שאלה לגבי איכות קול של SB 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי איכות קול של SB 5.1

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך להתיחס לנתונים כגון תחום דינאמי ויחס אות לרעש - באנגלית המושגים הרלוונטיים הם:

Signal to Noise Ratio או S/N

Dynamic Range

THD

אבל קריאטיב מאוד "קמצנים" בנתונים ובלתי אפשרי להשוות בין הכרטיסים באתר שלהם.

כעקרון יש יתרון קל ל Xi-Fi שלא בטוח שתצליח לשמוע (אני מדבר מבחינת איכות הצליל ולא מבחינת כל מיני תכונות שדוחפים לשם)

אז אם רק האיכות חשובה ה AUDIGY 2 ZS בהחלט יספק את הסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי מערכת של לוגיטק Z-640 : http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=27549

אבל אני מתעתד לחבר את המחשב לקולנוע ביתי שלי שרובו מורכב מרמקולים של WHARFEDALE ורסיבר של DENON אז מערכת איכותית יש לי

אבל לפי מה שאתה אומר אני לא ארגיש הבדלים במשחקים וסרטים במערכת הנוכחית? הבנתי אותך נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]oh brother...

the 48khz is the sample rate, the 32/56/96/128/160/192 kbps etc. is the compression rate of the file.

48khz means the analog source was sampled in a resolution of 48khz IE 48,000 times a second. if the output file is 192kbps it means that each second of music takes up 192kilobit (24KB/s).[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי מערכת של לוגיטק Z-640 : http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=27549

אבל אני מתעתד לחבר את המחשב לקולנוע ביתי שלי שרובו מורכב מרמקולים של WHARFEDALE ורסיבר של DENON אז מערכת איכותית יש לי

אבל לפי מה שאתה אומר אני לא ארגיש הבדלים במשחקים וסרטים במערכת הנוכחית? הבנתי אותך נכון?

מבחינת איכות קול אין הבדל בין סרטים למשחקים.

בכל מיקרה גם עם המערכת הטובה יותר שהצגת (שסביר שהיא די ממוצעת) בקושי תרגיש בהבדל בין האודיגי 2 ZS לXFI , ההבדלים באמת כבר קטנים - אך קימים.

מערכת רמקולים והגברה כמו שיש לך כעת תהיה אפילו פחות רגישה להבדלים.

העניין הוא שעם רמקולים כאלו יהיה חכם יותר להשקיע את הכסף במגבר ורמקולים , זה פשוט לא הכי חכם בכלל לקנות כרטיס קול מאוד טוב בלי מערכת מאוד טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שלא כדאי לשדרג את כרטיס הקול שלי ואפילו במערכת "הממוצעת" שלי אני לא ירגיש בהבדלים?

בקיצור אין הבדלים בין SBLIVE 5.1 ל- AUDIGY 2 ZS ???

נ.ב.

המערכת הממוצעת שלי עלתה 10K ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אתה תרגיש את ההבדל בין ZS ל-LIVE, יש לי את שניהם וההבדל ממש לא זניח.

אם אתה קונה כרטיס חדש, כדאי לך לקנות X-FI כי ההבדל במחיר לא כזה גדול ו-X-FI כרטיס יותר מתקדם, יותר איכותי ובעל מעבד DSP מסתגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לא להיתפס לגימיקים..

בכל מיקרה דיברתי על הבדלים בין אודיגי 2 לבין XFI, הלייב קצת מאחורה מבחינת האיכות ובנוסף הוא חלש יותר במשחקים.

כיוון שסידרת הXFI יצאה, הרבה גרסאות של אודיגי הפכו לגרסאות BULK משתלמות יותר.

למשל יצאה גירסה רגילה לאודיגי4 מאוד זולה שהסירוס שלה הוא ירידה בכמה חלקים לרמה של אודיגי 2 , די כדאי מבחינת המחיר כי לא מדובר בכרטיס נחות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...