הורדת מחירים על מעבדי Intel D כבר בשטח !! - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת מחירים על מעבדי Intel D כבר בשטח !!

Michael1976

Recommended Posts

שהם מפסידים את דעת קהל הENTHUSIASTS, אלה שמובילים את המגמות בשוק?

שהם מפסידים עקב כך פלחים בשוק שהם עמלו קשה מאוד 5 שנים כדי לכבוש?

שהם מוכרים את עתיד החברה תמורת רווח רגעי?

שהם יורים לעצמם ברגל?

רוצה עוד סיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שיפסידו את דעת הקהל של ה Enthusiasists?

עדיין ידוע שהמעבד טוב יותר מסדרת ה 9xx, פשוט המחיר כרגע לא משתלם.

לא הופך אותו למעבד פחות טוב בעיני האנשים. בדיוק כמו שפתאום ה 9XX הפך אטרקטיבי באמצעות תמחור.

הפסד נתח שוק - הם לא מפסידים שומדבר עקב התמחור הגבוה אם הם במילא מוכרים כל דבר שהם יכולים לייצר.

מוכרים את עתיד החברה? נתון לויכוח. אני הייתי אומר אוגרים קצת כסף שיוכלו להשקיע במקומות נדרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה מהם כל כך מסכנים. כבר אמרתי שהרווח הנקי שלהם נמוך רק בגלל שהם מגלגלים רווחים להשקעה...

השקעה לא משפיעה על התוצאות העסקיות.

אני מניח שאתה מדבר על ה RND

כאשר חברה משקיעה בפיתוח מוצר, ההוצאות האלו לא נכנסות לדוח הרוו"ה

כאשר היא מתחילה למכור אותו (כלומר רק כשיש לה הכנסות ממנו) היא מכירה בחלק היחסי של ההוצאות.

לדוגמה, חברה השקיעה בפיתוח של מעבד 10 שנים ו10 מליארד דולר

בשנה ה11 היא מתחילה למכור אותו והיא מעריכה שההשקעה תניב הכנסה במשך 5 שנים (אורך חיי הנכס)

ב10 שנים הראשונות ההוצאות לא יופיעו בדוח רוו"ה

בשנים 11-15 היא תכיר בחמישית ממהוצאות.

או בקיצור, זאת לא הסיבה שהרווח הנקי שלהם כ"כ נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וAMD זה אולי לא סטארט אפ קטן מנתניה, אבל זה בהחלט לא עסק בפאזה יציבה. זה עסק מתרחב.

ולהגיד שהאסטרטגיה של למכור מעבד טוב בחצי מחיר לא עבדה, זה שטות, כי אחרת לא היית מדבר על היום בכלל.

ובין למכור בחצי ללמכור במחיר תחרותי יש הבדל.

לכאן או לכאן, בעולם בו 930 עולה משהו כמו 260$, אין זכות קיום ל3800 במחירו הנוכחי.

מבחינה כלכלית האסטרטגיה של למכור בזול לא עבדה טוב בשביל ולא עבדה טוב בשביל פפסי קולה לפניה.

AMD הייתה בהפסדים עד שבא הקטור רואיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, שכש-MCFly כתב את התגובה שלו העמוד של מחירי המעבדים של עדיין לא היה מעודכן. למען האמת, אם אתה עוקב אחרי הלינק שהוא שם העמוד עדיין לא מעודכן.

כנראה שמישהו באינטל נרדם בעבודה והחליף את הלינק לעמוד המחירים בלינק לקובץ ה-PDF :)

בכל מקרה, נעלה על זה חדשה....עכשיו שיש קובץ רשמי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדשה בנושא פורסמה: http://hwzone.co.il/news/1146046899/22787/

מעבד ה950 יעלה ממש כלום 316 דולר..

המחיר שלו יפול בינואר ממה שהבנתי נכון?

מ637 דולר ל316

316 יהיה המחיר בינואר?

תקרא את החדשה שלי בנושא ואת הניתוח שלי את ירידת המחירים.

למי מכם שרוצה להבין טוב יותר, תקראו את החדשה - היא מלווה בטבלה עם הסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל מורידה, מעלה?

AMD רוצה ליפול אני מבין :kopfpatsch:

אין להם ברירה, אחרת הם יספגו הפסדים קשים עם יציאת הקונרו- זה לא אומר שאם הם לא היו מעלים אותם הם לא היו סופגים זאת גם ככה

אני לא חושב שמישהו חכם ייקנה מעבד מיוקר כנגד מעבד מוזל מאוד מצד כאשר מדובר בביצועים שווים.

האנשים היחידים שאולי יעזרו לAMD לצאת מהבוץ אלה הפאנבויים למיניהם, אך איני מפקפק בחברה, אם אינטל יכולים אני מניח שגם יכולים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיפסידו את דעת הקהל של ה Enthusiasists?

עדיין ידוע שהמעבד טוב יותר מסדרת ה 9xx, פשוט המחיר כרגע לא משתלם.

לא בהכרח.

ל- D9x0 יש תמיכה בהרחבות VT כאשר ל- יצאו ההרחבות המקבילות (אבל הלא תואמות) רק עם ה- AM2, כך שלפחות מבחינתי ולשימושים שלי ה- 9xx "טוב יותר".

למי שלא יודע, הרחבת ה- VT מאפשר להריץ תוכנות וירטואליזציה כמו VMWare ללא פגיעה בביצועים ובתאימות משופרת.

בהתחשב בכך שתוכנות כמו vmware server ו- vmware player מחולקות עכשיו חינם, זה שילוב מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...