הורדת מחירים על מעבדי Intel D כבר בשטח !! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת מחירים על מעבדי Intel D כבר בשטח !!

Michael1976

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה מתוך בורות על הדרך..

נגיד חנות קנתה 1000 מעבדים של 930 במחיר של 500$ ליחידה עכשיו כבר מוכרת את המעבדים הלאה לדוגמא ב300$ ליחידה במקרה כזה החנות נדפקה? או שאינטל מפצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפריז לחלוטין.

לשינויים ומגמות לוקח זמן להיקלט בתחתית.

כמה זמן לקח לAMD להוכיח שהטכנולוגיה שלה עדיפה? בערך 5 שנים.

בכמה זמן אתה חושב שהקונה הפשוט ישכח את מה שהוא למד? זה ייקח יותר מדור בודד של מעבדים.

רוב המחיר של המעבדים שאתה רוכש טמון בשנות הפיתוח. מעבד שהיה בשוק מעל חצי שנה - הגיע הזמן שהמחיר שלו יצנח, כי הוא כבר היה צריך להחזיר את ההשקעה בו. מהבחינה הזאת היא צריכה ויכולה להיכנס למלחמת מחירים. הרי היא תמיד הייתה האופציה הזולה לENTHUSIAST MARKET.

אם אינטל הייתה משחררת טכנולוגיה עדיפה וגם מורידה את המחיר שלה לרצפה - זה באמת מחיקת התחרות.

מה שהם עושים זה לשחרר טכנולוגיה עדיפה, ולהוריד את המחירים של הטכנולוגיה הישנה - לגיטימי לחלוטין.

הטכנולוגיה של עדיין עדיפה על זאת של , ולכן אם הם רוצים לעמוד בתחרות הם צריכים להשוות צעד לצעד - כמו בפוקר. להוריד את המחיר על המעבדים הישנים ולשחרר את הדור הבא שלהם - שיש לו עדיפות או מבחינת ביצועים על המתחרה (כמו היום) או מבחינת מחיר (כמו פעם).

אם הם נדרסים זה רק כי הם נעמדו באמצע כביש סואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל לא הורידה מחירים

http://www.intel.com/intel/finance/pricelist/

316$ ל-930 בקנייה של 1000 יחידות (ב-Tray) (אינטל לא עידכנה מחירים מאז ינואר)

לי זה נראה כמו טעות של היבואן, נחכה עוד כמה ימים ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל לא הורידה מחירים

1400 שקל ל920 נראה לי הגיוני לגמרי.

בוא נעשה חשבון - מחיר קמעונאי של 820 היה זהה ל920 - וה820 עלה 1550 שקלים.

היבואן נתקע עם 820 ולא הוריד מחירים עד שנגמר לו הסטוק, ולעומת זאת התחיל לייבא 920 אבל כדי לא לפגוע בהשקעה הקודמת שלו, ואולי כדי להרוויח מהצד, העלה מחירים לדור החדש.

241$ זה 1100 שקל. תוסיף מע"מ - קצת פחות מ1300.

היות ומדובר על מחיר ללקוח, גם אחרי עלויות יבוא, 1400 זה מחיר הגיוני לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל לא הורידה מחירים

בכמה חנויות זה 1500, בחנות שאני קונה זה גם 1442. קשה לי להאמין שזו טעות של היבואן.

עריכה:

והנה גם באנגליה יש.

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=1414477&postcount=6

ואנשים כבר יודעים על זה די הרבה זמן.

עריכה 2:

וגם בגרמניה וביפן

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=97308

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי מחיר? אתה בטוח?

3800 שוחרר בסוף יולי 2005. בוא נספור - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 חודשים, מחיר התחלתי היה 354$, מחיר נוכחי קצת פחות מ300.

זה לא בדיוק חצי, וזה מספיק זמן למעבד להחזיר את ההשקעה בפיתוח, שכמו שאמרתי בו מגולם רוב מחיר המעבד.

ב9 חודשים + and counting לא ראינו שום התקדמות טכנולוגית או ירידת מחיר אמיתית במעבדי . גם לא ראינו ניסיון לחדור לפלחי שוק חדשים או ניסיונות חדשנות מכל סוג.

כן הם הפסידו כסף. אז מה? הם הראו עליונות טכנולוגית, כבשו שווקים שרוב פרשני השוק לא האמינו שיש להם סיכוי להכניס אליהם דריסת רגל, וגייסו משקיעים.

כמו שאמרתי, עסקים מתחילים או מתרחבים מפסידים כסף, כי הם מחזירים כל רווח חזרה לתוך החברה, ונתתי את אחת הדוגמאות הבולטות ביותר - אמאזון.

רוב המשקיעים יודעים את זה, ולא ממש אכפת להם מדוחות רווח רבעוניים, כי בסופו של דבר מה שמשנה זה שהחברה מבססת את עצמה אכנולוגית, מבחינת תשתית ייצור, מבחינת דריסת רגל בשוק. במילים אחרות, מבססת את עצמה כמתחרה לגיטימית לאינטל - וAMD במשך 5 שנים עשתה בדיוק את זה, גם אם היא הפסידה כסף.

מה שקרה בשנה האחרונה, זה שמישהו החליט שהם נכנסים לפאזה יותר בוגרת בגלגול של "חברת הזנק", וזה התייצבות והפקת רווחים. מישהו טעה, ובגדול.

אם הם ימשיכו "להרוויח כסף" כמו שהם עושים עכשיו, הם יפשטו את הרגל תוך שנתיים לכל היותר.

אם הם רוצים להשאר בעסקים, הם יצטרכו להפסיד עוד הרבה מאוד כספי משקיעים, שישמחו להחזיק נתח מחברה שנמצאת בפאזת גדילה בכיוון הנכון להיות מתחרה משמעותית לענקית כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מדרך אחת לעשות כסף ממניה, ויש יותר מסוג אחד של משקיע. יש משקיעים שקונים ומוכרים ועושים את לחמם מהעליה בשווי נכסי חברה. חברה שפותחת מפעלים כל הזמן עושה כסף עבור משקיעים. חברה שגדלה באופן יציב עושה כסף לקרנות נאמנות. לא כל המשקיעים מחפשים חלוקת דיבידנדים, ולא כל המשקיעים מחפשים קרנות הון סיכון.

וAMD זה אולי לא סטארט אפ קטן מנתניה, אבל זה בהחלט לא עסק בפאזה יציבה. זה עסק מתרחב.

ולהגיד שהאסטרטגיה של למכור מעבד טוב בחצי מחיר לא עבדה, זה שטות, כי אחרת לא היית מדבר על היום בכלל.

ובין למכור בחצי ללמכור במחיר תחרותי יש הבדל.

לכאן או לכאן, בעולם בו 930 עולה משהו כמו 260$, אין זכות קיום ל3800 במחירו הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,

אם המעבדים לא היו נמכרים, זאת הנחה סבירה שהיו מורידים את מחירם.

כיוון שלא מורידים את מחירם, אני מניח שהם מוכרים את כל מה שהם יכולים לייצר - ואין להם שום סיבה בעולם להוריד מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...