Command And Conquer 3 Announced! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3 Announced!

X_Dror

Recommended Posts

אתם לא מבינים ש EA לא מייצרת שום מישחק היא רק חברת הפצה...כמובן היא בעלתה השפעה רבה על החברה המייצרת את המישחק אבל אם החברה בעלת כוח רצון חזק EA לא תוכל לעשות שום דבר בעניין או להסכים או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רק מקווה שישימו את הדגש כאן על המשחקיות ולא על גרפיקה, משחק אסטרטגיה שמעביר לי את החוויה בצורה הכי טובה הוא משחק בעל עומק אסטרטגי, רחב תוכן, ובעל משחקיות חדשנית, בדיוק כפי שC&C וRed Alert היו בזמנם, גרפיקה טובה יכולה רק להוסיף, אבל חסר להם שזה יבוא על חשבון התוכן! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים ש EA לא מייצרת שום מישחק היא רק חברת הפצה...כמובן היא בעלתה השפעה רבה על החברה המייצרת את המישחק אבל אם החברה בעלת כוח רצון חזק EA לא תוכל לעשות שום דבר בעניין או להסכים או שלא.

קצת שטויות בדבריך:

"חברת המשחקים הגדולה בעולם המערבי, ואחת מהותיקות בעולם. פיתחה והפיצה מאות אם לא אלפי משחקים במשך השנים..."

מקור: http://www.vgames.co.il/website/vgames_company_page.asp?seqCompanyID=327&platform=main&CompanyType=2

ועוד משהו (כתוב ליד משחק אם הוא פותח ע"י EA, או הופץ על ידה, או גם וגם): http://www.vgames.co.il/website/vgames_company_games_page.asp?seqCompanyID=327&platform=main&CompanyType=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה....אולי אני אענה לכמה אנשים ואולי לא....

אז ככה אל תתאכזבו....זה לא תהיה אכזבה כמו הסנדק כי המפתחים של המחשק הזה זה EA LA....ולא הEA....(הLA יותר מתחשבים בגיימרים ויותר מקשיבים להם, וגם הם יותר ישקיעו בעלילה...שלא כמו העלילה הגרועה של Generals!! )...

המשחק הזה הוא לא המשך של Generals ולא של Red Alert הוא המשך של Tiberian Sun...

אולי זה יתן תשובה לכמה תמונות...שמעתי שיהיו במשחק 3 צבאות....NOD GDI ועוד חדש....יכול להיות שזה מה שמסביר הופעת הנשקים/טנקים החדשים...

והמשחק הזה לא הולך לבאס כמו Renegade....שלא היה בדיוק אסטרטגיה.....

קיצור יש למה לחכות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים שזה יהיה מישחק טוב אני רוצה להזכיר

זה מישחק שמפותח על ידי EA

ולא משנה איזה קבוצת פיתוח בEA עושה את זה במיקרה הטוב זה יהיה מישחק נחמד

לצפות למשהו באמת טוב או מקורי מEA זה טימטום -הם לא או סגה או נמקו או החברה שפיתחה את "פחד" וכו

EA היא מיפעל למישחקים מיסחרים שחוזרים על עצמם מהר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...