eeK.. Power Calebration Error - Burnner Error - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

eeK.. Power Calebration Error - Burnner Error

ScreameR

Recommended Posts

קרה לי כבר... :(

אצלי זה קרה עם הלוח הנוכחי (7ixe), הביוס המעודכן (שאמור לתת תמיכה ל-ACPI ב-XP) ו- כמובן. פתרון חלקי היה לעשות disable ל- APM. פתרון אחר אפשרי היה לעשות downgrade לביוס לגרסה קודמת ולוותר על ACPI. אתה יכול גם לעבור לעבוד עם HAL שלא תומך ACPI (מופיע כ- Standard PC), אבל זה עלול ליצור המון בעיות ומיקרוסופט מאוד מזהירים מכך. אצלי זה עובד מצויין עכשיו, עם ביוס בגרסה שלא תומכת ACPI ב- ועם HAL רגיל.

עריכה:

דרך אגב, הדיסקים לא נדפקו לך! (לפחות אצלי זה היה ככה ואני די מאמין שגם אצלך). השגיאה הזאת מופיעה לפני שתוכנת הצריבה מתחילה לכתוב לדיסק. העניין הוא כזה: בתחילת הדיסק יש מקום מיוחד שמיועד לתוכנת הצריבה לבדוק את מהירות הצריבה על הדיסק, עוצמת הלייזר וכו'. המקום הזה מספיק למספר צריבות, ועל חלק מהדיסקים שנתנו לי את השגיאה הזאת 5-6 פעמים עוד הצלחתי לצרוב! אם החלק הזה מתמלא אי אפשר לצרוב, אבל זה לא קורה הרבה.

ואני חייב לציין שחלק מהדיסקים כן הצלחתי וחלק לא הצלחתי לצרוב עם הבעיות האלה... וזה לא אומר שאלה שאתה לא יכול לצרוב לא טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...