איך אני משחזר הגדרות של ביוס ידנית ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני משחזר הגדרות של ביוס ידנית ?

OR007

Recommended Posts

הוצאתי את הבטרייה ואיפסתי את הסימוס, עכשיו עשיתי ךו LOAD DEFOULT

ואני צריך לשחזר את כל ההגדרות ידנית ואני לא יודע איך לעשות את זה , המחשב לא פועל לי ואני חושב שזו עלולה ליהות הסיבה אולי.

בכל אופן תקראו בבקשה את הת'רד הקודם שלי להבנת מקור הבעייה, ותודה לולכם

אם יש משיהו שיכול לעזור לי באיי סי קיו ולהסביר לי איזה הגדרות אני צריך לשנות אני אודה לו מאוד:

124109853

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תפנו אלי באיסיקיו " ?

פה זה פורום, ובשביל זה הוא קיים, ולא בשביל עצלנות ולחכות שמישהו יפנה אליך באיסיקיו.

בכל מקרה, תחפש בחוברת של הלוח אם, מן הסתם יש שמה ג'אמפר שמאפס את הביוס להגדרות הראשוניות שלו, תחפש בMANUAL, הכל שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי את הג'אמפר, אם תוכל להגיד לי איפה הוא נמצא אני אודה לך מראש,

והחוברת לא ממש עזרה לי (התסכלתי בה)

ואם אני יאפס את הביוס ע"י הג'אמפר הוא יחזיר את ההגדרות של הביוס לקדמותן ואני לא צטרך לשנות שום דבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן לא מדליקים את המחשב עם הג'מפר במצב CLEAR, אפילו לא מומלץ שהמחשב יהיה מחובר לחשמל באותו זמן.

רק מעבירים את הג'מפר ומחזירים אחרי כמה שניות.

רק לוחות מקוריים של עובדים אחרת, שם יש להם ביוס על בניגוד ל EEPROM, אצלם מעבירים את הג'מפר למצב RECOVERY ובאמת מדליקים אותו עד ששומעים ציפצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

לא מומלץ לעבוד על מצב Cmos Clear וברוב המחשבים המחשב לא עולה בכלל, המתח אמור להגיע מהסוללה הפנימית ולא ממקור החשמל ולכן מעבר מהיר של הגאמפר ממצב של Cmos Clear למצב הרגיל אמור להספיק, אתה יכול להשאיר את זה יותר למען הביטחון שזה נקלט.

בדרך כלל הגאמפר הזה נמצא ליד הסוללה, בין הסוללה לבין הציפ של הביוס (התיבה השחורה הגדולה). זה חייב להופיע על כל לוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...