יאללה מכבי! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאללה מכבי!

amilo

Recommended Posts

עזבו את השינאה כלפי מכבי וכלפי הזרים שלה...

אילולה מכבי, לא היו מכירים אותנו באירופה...כל קבוצות הכדרוגל המסריחות שלנו לא מגיעות ולא יגיעו להישגים שמכבי עושה לנו!

לפחות הם מייצגים את המדינה שלנו ושמים אותנו על המפה!!!!!!!

לפחות יוצא משהו מהכדורסל הישראלי ולא מהכדורגל הישראלי המסריח...

ולאלו עם כל התגובות הקיצוניות...

אם אתם אומרים שאתם כל כך ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר רוב האנשים בפורום כאן...אז לפי דעתי, היה עדיף שהייתם שומרים לכם את דעותיכם האישיות והקיצוניות לעצמיכם...אנשים "חכמים" נאמר את זה כך, לא היו מגיבים כך אף פעם...כי אף אחד לא מעוניין לשמוע להם...פתחו את הת'ראד על הניצחון של מכבי ולא על עד כמה שומאים את מכבים...

ולנושא:

מכבי באמת הביאה פייט מדהים!

הגנה כמו שצריך, אפילו יותר מזה!

ופרקר עם ה-- 19 נקודות שלו ברבע הראשון!!!!!!!!!!!!! פשוט עשו לי את המשחק :).

הייתי בטוח שזה הולך להיגמר שוב פעם בתוצאה מעל 100...חבל שלא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל בקבוצות מישראל עד כמה שהם גרועות משחקים לפחות 5 ישראלים כחול לבן שהם בדיוק כמוני וכמוך

להבדיל משכירי החרב במכ*בי

מאמן גזען מטומטם בוס שגונב כסף לכולנו שהוא בעצם הפושע הגדול במדינה 8 זרים שלא קשורים לכלום ובעיקר קהל שמורכב ב95% מטריימפיסטים

ומדינה דפוקה שמאוננת על הגועל נפש הזה יש תקדים לזה בעולם תגידו??

את מה שאני מייחל להם אני לא יכתוב פה מחשש לבאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכבי יש יותר מ5 ישראלים, מתוכם 3 לפחות ברוטציה קבועה, אם לא להוסיף שני מתאזרחים.

וכן אני אוהד מכבי, אבל בניגוד לרוב האנשים המגעילים פה, סליחה, לקומץ שאוהד את הפועל ירושלים/ת"א/נהריה/אלוהים יודע מה, אני לא מאחל לאף קבוצה שהמטוס שלה יתרסק - ולהפך - אני רוצה שקבוצות ישראליות יזכו בכל הגביעים האפשריים, כי הן מייצגות אותנו. סתם לצורך העיניין, כמה הישראליים משחקים בהפועל ירושליים באופן קבוע? לא 5, זה בטוח. כנ"ל לגבי כל שאר קבוצות הליגה.

ואגב, למי שכתב משהו לגבי נבחרת הכדורסל של - הוא כמובן לא מבין מהחיים שלו - בכדורסל, מהמובילות באירפה - לפני 35 שנה זה היה מקום שני, אחרי שהנבחרת עברה את יוגוסלביה והפסידה לרוסיה בגמר, ומאז ומתמיד זה נגמר במקומות 5-12, ובהגרלות הבתים בדרג הראשון. אז - שלא יעבדו עליכם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם מכבי ת"א זה לא שאין לה ישראלים, הבעיה היא בדיוק ההפך

מכבי מביאה אליה את השחקנים הישראלים הכי טובים והורגת אותם, רק בגלל זה אני שונא את מכבי.

אני כמעט בטוח שבלי מכבי נבחרת הייתה יכולה להגיע למיקום יותר גבוה באירופה ואולי אפילו לזכות מידי פעם

רק תראו מה מכבי עשתה ליניב גרין, יותם הלפרין, שרון ששון (שעוד איכשהו מצליח לשרוד שם, אבל הוא היה יכול להיות שחקן הרבה יותר טוב אם הוא היה משחק), אפילו טל בורשטיין שעוד מקבל דקות במכבי לא יכול לממש את הפוטנציאל שלו שם כי הוא צריך להיות שחקן שמוביל קבוצה ובמכבי לא יתנו לו (בצדק מבחינתם) אלא יביאו שחקנים זרים שכבר הוכיחו שהם יכולים להוביל קבוצה ברמה של מכבי להישגים.

אבל עם כל השנאה מגיע למכבי לקחת את היורוליג. לא בגלל שהיא קבוצה מישראל או בגלל שיש לה כמה שחקנים ישראלים, מגיע למכבי לנצח פשוט כי היא משחקת כדורסל יפה...

ובגלל פרקר

אה, ולזה שמעליי - מרקוביץ', קוזיקרו, טפירו, נאור וקנטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שהפרצוף מלא פצעונים שלך לא יראה יותר גרוע ממה שהוא נראה עכשיו.

אוי.. פי הכנסת לי פה.

דבר ראשון, פצעוני הבגרות חלפו להם כבר מזמן.

דבר שני, אני רואה שגם אתה מאלה שאין להם מה לטעון כנגד אז הם פשוט יורדים לקווים אישיים.

פתאטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל בקבוצות מישראל עד כמה שהם גרועות משחקים לפחות 5 ישראלים כחול לבן שהם בדיוק כמוני וכמוך

להבדיל משכירי החרב במכ*בי

מאמן גזען מטומטם בוס שגונב כסף לכולנו שהוא בעצם הפושע הגדול במדינה 8 זרים שלא קשורים לכלום ובעיקר קהל שמורכב ב95% מטריימפיסטים

ומדינה דפוקה שמאוננת על הגועל נפש הזה יש תקדים לזה בעולם תגידו??

את מה שאני מייחל להם אני לא יכתוב פה מחשש לבאן

:screwy: :screwy: :screwy:

כמה שטויות אלוהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אלוהים...

טוב..שטויות

אין לך מושג בכלום אז זה שטויות

פיני לא גזען?משו עם מוקה לא?

שמעון מזרחי?עזוב אין לך מושג בכלום אם אני יכתוב את מעללי הדון האתר יקרוס..אבל בשבילך הוא עוד דמות אלוהית מלוקקת טוב על ידי רפאל נאה

אין למכבי 8 זרים?

הקהל שלהם לא מורכב מטרמפיסטים(אתה יודע מה זה בכלל?)?

יש לזה תקדים?אוהדי פנא יוצאים לחגוג כשפאוק מצליחה באירופה?או ברסה את ריאל?תעשה לי טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אלוהים...

טוב..שטויות

אין לך מושג בכלום אז זה שטויות

פיני לא גזען?משו עם מוקה לא?

שמעון מזרחי?עזוב אין לך מושג בכלום אם אני יכתוב את מעללי הדון האתר יקרוס..אבל בשבילך הוא עוד דמות אלוהית מלוקקת טוב על ידי רפאל נאה

אין למכבי 8 זרים?

הקהל שלהם לא מורכב מטרמפיסטים(אתה יודע מה זה בכלל?)?

יש לזה תקדים?אוהדי פנא יוצאים לחגוג כשפאוק מצליחה באירופה?או ברסה את ריאל?תעשה לי טובה..

מצטער להגיד לך אבל שטויות בטרוף- עם אין לך מה להגיד פשוט אל תגיד :nono:

יאלההההה מכבי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 זרים אם להיות מדוייקים.. בקרוב חמישה...

אה, ולזה שמעליי - מרקוביץ', קוזיקרו, טפירו, נאור וקנטור

בסדר, וכמה קנטור משחק?

מכבי ברוטציה הקבועה עם ששון, גרין, בורשטיין/שארפ(אם להחשיב אותו כמתאזרח) ולאחרונה גם נכנסת יותר עמוק לספסל כי היא "קורעת" :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...