UPS Gamatronic 1000VA יחזיק מערכת + ציוד היקפי? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UPS Gamatronic 1000VA יחזיק מערכת + ציוד היקפי?

Ninja

Recommended Posts

אהלן חברים,רציתי לשאול :יש לי את ה UPS הנ"ל. עכשיו,החברה מצהירה שהוא נועד לשני מחשבים + שני מסכי CRT 17 אינטצ'.

מה שרציתי לעשות זה דבר כזה..ליציאה אחת של ה UPS לחבר לחוט שקע חשמל ועליו לשים מפצל,למפצל לחבר מודם ADSL (B-Focus 270PR)+מדפסת (Canon Ip1500)+מסך LCD (LG1720Q) + ג'נרי 250W (מפעיל שני מגברים של ,אחד 100W לסאב ואחד 250W לשני רצפתיים)

ועל יציאה אחרת של ה UPS לחבר את הכונן שלי (ספק של HEC475W שאפשר להגיד שהוא דיי עמוס..ראו מפרט מימין)

מה אתם אומרים? יחזיק? ואם כן אז לא אמורות להיות בעיות עם זה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג כמה המדפסת צורכת (בוואטים), אבל בלעדיה אתה כבר גבולי

המסך והמודם צורכים בקושי 50W ביחד, הספק כוח עוד 250W זה 300W יחד

המחשב שלך צורך עוד כ-280W

סה"כ 580W הספק, 960VA הספק מדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שהמדפסת לא תמיד עובדת,רק כשמדפיסים מדליקים אותה וכשמסיימים מכבים.

אגב עשיתי מקודם טסט ל 10 שניות עם ווליום גבוהה בשביל לאמץ את הספק שמחובר למגברים+המדפסת עובדת

והוא הגיע ל 60% ב Load של התוכנה של ה UPS..הגיוני? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב היה במאמץ..אבל בכל זאת אני לא שקט.

מה היית ממליץ להוריד מהגב של ה UPS ?

את הספק עם המגברים אני מפחד להוריד כי הוא רגיש לקפיצות מתח ולהפסקות חשמל,על המדפסת נראה לי יהיה אפשר לוותר..לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אפשר לוותר על המדפסת. האל-פסק נועד לאפשר לך לעבור הפסקות חשמל קצרות. אז אתה לא רוצה שהמחשב יקרוס לך בגלל שתי שניות של הפסקת חשמל, אבל אתה לא יכול להתאפק שתי דקות עם ההדפסה שלך?

מי אמר שהספק הג'נרי עובד כל הזמן בעומס מקסימאלי? אגב, לספקים שלך יש Power Factor Correction? כי זה מוריד את העומס מהאל-פסק. כלל האצבע של הכפלה ב- 0.6 מתייחס לציוד ללא PFC בלבד, עם PFC היחס מתקרב לאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אפשר לוותר על המדפסת. האל-פסק נועד לאפשר לך לעבור הפסקות חשמל קצרות. אז אתה לא רוצה שהמחשב יקרוס לך בגלל שתי שניות של הפסקת חשמל, אבל אתה לא יכול להתאפק שתי דקות עם ההדפסה שלך?

מי אמר שהספק הג'נרי עובד כל הזמן בעומס מקסימאלי? אגב, לספקים שלך יש Power Factor Correction? כי זה מוריד את העומס מהאל-פסק. כלל האצבע של הכפלה ב- 0.6 מתייחס לציוד ללא PFC בלבד, עם PFC היחס מתקרב לאחד.

קודם כל נתחיל בזה שהספק שלי לא ג'נרי (הספק של המחשב,השני שמחובר למגברים כן)

עכשיו,הפעלתי על המחשב AtiTool בשביל שיאמץ גם את הכרטיס מסך + Prime95 עם מבחן ה"עינוי" + הדפסה ברקע + על ווליום מקסימאלי.

והוא הגיע ל 69 אחוז מקס'.

**לגביי מה שאמרת על המדפסת,הכוונה היא לא ההדפסה אלה לשמור על הציוד מפני הפסקות חשמל וקפיצות מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז גם למודם יש טרנספורמטור,וגם למסך..אז נראה לי שאני יעשה דבר כזה: את המודם והמסך אני יחבר על המפצל שמחובר ל UPS (כי את שניהם אני צריך בהפסקת חשמל)

ואת המחשב עצמו על יציאה משלו (לא נראה לי שזה משנה אבל בכל זאת..)

ואת הספק השני (של המגברים) אני יחבר רגיל לחשמל+המדפסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

בכל מקרה לא יהיה לך אפשרות להיות מחובר לאינטרנט בהפסקת חשמל

המסך לא צורך הרבה בכלל לכן הוא לא כזה משנה אם מחובר או לא

למה לא?

הרגע עשיתי את זה..יזמתי הפסקת חשמל והאינטרנט עובד כרגיל.

זה חשוב לי בשביל הורדות,שאם נגיד יש הפסקת חשמל בלילה או משהו אז שלא תיפסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...