שאלה לגבי "מוות" אפשרי של הספק במחשב שלי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי "מוות" אפשרי של הספק במחשב שלי

zoman

Recommended Posts

פתאום ללא התראה ,המחשב שלי ניכבה ,בכל פעם שניסתי להדליק לאחר כחמש שניות ניכבה ,עוד לפני שהביוס עלה ,לאחר מספר פעמים שניסתי לא הצלחתי להדליק בכלל ,שום דבר לא נידלק לאחר לחיצה על הכפתור של ההדלקה ,שאלתי היא - האם מה שקרה זה סימני הגסיסה של הספק ומוות סופי או שקיימות עוד אפשרויות ? (אולי :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אם מישהו נתקל בתופעה דומה ,ומדובר בתופעה המעידה על "מוות " הספק ? או משהו אחר?

המחשב לא מגיב כלל לא ביוס ולא בטיח :s07:

הכן בכוונתי לקחת ספק אחר,ולבדוק ,אך זה יקח לי מספר ימים לכן אני שואל עכשיו לפני הבדיקה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אם מישהו נתקל בתופעה דומה ,ומדובר בתופעה המעידה על "מוות " הספק ? או משהו אחר?

המחשב לא מגיב כלל לא ביוס ולא בטיח :s07:

הכן בכוונתי לקחת ספק אחר,ולבדוק ,אך זה יקח לי מספר ימים לכן אני שואל עכשיו לפני הבדיקה !

אתה יכול לקחת לד או מאורר ולחבר למולקס של הספק ואז להדליק, אם החלק מתחיל לעבוד זה אומר שרכיב מסוים הלך וזה לא הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם?

כל רכיב.. :bash:

יא עצבן הבנתי שכל רכיב :pissed: השאלה לפי סימני הגסיסה שציינתי איזה רכיב נראה הכי בטוח שהלך (מנסיון) ,האם המאוורר לא יכול להישרף אם מחברים אותו ישירות לספק :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה עונה מניסיון או מניחוש פרוע :bash: ,האם כאשר מעבד הולך אז אין שום תגובה במחשב בלחיצה על כפתור ההפעלה ,לדעתי לא מתקבל על הדעת ,לוח יכול להיות ,שוב מבקש תשובה מבעל ניסיון שקרה לו דבר דומה ולא אם כל הכבוד מחברה שמנחשים ,את זה גם אני יכול לעשות :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן והמעבד שלך מתחמם יתר על המידה.

נתת לו להתקרר, ועדיין לא נדלק?

לא נדלק בכלל? או שפשוט נדלק ("זורם חשמל") אבל לא רואים כלום על המסך?

נסה לנתק את כבל החשמל מהספק, לחץ על מפסק ההדלקה. השאר מנותק 2 דקות ונסה להפעיל שוב את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקתי מהחשמל כפי שציינתי כבר מספר פעמים וזה לא עזר .

כיום הבחנתי במשהו מוזר שאולי מרמז על הבעיה ניתקתי מכל הכווננים את החשמל וכן מכרטיס המסך שיש לו גם חיבור לספק ,ואז ניסתי להדליק והמחשב התחיל לעבוד כלומר היתה תגובה כמובן עם ציפצוף שנובע כנראה מניתוק הכרטיס מסך ,מכל זה אני מבין שהספק כנראה הלך ,תקנו אותי אם אני טועה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקתי מהחשמל כפי שציינתי כבר מספר פעמים וזה לא עזר .

כיום הבחנתי במשהו מוזר שאולי מרמז על הבעיה ניתקתי מכל הכווננים את החשמל וכן מכרטיס המסך שיש לו גם חיבור לספק ,ואז ניסתי להדליק והמחשב התחיל לעבוד כלומר היתה תגובה כמובן עם ציפצוף שנובע כנראה מניתוק הכרטיס מסך ,מכל זה אני מבין שהספק כנראה הלך ,תקנו אותי אם אני טועה :s05:

יש לך מאוורים שמחוברים לספק ישירות ?

אם הם גם לא נדלקים זה ספק

אין לך איזה ספק נוסף אפילו קצת יותר חלש לבדוק את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...