שוב פעם הוינדוס נדפק, פעם שלישית שוב אותו מקרה, מה יהיה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב פעם הוינדוס נדפק, פעם שלישית שוב אותו מקרה, מה יהיה?

Vatos-Locos

Recommended Posts

לפני שבועיים קרה לי אותו מקרה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=172452

וחודש לפני זה, גם כן קרה אותו דבר...

אם המחשב בזמן עבודה, הוא ניהיה כל כך איטי שמחייב ריסט, ואם הוא בשומר מסך הוא פשוט קופא לא יוצא ממנו,

אחרי ריסט הוינדוס לא עולה, נותן מסך כחול וגמרנו..

גם מצב בטוח לא עולה...

בזמן שזה קרה (שהמחשב ניהיה איטי שדרש ריסט), אני חושב ששמעתי קראק קראק מהמחשב, קול כזה כמו של הרדיסק,

אבל יש מצב שזה היה סתם קול רגיל וזה פסיכולוגי, אז אני לא רוצה סתם להאשים ישר...

מניחוש ראשון כמעט כולם אומרים שזה ההרדיסק, זה נשמע הסבירות הכי גבוהה...

אבל לפי דעתי גם לספק כוח יכול להיות יד בעניין, הוא לא ממש יכול להחזיק את המפרט בצורה אמינה ויציבה, יכול להיות שגם הוא הגורם לבעיה?

המון המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, זה בלאגן לנסות לבודד את הבעיה ע"י החלפת רכיבים, כי כמו שאמרתי הבעיה יכולה לצוץ אחרי שבועיים, אחרי חודש, ואולי גם אחרי חודשיים...

ככה שיהיה לי קשה מאוד לדעת אם הבעיה לא חזרה אחרי זמן מסויים בגלל החלפת הרכיב או סתם בגלל מזל ושזה יחזור עוד כמה ימים....

מה שאני מחפש עכשיו זה דעות מה עוד יכול לגרום לבעיות האלה למעט הרדיסק\ספק, בשביל באמת לדעת להתמקד בכל דבר שיכול לגרום לבעיה הזאת,

בנוסף מבחינת "בדיקות" הדבר היחידי שמתקבל על הדעת מבחינתי זה תוכנות בדיקה מעכשיו לעכשיו כמו ש"aivengo" הציע,

אני אנסה לבדוק את שתי התוכנות בקרוב, ואגב, אחת מהם מתמונות מסך מזכירה לי מאוד את התוכנה ש KSP משתמשים בה, מסך דוס כזה עם ריבועים רצים באלכסון על כל המסך, ותרשים צבעים בצד המסך... יש מצב שזה בדיוק זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיד שזה קשור. אבל חלק מה"סימפטומים" שיש לך פה היו לי פעם.

ניסת לעדכן/להתקין מחדש דריברים? (במיוחד את של הכרטיס מסך!)

יש גם סיכוי גבוה, לפי מה שאתה מתאר פה, שהלך הלוח אם.

אובר קלוק יש? אני מתאר לעצמי שלא, אבל אם בכל זאת כן, תוריד אותו.

אתה יכול בכלל עכשיו להכנס לווינדוס במחשב עליו אתה מדבר? או שכל הפעלה נותנת לך מסך כחול?

בדוק את החיבורים של כל הרכיבי חומרה שלך במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקין את הדרייברים הכי מעודכנים, לא ענתיקות.

אוברקלוק אין.

כשהעניין קורה, אני פשוט מתקין את הוינדוס מחדש והכל חוזר להיות תקין עד הפעם הבאה...

הכל מחובר תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת - החשודים העיקריים הם הכונן הקשיח והספק.

אני נוטה לחשוב יותר שהכונן הוא החלק הבעייתי פה(בגלל הרעשים ששמעת ממנו)

זה יכול להיות גם שילוב של שניהם, ואולי אפילו הזכרונות יכולים להיכנס לתמונה.

אני מציע שתעשה את שיטת האלימנציה: תתחיל להוריד מהפרק חלקים החשודים לגרימת התקלה:

זכרונות: תריץ MEMTEST.

ספק: הוא די גבולי למערכת שלך למען האמת, תנסה להשיג ספק חלופי אולי מחבר. רק כדי לשלול את הספק.

כונן קשיח: תריץ את התוכנות בדיקה שניתנו כאן(הייתי אפילו מציע לגשת לאתר של ולבדוק אם יש להם תוכנה דיאגנוזה ייעודית לכוננים שלהם)

בנוסף - יעזור אם תרשום את מס' הבעיה שמופיעה לך במסכים הכחולים(במסך הכחול רשומה לך המילה STOP ואז מס' כלשהו הכולל ספרות ותווים לדוגמא: STOP 0x0000001E)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המצב מתן (:

עשיתי ביום ראשון בערך את כל הבדיקות האלה שציינת, וזה היה ללא ספק ההרדיסק, שלחתי אותו חזרה למעבדה, אבל הם יביאו לי חדש רק אחרי שבוע בערך, לא יודע מה הסרט שלהם...

בנתיים אני על הרדיסק 8 גיגה רק למטרות אינטרנט

עריכה, אגב, בנוסף להחלפת הרדיסק, הזמנתי את ה WIN550 שאמור להגיע בערך עם ההרדיסק, אולי טיפה אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בת'ראד הקודם שעזרתי לך הייתה לי הרגשה שזה ההארדיסק...

זה היה ללא ספק ההרדיסק, שלחתי אותו חזרה למעבדה, אבל הם יביאו לי חדש רק אחרי שבוע בערך, לא יודע מה הסרט שלהם...

שבוע זה עוד טוב תגיד להם תודה, אני לשלי חיכיתי 3 שבועות עד שהחליפו לי לאחד חדש... היה לי WD 80 GB 8MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...