שלטים למחשב ושלט האקסבוקס360 בפרט - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטים למחשב ושלט האקסבוקס360 בפרט

Coca Cola

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אההה... זה לא גם קשור לנפח ומשקל?

וגם, יש מיסים גם מהארץ שיבאתה משהו לא מהארץ, וגם מיסים מהארץ שהזמנתה, כמו שבארץ כתוב Xש"ח כולל מע"מ, רק שבחו"ל לרוב

כותבים את המחיר בלי המע"מ.

אז בסוף תגיד לי בבקשה כמה כסף הוספתה ( על המיסים ) בנוסף למה שהייתה צריך לשלם על הכשיר עצמו ועל המשלוח כמו שהיה כתוב באתר, טוב?

תודה אחי :xyxthumbs:

עריכה: תגיד, קיבלתה כבר את המשלוח אחי? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום זה הגיע אלי, מחר אני אלך לדואר לקחת

בסך הכל עברו 7/6 ימי עסקים עד שהגיע אלי (בעייתי להזמין מארצות נוצריות, כי אז שישי הוא יום עסקים וראשון הוא לא, ואז ככה זה מתעקב קצת)

אספתי את השלט, ואני חייב לציין שהוא הרבה יותר נוח מכל מה שהחזקתי, כולל השלט של האקס בוקס הרגיל,

ככבוד למיקרוסופט על הפלא ההנדסי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש איזשהו מוד שמאפשר לחבר את השלט של ה- 360 ל- הרגיל? שני ההדקים שמחליפים את הכפתור הלבן ואת הכפתור השחור יעזרו לי מאוד. ודרך אגב נדב מתי ה- 360 שלך מגיע? ואני מקווה שהזמנת GRAW איתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אין מוד שמאפשר חיבור שלטים בין הדורות (לשני הכיוונים)

האקס בוקס שלי צפוי להגיע בשבוע הבא- הבעיה יש להם מחסור חמור בGRAW שהזמנתי, ככה שאני שוקל להפריד את GRAW מההזמנה ולהזמין אותו בנפרד, חבל לי להמתין 2-4 שבועות לאקס בוקס כולו רק בשביל משחק אחד כשאני יכול להנות מאובליביון ודד אור אלייב 4 (ועוד מבחר של משחקי ארקייד, ומשחקי האקס בוקס הרגיל שיש לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? תוך שבוע אחד זה הגיע לארץ??? זה יותר מהר מהזמנה מהארץ :lol: אבל יכול להיות שאני מתבלבל, התכוונתה שאחרי שבוע זה הגיע לארץ, אבל צריך אחרי זה לחכות עוד שבוע שזה יגיע לדואר הקרוב אליך ורק אז תוכל ללכת לקחת אותו?

תגיד, שילמתה על השלט מע"ם נוסף שלקחו לך המדינה שהזמנתה ממנה, בנוסף ל-42 דולר ( כלומר, אם המחיר שהיה כתוב על השלט באתר, הוא ללא מע"ם )?

והשלט הגיע בלי פגמים?? ובמקרה שכן, מה אפשר לעשות???

ושאלה אחרונה כללית על השלט של ה-XBOX360 החוטי, הוא מתחבר ל-XBOX 360 עצמו בחיבור כמו במחשב או שלא ועל מנת לחבר אותו למחשב צריך לקנות שנאי מיוחד או שהוא כבר מגיע עם השנאי?

תודה אחי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההזמנה ביצעתי ב22/3, ב24/3 זה נשלח מהונג קונג וב4/4 זה הגיע לדואר שליד הבית שלי

השלט הגיע ללא פגמים והיה ארוז טוב בתוך קופסאת קרטונים מלאה קלקרים

לא שלמתי מעמ או מכס בארץ(המכס לא בדק? לא ברור בדיוק למה, יכול להיות שסתם מזל) והחנות לא לוקחת מעמ במשלוחים בחול

השלט החוטי הוא רגיל לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, מהיר מאוד, אני חושב שגם אני אזמין בזמן הקרוב את השלט החוטי שמתאים גם למחשב.

דרך אגב, כשכתבתה- 7/6, התכוונתה תוך בערך שש שבע ימים?

ואני שואל שוב: ושאלה אחרונה כללית על השלט של ה-XBOX360 החוטי, הוא מתחבר ל-XBOX 360 עצמו בחיבור כמו במחשב או שלא ועל מנת לחבר אותו למחשב צריך לקנות שנאי מיוחד או שהוא כבר מגיע עם השנאי?

נ.ב

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי אני לא בטוח איך שישי וראשון נספרים

אכן השלט החוטי מתחבר לאקס בוקס בחיבור רגיל, מיקרוסופט הבינו שאין טעם לשחק עם חיבורים מיוחדים שסתם עולים עוד כסף ואנשים בכל זאת מצליחים לעקוף אותם (יש מחברים ודרייברים לשלט של האקס בוקס 1) אז הם שמו חיבור רגיל ותמיכה דרך לשלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה!!!

רק אני לא מבין למה הם לא עשו זאת מקודם, זה רק מכניס עוד כסף בכך שיותר אנשים קונים את זה בשביל המחשב. וזה לא נראה כלכך הגיוני שהם יפחדו שזה ימעיט מקניית ה-XBOX ( אם זה הפחד שלהם בכלל ) מכיוון שיש עוד גיימפאדים למחשב וזה לא משנה כלכך וגם ככה היא חברה גדולה של מחשבים.

ועוד שאלה, למה השלט האל חוטי לא מתחבר למחשב? יש לו גם חיבור של אז איך...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה שהאל חוטי לא מתחבר למחשב :'( אבל לפחות עם החוטי לא יהיו לי מיסים :-\

אבל תגיד משהו, לשלט החוטי יהיה רטט גם במחשב??? וגם השלט של החוטי יעבוד עם כל משחק שכל GAMEPAD אחר למחשב יעבוד איתו?

moonjib: בעמודים הקודמים שמו לינק לאתר הרישמי של ושמה מראים הכול, חוץ מזה שאנחנו כבר יודעים מה אנחנו רוצים, השאלה

היא איך, מאיפה ובכמה אפשר להשיג את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...