מטוסי קרב - כמה שאלות - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטוסי קרב - כמה שאלות

mrsph666

Recommended Posts

תקציב הביטחון שלהם אומנם קרוב לתקציב המדינה שלנו, אבל הוא תופס רק כ1 אחוז מהתוצר... לא משהו שמפריע...

ברור שזה לא מפריע שוחים בכסף הנבולת האלה :| תקציב הבטחון שלנו בטח איזה 10-15% מהתלג.

וכן לגרמנים היו את הטכנולוגיות הכי מתקדמות, כל ההתקדמות האמריקאית נעשתה בגלל שהם תפסו את כל המדענים הגרמנים.

מלא פושעי מלחמה וקציני SS מצאו מקלט בארה"ב בגלל שהם עבדו על הפרוייקטים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה נבלות? הם עובדים קשה בשביל הכסף הזה, הם משקיעים בחינוך ובבריאות, משקיעים בפיתוח... מגיע להם. היפנים לא מחרבנים על העולם כמו ארה"ב, לא תוקעים את האף שלהם בכול חור, דואגים לחלשים בחברה שלהם... שיהייה להם לבריאות :)

תוספת לתוספת: גם הרוסים תפסו מדענים גרמנים, אבל פחות בחירים, ובכול זאת מחקר התעופה והחלל שהם היה הרבה יותר מתקדם, בשנות השישים והשבעים בכלל, ברוב התחומים ברית המועצות הובילה את הפיתוח.

אגב, ענף הטילאות הומצא ע"י מדען רוסי, ואחריו איזה גרמני המשיך את הפיתוח... אבל זה הייה לפני איזה 150 שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG - לא יודע באמת למה אני מגיב לך אבל שיהיה הוא יתנגד לתענה שלי שUK טצרפת פתחו בWW2 הוכחתי לא שהוא טועה סוף הסיפור.

המלחמה המדומה (זיצקריג)

ערך מורחב - המלחמה המדומה

צבאות צרפת ובריטניה לא ניצלו את המתקפה הגרמנית על פולין, לתקיפת החזית המערבית של הגרמנים שהייתה חלשה יחסית היות ורוב הכוחות היו בפולין. במקום זאת ביצעו צבאות בריטניה וצרפת מספר מהלכים הססניים, כמו כיבוש מספר כפרים והתקדמות של קילומטרים ספורים. במקום פצצות הטילו בעלות הברית כרוזי תעמולה על גרמניה, ובאופן כללי ניתן לומר כי לא התרחשה בשלב זה (בין ספטמבר 1939 למאי 1940) מלחמה של ממש בגבול גרמניה צרפת. תקופה זו נקראת המלחמה המדומה (The Phony War).

ביוני צרפת נכנעה...

מהלינק שנתת

pwned

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שקשה לך לקבל את העובדה שאתה טועה אז תנשם עמוק וקבל אותה...זהו יומיים אחרי שגרמניה פלשה לפולוין בריטניה וצרפת הכריזו מלחמה על גרמניה(הטענה המקורים שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא מבין ממש הרבה חוץ מהאימרה הידועה היא שחיל האוויר שלנו הוא אחד הטובים בעולם...

טוב אז אני שואל רק עלינו מה הכח האווירי של לעומת צבאות הרב.

ומה הפער ביננו לבין האמרקאים-רוסים-ברטיים וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. לגרמנים הייה מטוס סילון בפיתוח, ומטוס פעימות פעיל, שלא הספיק להיכנס ליצור המוני ולשירות בצבא. דיברתי על משהו אחר.

דבר שני, הכרזת מלחמה ויציאה לקרב זה שני דברים אחרים, אז לפני שאתה שולח אנשים *קצת* יותר חכמים ומשכילים ממך ללמוד, תעשה אתה את השיעורים שלך.

יותר אני לא מגיב לתגובות שלך. זה חסר כל משמעות וערך.

נו באמת ! הסטוריה רבותי הסטוריה! גם לך IG יש "קצת" חורים בהשכלה ..

רבותי וגבירותי ! קבלו את מטוס הסילון הראשון בעולם והכל פרי פיתוח גרמני

לרוסים היה מטוס רקטי בפיתוח אך הוא לא היה מבצעי ולא ניכנס ליצור.

BI-1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא מבין ממש הרבה חוץ מהאימרה הידועה היא שחיל האוויר שלנו הוא אחד הטובים בעולם...

טוב אז אני שואל רק עלינו מה הכח האווירי של לעומת צבאות הרב.

ומה הפער ביננו לבין האמרקאים-רוסים-ברטיים וכו'..

באיזה רב מדובר?

אם התכוונת לצבאות ערב (ערבים..), אז זה תלוי במדינה: למצריים יש אמריקקיים "מתקדמים" יחסית, וגם לירדנים יש Fים (או שאני מתבלבל עם מדינה אחרת :P).

לשאר המדינות יש מטוסים סובייטיים: מיג 29, סו 27, שהם מספיק טובים ושווים ביכולות שלהם לF15\16 (ובד"כ גם עולים עלייהם) שיש לישראל, אבל ההבדל שמכריע לטובת זה המערכות האלקטרוניות, שמתקדמות ב20 שנה בערך לעומת המערכות במטוסים בערביים, וגם העובדה שהטייבים הם ערבים לא תורמת...

במשך כל השנים, המטוסים הרוסיים התאפיינו במנועים ואווירודינמיקה הרבה יותר טובה מהמטוסים האמריקקים, והמטוסים האמריקקים התאפינו בהנסת אנוש (הסידור של הקוקפיט...) ובאמצעים אלקטרוניים טובים יותר. היא אחת המדינות המובילות בפיתוח אמצעים אלקטרוניים (יש לנו מערכות שהאמריקקים יכולים רק להריר עליהן...), ובאיכות יצור טובה יותר (חומרים יותר איכותיים, ודיוק טוב יותר... חלקים רבים במנועים ובגוף משודרגים ע"י התעשייה האווירית ועושים את המטוס עמיד יותר ואמין יותר). הארופאים מוציאים מידי פעם מטוס טוב שמשלב בין אמצעים אלקטרוניים משוכללים, מבנה אווירודינאמי מתוחכם ואמינות (גרמנית :smile1:).

המטוסים הרוסיים יכולים לטוס שנים בלי טיפול ותחזוקה, לעומת אמריקקים שדורשים טיפול וניקיון (שחס וחלילה לא יהייה אבק על הצירים...) אחרי כל טיסה.

המטוס הסורי או העירקי (המיג 21 אם אני לא טועה...) שנחת בארץ לפני איזה 40 שנה הייה בן 10 כמעט, והישראלים היו הראשונים שפתחו את המכסה מנוע שלו, אחרי שהמהנדסם הרוסיים סגרו אותו... לזה אני קורה אמינות :xyxthumbs:

נו באמת ! הסטוריה רבותי הסטוריה! גם לך IG יש "קצת" חורים בהשכלה ..

רבותי וגבירותי ! קבלו את מטוס הסילון הראשון בעולם והכל פרי גרמני

לרוסים היה מטוס רקטי בפיתוח אך הוא לא היה מבצעי ולא ניכנס ליצור.

BI-1

:P אני לא מכיר את המטוס הזה (הגרמני...), התכוונתי למטוס אחר, שקצת מזכיר את המיג 21, שהייה רק בשלבי ניסוי באותה תקופה ולא נכנס לייצור המוני...

גם מטוס הפעימה שהזכרתי לא נכנס לייצור המוני, אבל הוא הייה צעד אחד ממנו... פשוט הגיעו למסקנה שהוא לא יעיל מספיק או משהו כזה... היום נאס"א הובדת על מטוס עתידני שמשתמש במנוע פעימות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, די

זה כבר נהיה צורם

אתה מגיב כמו מטורף בכל ת'רד

והשגיאות כתיב שלך פשוט איומות

תקח את עצמך בידיים בן אדם

צא מהמחשב, ולך לקרוא ספרים.

אם האנגלית שלך טובה יותר תכתוב באנגלית

תשתמש בספלר

אבל תעשה משהו

כמה אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה רב מדובר?

אם התכוונת לצבאות ערב (ערבים..), אז זה תלוי במדינה: למצריים יש אמריקקיים "מתקדמים" יחסית, וגם לירדנים יש Fים (או שאני מתבלבל עם מדינה אחרת :P).

לשאר המדינות יש מטוסים סובייטיים: מיג 29, סו 27, שהם מספיק טובים ושווים ביכולות שלהם לF15\16 (ובד"כ גם עולים עלייהם) שיש לישראל, אבל ההבדל שמכריע לטובת זה המערכות האלקטרוניות, שמתקדמות ב20 שנה בערך לעומת המערכות במטוסים בערביים, וגם העובדה שהטייבים הם ערבים לא תורמת...

:P אני לא מכיר את המטוס הזה (הגרמני...), התכוונתי למטוס אחר, שקצת מזכיר את המיג 21, שהייה רק בשלבי ניסוי באותה תקופה ולא נכנס לייצור המוני...

מאיפה השטות הזאת שהקרצת שה MIG 29 יותר טוב מה F-16 ??? זה ממש לא ככה ואני לא ממש יכול להגיד לך איך אני יודע אבל ה F-16 הרבה יותר טוב מהמיג 29 ויש לזה הוכחות.

בתור אחד שעבר על הת'ראד הזה וקרא את מה שכתבת חבל שאתה לא מכיר את המטוס ME262 כי זה אבן היסוד של כל המטוסי סילון שקיימים היום - אם הגרמנים היו מסיימים את הפיתוח שלו כמו שצריך הם לא היו מפסידים ,בעיית כני נסע גרמה לכל הבעיות שלו ולגרמנים לא היה מספיק זמן כדי לפתור את הבעיה הזאת וזה מה שאפשר לפגוע במטוס הזה ,ראוי לציין שהמפתחים של המטוס הזה פיתחו את רוב מטוסי הסילון באותה תקופה רק שהם פיתחו אותם אצל האמריקאים הרוסים והבריטים .

לכל חובבי המטוס הסעודי שטוענים שהוא יותר טוב - המצב ממש אבל ממש לא כזה השיפור באוויניקה שהכניסה הוא כל כך עצום שפשוט אי אפשר להסביר עד כמה המטוס מתקדם למרות הבלוק ה"נחות" לעומת הסעודים ,זה שהוא טיפה יותר יפה בתא הטייס זה לא אומר שהוא יותר יעיל - עדיפה ההשקעה בציוד אוויניקה מאשר במסך צבעוני נוסף מי יישמע מחברים לשם PS2 לטיסות שלא ישעמם לטייסים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...