שלטים למחשב ושלט האקסבוקס360 בפרט - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטים למחשב ושלט האקסבוקס360 בפרט

Coca Cola

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב כדאי לי לקנות GAMEPAD כזה?

לך על זה: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_175_1132_1140&products_id=11839

הוא מצוין, יש לו גומי בידיות ( נוח מאוד ), יש לו רטט למחשב( לא דבר כזה שכיח ), יש לו חיבור גם למחשב וגם ל- PS2,

והדבר הכי טוב: יש לו עוד 2 מקשים מתחת ל- L2 ול-R2 בצורה של רובה שאתה יכול לטכנת אותם שכל פעם שאתה לוחץ עליהם הם יבצאו איזה קומבו שאתה רוצה ( כמה לחצנים ביחד בלחיצה אחת, כמו: איקס, משולש, ריבוע, ריבוע, עיגול וכאלה ).

את האמת אני בעצמי רציתי לקנות אותו אבל ביטלתי את המשלוח בגלל שירות גרוע שלהם ( של פנדה )- הם סיפרו לי סיפורים שזה יגיע אליי כל רגע ושהם כבר שלחו לי ופתאום הם שמו לב שבעצם היתה בעיה והם לא שלחו וכל מני שטויות, אני כבר הייתי בטוח שעדיין לא היה להם את זה אז ביטלתי, זה ביאס אותי כמו לא יודע מה :bash:.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הגיימפאד הזה עולה 50 ש"ח.

אני רוצה אותו רק בשביל THE GODFATHER בגלל ששמעתי שיש לו בעיות בעכבר ומקלדת. אני רוצה אותו גם ל:

PES 5

GTA למינהם

Mafia

The Godfather

True Crime SOLA

וכאלה. נראה לך שהוא יספק אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הגיימפאד הזה עולה 50 ש"ח.

אני רוצה אותו רק בשביל THE GODFATHER בגלל ששמעתי שיש לו בעיות בעכבר ומקלדת. אני רוצה אותו גם ל:

PES 5

GTA למינהם

Mafia

The Godfather

True Crime SOLA

וכאלה. נראה לך שהוא יספק אותי?

הוא נראה לי ממש לא איכותי ופשוט תזהר ממנו. שמע גיימפאד זה דבר ממש מהנה ואם אתה תאהב את זה ( ואני מניח שכן ) אתה לא תפסיק לשחק בזה ותשיג משחקים

רק בשביל הגיימפאד ( כמו שאני עושה ), שווה לך להשקיע 200 שקל בגיימפאד כי זה ממש לא הרבה יחסית לגיימפאד מיקצועי כזה.

כמובן שיש הרבה אופציות נוספות אבל תשקיע קצת ( 200 שקל זה לא כזה הרבה יחסית ), אם אתה רוצה עזרה תשאל בפורום ותפתח נושא חדש, בנוסף

תגיד לי מה אתה מחפש בגיימפאד ואני אמליץ לך ( אם זה WIRELESS אוו ריפוד בידיות ), יש אותו גיימפאד שהצאתי לך ב- 150 אבל בלי רטט. אם חשוב לך

WIRELESS יש עוד גירסאות בארץ של ה-גיימפאד הזה שהם בלי חוט, אם אתה מעוניין תגיד לי ואני אמליץ לך. גם ל- GENIUS יש הרבה שלטים אל-חוטיים אבל הם לא נראים ממש נוחים וגם לא משהו.

בקיצור תחשוב מה מתאים לך ( מה אתה רוצה שיהיה בגיימפאד ) ותשלח לי את זה בהודעה פרטית ואני אמליץ לך, אבל תזכור שלגיימפאד

שהמלתי לך יש את הלחצנים הנוספים שאפשר לטכנת אותם לעשות איזה קומבו שאתה רוצה. וגם ראיתי איפשהו באותו מחיר, שלט רגיל אבל איפה שיש ריפוד ליידים יש פתחי איוורור שמוציאים אוויר, נשמע מגניב לא?!?! אם אתה רוצה תגיד ואני אחפש אותו שוב. אבל זה לא בעיה לערוך חיפוש ב-זאפ או ב-"בזמן" ולבחור

מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר על מה שאני הצעתי לו?

כמה הודעות למעלה..

ממבט ראשוני הוא נראה אחלה, אבל צריך לבדוק ש-2 הלחצנים הנוספים מקדימה לא באו על חשבור - R2 ו- L2 כי אלה מקשים ממש נוחים שחובה בכל גיימפאד

אבל למען האמת אני לא יכול כלכך להגיד לך על האיכות האמיתית שלו, צריך לברר על זה בפורום אבל הוא נראה מצויין.

אבל אני עדיין ממליץ על מה שאני הצעתי :smile1: הלחצנים הנוספים מאחורה עם הקומבואים הטריפו אותי :jump: אני לא מבין אך זה לא עושה לכם כלום.

אבל גם סדר הלחצנים של מה שהצאתה מיוחד ואם אתה אוהב את זה וזה יהיה נוח לך ולמשחקים שאתה משחק בהם אז לך עליו.

אבל אם אתה משחק במשחקי מכות או חרבות ( כמו אונימושה 3 ) שעושים הרבה תרגילים וקומבואים אז אתה חייב ללכת על מה שהצאתי!!!

אם אתה רוצה לקנות משהוא שתהיה בטוח שהוא סופר איכותי אז תקנה מ- אבל תזכור שהם יקרים.

נ.ב

אם יש לכם ג'ויסטיק מצוין ל- PS 1 או PS2 ואתם ממש אוהבים אותו אז תקנו מן שנאי כזה שמצד אחד מחברים את השלט ומצד שני מחברים למחשב ואז

זה יפעל גם במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מייצרת גירסא של השלט במיוחד למחשב (לא שזה משנה ככך, כי גם האקסבוקס עובד על USB)

וכמובן שהוא נמכר ביחידות, השלט זה החלק היחידי שהם מרויחים עליו, אנליסטים טוענים שעולה להם לייצר 7 דולר את החוטי ו11 את האלחוטי כשהם נמכרים ב40 ו50 דולר בהתאמה (אם כי ראיתי גם 30 ו40 בהתאמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...