותה.

תודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ה ATI TRAY TOOLS תוכנה קלילה שלא כמו ה ATI TOOL נתנה לי להתקדם קצת יותר ב O.C שלי כמו כן יש לה אופציות רבות,אחת השימושית ביותר היא האופציה להציג On-Line במשחק נתונים רבים כגון:טמפ' של הכרטיס ו FPS :xyxthumbs:

אני הורדתי את התוכנה ותאמת אני מעדיף את ati tool לOC אבל זאת תוכנה ממש טובה בהקשר לFPS, טמפרטורה ואפילו אתה יכול לבחור לראות את הזיכרון בכרטיס מסך שבשימוש וגם את הזיכרון הפנימי של המחשב...

הדבר היחיד שמעצבן זה שאת הפרטים כמו טמפרטורה וזיכרון אז זה מראה ל3 שניות ונעלם. אי אפשר לקבע את זה שישאר כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה מפריע אני גם עכשיו הורדתי ati tray tools והיא גם נחמדה אהבתי בעיקר שאפשר לראות טמפרטורה ומהירות וכמה וFPS תוך כדי משחק.

אני הורדתי את התוכנה ותאמת אני מעדיף את ati tool לOC אבל זאת תוכנה ממש טובה בהקשר לFPS, טמפרטורה ואפילו אתה יכול לבחור לראות את הזיכרון בכרטיס מסך שבשימוש וגם את הזיכרון הפנימי של המחשב...

הדבר היחיד שמעצבן זה שאת הפרטים כמו טמפרטורה וזיכרון אז זה מראה ל3 שניות ונעלם. אי אפשר לקבע את זה שישאר כל הזמן?

אתה עושה מקש ימני ואז tools and options ואז onscreen display שמה אתה הולך לתגית flash osd ומעלה בצד שמאל אתה משנה מ manual ל show all time.

ד"א אני עד היום השתמשתי בATI TOOLS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לחסוך במשאבי מערכת, ה-ati tray tools עדיפה, ובהרבה.

כדי להתקין רק את הדריבר ללא ה-CCC, יש להתקין מחדש את הדריברים ולבחור ב-custom install, ושם להוריד את ה-V מה-CCC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...