המחשב לא נידלק! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נידלק!

vacuuuum

Recommended Posts

יש לי בעיה, המחשב לא נידלק.

הכל התחיל שכפירקתי את המחשב כדי לנקות אותו, וכשהרכבתי בחזרה הוא לא נידלק, לא משמיע ציפצופים, אבל הLED של ה POWER נידלק ברגע שאני מחבר אותו לחשמל.

אם מישהו יודע מה הבעיה ויכול לעזור לי אני אשמח מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ציפצופים?

נשמע שהכפתור של ה power on בכלל לא מחובר ללוח, חפש אותו עם כל הצמות שמגיעות לפינה של הלוח.

הוא מחובר, חיברתי הכל נכון.

ואם לא שמת לב אז כתבתי שהLED של הPOWER נידלק ברגע שאני מחבר את המחשב לתקע. אז איך יכול להיות הגיוני שאת הLED חיברתי ואת הPOWER SWITCH לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות באמת שלא חיברת את המפסקים במקומות הנכונים ולכן המחשב לא נדלק.

נו מה אתם עושים צחוק? אני חיברתי את הכל נכון; חיברתי לאיפה שכתוב בקטן על הלוח PW SW, HDD LED, PW LED, RST SW

את המפסקים שרשום עליהם אותו דבר בהתאם. את החוטים הצבעוניים שמתי מצד שמאל ואת הלבנים מימין.

הוצאת את המעבד?

ניסיתי להדליק אותו במצבים שונים: ללא כל רכיבים, עם כל רכיבים, אם קומבינציות שונות של רכיבים.

הכל ללא הועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה אם אתם מעולם לא נתקלתם בבעיה דומה לשלי, ואתם לא בטוחים מה לעשות, אל תגיבו תגובה כמו זו מעלי.

תגובה כזאת בכלל לא עוזרת, היא רק מעצבנת (במיוחד כשהמחשב לא נידלק).

בבקשה תתיחסו למה שנאמר בתחילת התגובה, אם אני כותב שחיברתי הכל נכון, זה אומר 1 מתוך 2: או שאני מפחד להודות בטעות שלי ,או שאני באמת יודע שחיברתי הכל נכון.

בשני המיקרים זה לא יועיל לייעץ לי לבדוק אם חיברתי הכל נכון.

בכל מיקרה תודה על הניסיון לעזור! העיקר הכוונה!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתה לי במת בעיה כזאת המחשב לא נדלק ...

ידעתי 200% שחיברתי הכל נכון ואז אני רואה שהזכרון לא במקום...

:nixweiss:

ובבעיה ש"איתה" לך הLED של הPOWER היה נידלק ברגע שחיברת את המחשב לשקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני עוד לא בדקתי אותו נראה לי דווקא שהספק בסדר, בגלל מספר סיבות:

1)הLED של הPOWER נידלק כשאני מחבר את המחשב לחשמל! (כמה פעמים כבר אמרתי את זה?)

WTF אני אוהב להגיד את זה! ;D

2)הספק לא לגמרי ישן, ולא לגמרי ג'נרי.

3)קרה לי מיקרה שלא ציינתי למעלה:

לפני הרבה הרבה זמן פירקתי והרכבתי את המחשב והוא סירב להדלק, אז פתחתי אותו עוד הפעם כדי לבדוק שלא החמצתי כלום. כשפתחתי אותו גיליתי שלא החמצתי כלום אז החלטתי לנסות להחליף כ.מסך (כי זה הרכיב היחידי שיש לי 2 מאותו סוג)

החלפתי, ניסיתי להדליק והפלא ופלא המחשב נידלק, הכ.מסך הראשון היה הרבה יותר טוב לכן שוב החלפתי (סתם רציתי נס) ולמרבה הפתעתי הוא נידלק ועבד עוד הרבה הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...