האם "מזללות אוכל מהיר (אהמ מקדונלס אהמ) פתוחות גם היום בערב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם "מזללות אוכל מהיר (אהמ מקדונלס אהמ) פתוחות גם היום בערב?

Ewingum

Recommended Posts

לא אוכל הרבה בבורגר אז אני לא יכול לומר לך סטטיסטית, תתפוס איזה עובד נואש שעובד שם שיספר לך.

מה שכן, זה סאקס.

מישהו קרא לי???

טוב בכל מקרה גם לפי דעתי הקומבינה של בורגר ראנץ' מגעילה ולא משתלמת. היא כוללת:

4 ראנ'צים/ספרדי/ראנצ'יקס.

8 טבעות בצל.

2 מנות צ'יפס.

מנת צ'יפס איקס.

3 נקניקיות.

וכל זה ב-104 ש"ח(פחות או יותר...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין, איך זה הולך?

קומבינה זה ככה:

אתה מזמין מקבל מן מגש מיוחד כזה שיש לכל אחד המבורגר ובאמצע תערובת של טבעות בצל וצ'יפס (או לפחות ככה זה בתמונה)

אם אחד מהחבר'ה חייל (או לומד באחד מבתי ה ספרה צבאיים שמביאים תעודה שדומה באופן מפתיע לחוגר(אני יודע שבהולץ זה ככה...) והאנשים בבורגר ראנץ' לא שמים לב, שהם יבקשו מספר אישי זרוק מספר בעל 8 ספרות, יש כאלה נותנים את הת.ז ללא ספרת ביקורת) אני ממליץ לך לתת לו להזמין לכולכם ארוחת ראנץ' מוגדלת ואז אתם מקבלים המבורגר משולש (דאממ זה דבר משביע) ואפשרות לצ'יפס איקס שהוא הרבה יותר טעים מצ'יפס רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

הטריפל בבורגר זה אחד הדברים הכי לא משביעים שראיתי בחיי.

אתה מדבר על הטריפל?

תנסה לאכול מחומש(לא נראה לי שקיימת מלה באנגלית...), אתה לא מרגיש כלום חוץ מבשר, אחרי שאכלתי את הדבר הזה, לא יכולתי לאכול כלום עד למחרת... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הטריפל?

תנסה לאכול מחומש(לא נראה לי שקיימת מלה באנגלית...), אתה לא מרגיש כלום חוץ מבשר, אחרי שאכלתי את הדבר הזה, לא יכולתי לאכול כלום עד למחרת... 8)

אפשר להכניס את זה לפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הטריפל?

אפשר להכניס את זה לפה?

ממש לא! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...